Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poprostu masakra czuje się jak bym miał jeszcze banie :confused4:

zrob zwrot nad kiblem moze pomoze :gwizdanie:

hehe ee nie niema takiej opcji hehe

poprostu masakra czuje się jak bym miał jeszcze banie :confused4:

ktoś Ci lał do pysku??? NIE, więc cierp :decayed:

kolega...

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poprostu masakra czuje się jak bym miał jeszcze banie :confused4:

ktoś Ci lał do pysku??? NIE, więc cierp :decayed:

oooooooooooooooooooooooo proszę odezwał się...
Opublikowano

poprostu masakra czuje się jak bym miał jeszcze banie :confused4:

ktoś Ci lał do pysku??? NIE, więc cierp :decayed:

oooooooooooooooooooooooo proszę odezwał się...

piłem świadomie, nie narzekałem :naughty:

Opublikowano

ja musiałem nadrabiać za Keżora i Rafała :gwizdanie:

Opublikowano

ja musiałem nadrabiać za Keżora i Rafała :gwizdanie:

Keżor rozumiem, Prezes, jakoś musi wyglądać, ale Rafał...widocznie to jest miękka pytka :polew:

Opublikowano

ja musiałem nadrabiać za Keżora i Rafała :gwizdanie:

Keżor rozumiem, Prezes, jakoś musi wyglądać, ale Rafał...widocznie to jest miękka pytka :polew:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
Opublikowano

ja musiałem nadrabiać za Keżora i Rafała :gwizdanie:

Keżor rozumiem, Prezes, jakoś musi wyglądać, ale Rafał...widocznie to jest miękka pytka :polew:

był wozidłem więc niemógł zaszaleć

Opublikowano

ja musiałem nadrabiać za Keżora i Rafała :gwizdanie:

Keżor rozumiem, Prezes, jakoś musi wyglądać, ale Rafał...widocznie to jest miękka pytka :polew:

był wozidłem więc niemógł zaszaleć

czyli jednak to drugie...dobry człowiek - kierowca :polew:

Opublikowano

ja musiałem nadrabiać za Keżora i Rafała :gwizdanie:

Keżor rozumiem, Prezes, jakoś musi wyglądać, ale Rafał...widocznie to jest miękka pytka :polew:

był wozidłem więc niemógł zaszaleć

czyli jednak to drugie...dobry człowiek - kierowca :polew:

z własnej nieprzymuszonej woli :>

Opublikowano

ja musiałem nadrabiać za Keżora i Rafała :gwizdanie:

Keżor rozumiem, Prezes, jakoś musi wyglądać, ale Rafał...widocznie to jest miękka pytka :polew:

był wozidłem więc niemógł zaszaleć

czyli jednak to drugie...dobry człowiek - kierowca :polew:

z własnej nieprzymuszonej woli :>

to już w ogóle :polew:

Opublikowano

poprostu masakra czuje się jak bym miał jeszcze banie :confused4:

ktoś Ci lał do pysku??? NIE, więc cierp :decayed:

oooooooooooooooooooooooo proszę odezwał się...

piłem świadomie, nie narzekałem :naughty:

ja tez piłem tigery a następnego dnia serce miało mi wyskoczyć...
Opublikowano

poprostu masakra czuje się jak bym miał jeszcze banie :confused4:

ktoś Ci lał do pysku??? NIE, więc cierp :decayed:

oooooooooooooooooooooooo proszę odezwał się...

piłem świadomie, nie narzekałem :naughty:

ja tez piłem tigery a następnego dnia serce miało mi wyskoczyć...

to ja właśnie miałem fajnie, serce spokojne, ale nie powiem, tigery pokazały w gwarku co potrafią :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: pijoku, będziesz jutro?

Opublikowano

:hi:

:hi: pijoku, będziesz jutro?

powienienem być :mysli:

widzisz sam jak ostatnio tyram, zero prawie na forum :wallbash:

ale jutro będę bo już mnie to samego wk***ia, że nawet na spota nie mam czasu jechać, więc będę :hi:

Opublikowano

A jak z ramkami na tablice na spocie :mysli: idzie kupic :naughty:

Opublikowano

nom to lajtowo będziemy cię wypatrywać :cool1:

A jak z ramkami na tablice na spocie :mysli: idzie kupic :naughty:

zapytaj Keżora on się tym zajmuję

Opublikowano

spoko narazie go nima ale dzieki za info :>

Opublikowano

A jak z ramkami na tablice na spocie :mysli: idzie kupic :naughty:

idzie........się wk***ić chyba :polew:

a pisałeś coś wcześniej o rozdziewiczaniu...to ja sie piszę :sex::sexinbed: ale podobno tylko za pierwszym razem boli :polew: :polew:

a tak wogóle to :hi: koledze

Opublikowano

Miszka a ty tylko o jednym hehehe jeszcze wystraszysz kolege i nieprzyjedzie :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.