Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

losz ja pierdziu niewiecie z jakim zbokiem macie do czynienia smarowac dupska panowie nadchodze :polew: :polew: :evil:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko narazie go nima ale dzieki za info :>

coś mu forum nie hula pisał mi na gg...
Opublikowano

losz ja pierdziu niewiecie z jakim zbokiem macie do czynienia smarowac dupska panowie nadchodze :polew: :polew: :evil:

hehe to w takim razie znajdziecie wspólny temat z Miszka :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 19:44_________________________________________________

spoko narazie go nima ale dzieki za info :>

coś mu forum nie hula pisał mi na gg...

nom nie tylko jemu, Egonowi też niedziała

Opublikowano

będa jutro ramki :hi:

Opublikowano

na przelamanie lodow dobry temat :decayed:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 19:48_________________________________________________

będa jutro ramki :hi:

Spasiba :kox:

Opublikowano

siemka :hi:

co tam dobrego?

ja juz 4 browaka pije a moja kobita ma ciagle czkawke :P

ale na chwile udalo mi sie dorwac do komputra :D

Opublikowano

siemka :hi:

co tam dobrego?

ja juz 4 browaka pije a moja kobita ma ciagle czkawke :P

ale na chwile udalo mi sie dorwac do komputra :D

:hi:

źle dzisiaj trafiłeś bo wprowadziliśmy dzień abstynenta hehe

Opublikowano

na przelamanie lodow dobry temat :decayed:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 19:48_________________________________________________

będa jutro ramki :hi:

Spasiba :kox:

z tym przełamaniem lodów :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemka :hi:

co tam dobrego?

ja juz 4 browaka pije a moja kobita ma ciagle czkawke :P

ale na chwile udalo mi sie dorwac do komputra :D

:hi:

źle dzisiaj trafiłeś bo wprowadziliśmy dzień abstynenta hehe

kedzior mow za siebie to ty nie mozesz na alko patrzec :gwizdanie:

Opublikowano

heh dobra narazie uciekam bo sie goraco zrobilo :polew:

Opublikowano

heh dobra narazie uciekam bo sie goraco zrobilo :polew:

jutro Ci będzie gorąco

Opublikowano

:hi: bondziorno :decayed:

wróciłem z Raciborza w nadzieji że sie napije teraz a tu tydzień abstynenta :blink: ;(

Opublikowano

hhehe Stanley też dzisiaj robi przerwę no chyba że mu się coś odwidzi heheh

:hi: bondziorno :decayed:

wróciłem z Raciborza w nadzieji że sie napije teraz a tu tydzień abstynenta :blink: ;(

:hi:

jaki zaś tydzień hehe niejesteśmy tyranami dzisiaj tylko :gwizdanie:

Opublikowano

siemka :hi:

co tam dobrego?

ja juz 4 browaka pije a moja kobita ma ciagle czkawke :P

ale na chwile udalo mi sie dorwac do komputra :D

:hi:

źle dzisiaj trafiłeś bo wprowadziliśmy dzień abstynenta hehe

kedzior mow za siebie to ty nie mozesz na alko patrzec :gwizdanie:

no wlasnie a ja sobie dzisja poppijam a ty zaluj i tak bede musial juz spadac :naughty:

Opublikowano

siemka :hi:

co tam dobrego?

ja juz 4 browaka pije a moja kobita ma ciagle czkawke :P

ale na chwile udalo mi sie dorwac do komputra :D

:hi:

źle dzisiaj trafiłeś bo wprowadziliśmy dzień abstynenta hehe

kedzior mow za siebie to ty nie mozesz na alko patrzec :gwizdanie:

no wlasnie a ja sobie dzisja poppijam a ty zaluj i tak bede musial juz spadac :naughty:

nom napił bym się browarka ale się muszę powstrzymać :kox:

Opublikowano

zaś wlewka :wallbash:

nara Pany

Opublikowano
:hi: Jestem na chwilę zaraz do roboty trza jechać :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

:hi: Jestem na chwilę zaraz do roboty trza jechać :wallbash: :wallbash:

współczuję

Opublikowano

:hi: wieczorkiem

ale się poprzestawiało sami abstynenci :thumbdown:

zdrowie niepijących :beer1: :gwizdanie:

Opublikowano

ja dzisiaj mam dzień oczyszczania organizmu :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.