Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

będą u Was na zlocie z 2 auta jutro - bo mam szanse wpaść :decayed:

ale jak będzie jedno to mi się raczej nie opłaca :gwizdanie:

Miron, po tej "2" jakaś cyferka Ci się omcknęła... :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zapraszamy - przekonaj sie :naughty:

hehe on myśli że u nas to jest pic na wode :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

będą u Was na zlocie z 2 auta jutro - bo mam szanse wpaść :decayed:

ale jak będzie jedno to mi się raczej nie opłaca :gwizdanie:

Miron, po tej "2" jakaś cyferka Ci się omcknęła... :decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 13:16_________________________________________________

Zapraszamy - przekonaj sie :naughty:

hehe on myśli że u nas to jest pic na wode :polew: :polew:

chciałem już wcześniej wpaść kilka razy ale zawsze Krolu mi mówił, ze nie warto, że nic się nie dzieje i ludzie jacyś dziwni :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

będą u Was na zlocie z 2 auta jutro - bo mam szanse wpaść :decayed:

ale jak będzie jedno to mi się raczej nie opłaca :gwizdanie:

Miron, po tej "2" jakaś cyferka Ci się omcknęła... :decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 13:16_________________________________________________

Zapraszamy - przekonaj sie :naughty:

hehe on myśli że u nas to jest pic na wode :polew: :polew:

chciałem już wcześniej wpaść kilka razy ale zawsze Krolu mi mówił, ze nie warto, że nic się nie dzieje i ludzie jacyś dziwni :gwizdanie:

Jacy dziwni ludzie no co ty niepoważny.

Kożdy z nas ma dresik abibasa i jest cool.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

będą u Was na zlocie z 2 auta jutro - bo mam szanse wpaść :decayed:

ale jak będzie jedno to mi się raczej nie opłaca :gwizdanie:

Miron, po tej "2" jakaś cyferka Ci się omcknęła... :decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 13:16_________________________________________________

Zapraszamy - przekonaj sie :naughty:

hehe on myśli że u nas to jest pic na wode :polew: :polew:

chciałem już wcześniej wpaść kilka razy ale zawsze Krolu mi mówił, ze nie warto, że nic się nie dzieje i ludzie jacyś dziwni :gwizdanie:

Jacy dziwni ludzie no co ty niepoważny.

Kożdy z nas ma dresik abibasa i jest cool.

:polew: :polew: :polew:

sory ale coś mi wypadło i jednak nie mogę przyjechać :polew:

Opublikowano

:hi:

będą u Was na zlocie z 2 auta jutro - bo mam szanse wpaść :decayed:

ale jak będzie jedno to mi się raczej nie opłaca :gwizdanie:

Miron, po tej "2" jakaś cyferka Ci się omcknęła... :decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 13:16_________________________________________________

Zapraszamy - przekonaj sie :naughty:

hehe on myśli że u nas to jest pic na wode :polew: :polew:

chciałem już wcześniej wpaść kilka razy ale zawsze Krolu mi mówił, ze nie warto, że nic się nie dzieje i ludzie jacyś dziwni :gwizdanie:

Jacy dziwni ludzie no co ty niepoważny.

Kożdy z nas ma dresik abibasa i jest cool.

:polew: :polew: :polew:

sory ale coś mi wypadło i jednak nie mogę przyjechać :polew:

Miron, nie dołuj ich już, przecież nie wszyscy wiedzą że Ty jako gość wpadając na spot przywozisz catering, kobiety i tankujesz wszystkim do pełna :tongue4:

Opublikowano

:hi:

będą u Was na zlocie z 2 auta jutro - bo mam szanse wpaść :decayed:

ale jak będzie jedno to mi się raczej nie opłaca :gwizdanie:

Miron, po tej "2" jakaś cyferka Ci się omcknęła... :decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 13:16_________________________________________________

Zapraszamy - przekonaj sie :naughty:

hehe on myśli że u nas to jest pic na wode :polew: :polew:

chciałem już wcześniej wpaść kilka razy ale zawsze Krolu mi mówił, ze nie warto, że nic się nie dzieje i ludzie jacyś dziwni :gwizdanie:

Jacy dziwni ludzie no co ty niepoważny.

Kożdy z nas ma dresik abibasa i jest cool.

:polew: :polew: :polew:

sory ale coś mi wypadło i jednak nie mogę przyjechać :polew:

hehehe

ja już nic nie wiem :wallbash::drinks:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam z rana :decayed::hi: Wiedziałem że Kędzior nie pójdzie do pracy :polew: :polew:

Opublikowano

Miron, nie dołuj ich już, przecież nie wszyscy wiedzą że Ty jako gość wpadając na spot przywozisz catering, kobiety i tankujesz wszystkim do pełna :tongue4

hehe zapraszamy,

z cateringu rezygnujemy :good:

[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 13:26_________________________________________________ :hi:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 13:26_________________________________________________

Witam z rana :decayed::hi: Wiedziałem że Kędzior nie pójdzie do pracy :polew: :polew:

co wy mu zrobiliście!!

przez to spadnie dziś w statystykach :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

co wy mu zrobiliście!!

przez to spadnie dziś w statystykach :wallbash

My mu nic nie zrobiliśmy. To jego kolega Maju go molestował cały czas :polew: :polew:
Opublikowano

co wy mu zrobiliście!!

przez to spadnie dziś w statystykach :wallbash

My mu nic nie zrobiliśmy. To jego kolega Maju go molestował cały czas :polew: :polew:

no zboczeniec jeden z niego niewidział mnie pare lat i się napalił :polew: :polew: :polew:

mogłeś go dłużej w tym bagażniku przewieźć :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam witam ja zrobie wszystko co w mojej mocy i sie zjawie na spocie poraz pierwszy :naughty: Jest na spocie jakies rozdziewiczanie :polew::mysli:

Opublikowano

Witam witam ja zrobie wszystko co w mojej mocy i sie zjawie na spocie poraz pierwszy :naughty: Jest na spocie jakies rozdziewiczanie :polew::mysli:

witam zapraszamy :hi:

przekonasz się na miejscu niemożemy ci zdradzić szczegółów :wink4:

ale się źle czuję to masakra :confused4:

Opublikowano

ale się źle czuję to masakra :confused4

Nie dziwie Ci się :gwizdanie:
Opublikowano

ale się źle czuję to masakra :confused4:

a kto to widział w lutym zimny łokiec po miescie hahahaha :tongue4::polew:

siema Kato :hi:

Opublikowano

ale się źle czuję to masakra :confused4

Nie dziwie Ci się :gwizdanie:

normalnie już dawno tak niemiałem cały dzień w łóżku przeleżałem i dalej jestem taki jakis nietego :disgust:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 17:47_________________________________________________Siemano Bulik :hi:

Opublikowano

ale się źle czuję to masakra :confused4

Nie dziwie Ci się :gwizdanie:

normalnie już dawno tak niemiałem cały dzień w łóżku przeleżałem i dalej jestem taki jakis nietego :disgust:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 17:47_________________________________________________Siemano Bulik :hi:

kedzior ja tak mialem w sobote wiec wiem bracie o czym mowisz :wink4:

Opublikowano

poprostu masakra czuje się jak bym miał jeszcze banie :confused4:

Opublikowano

poprostu masakra czuje się jak bym miał jeszcze banie :confused4:

zrob zwrot nad kiblem moze pomoze :gwizdanie:

Opublikowano

poprostu masakra czuje się jak bym miał jeszcze banie :confused4:

ktoś Ci lał do pysku??? NIE, więc cierp :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.