Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

co tam laski??? :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

co tam laski??? :decayed:

Pucek naobiecywałeś, że miron jak przyjeżdża to będzie paliwo za free i jakieś lachony a tu lipa. Musisz wywiązać się z tego co naobiecywałeś :baseball: :baseball:

:polew: :polew:

Opublikowano

:bry:

co tam laski??? :decayed:

Pucek naobiecywałeś, że miron jak przyjeżdża to będzie paliwo za free i jakieś lachony a tu lipa. Musisz wywiązać się z tego co naobiecywałeś :baseball: :baseball:

:polew: :polew:

Oko, chciałbyś :naughty: z tego co wiem to Miron szykuje niespodziankę :gwizdanie:

Opublikowano

:bry:

co tam laski??? :decayed:

Pucek naobiecywałeś, że miron jak przyjeżdża to będzie paliwo za free i jakieś lachony a tu lipa. Musisz wywiązać się z tego co naobiecywałeś :baseball: :baseball:

:polew: :polew:

Oko, chciałbyś :naughty: z tego co wiem to Miron szykuje niespodziankę :gwizdanie:

hahaha

nie przyjedzie :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 13:51_________________________________________________albo kalendarze :mysli:

Opublikowano

Oko, widzę że się wkręciłeś :polew:

ja spadam, mam robotę na dworze :wink4:

mnie jak wiadomo dzisiaj nie będzie, a szkoda :rolleyes:

Opublikowano

Oko, widzę że się wkręciłeś :polew:

ja spadam, mam robotę na dworze :wink4:

mnie jak wiadomo dzisiaj nie będzie, a szkoda :rolleyes:

nara :kox:

Opublikowano

witaj Pucek :hi: co to będziesz działał na tym dworzu?

Oko zobaczymy co to będzie :gwizdanie:

Opublikowano

witaj Pucek :hi: co to będziesz działał na tym dworzu?

Oko zobaczymy co to będzie :gwizdanie:

chinskie długopisy z logo EŁU :polew: :polew:

Opublikowano

coś nie mam klimata :confused4: daly się źle coś czuję :confused4:

Opublikowano

witaj Pucek :hi: co to będziesz działał na tym dworzu?

Oko zobaczymy co to będzie :gwizdanie:

jadę kupić parę pierdół do auta, wymienić ojcu w ADR żarówki w liczniku no i coś jeszcze :)

Opublikowano

OKO i KĘDZIOR ja Was mogę zapiąc i to bez VAG'a

GOROLE załóżcie sobie spoty sosnoWiejskie jak wam nie pasi w Kato

:polew:

Opublikowano

OKO i KĘDZIOR ja Was mogę zapiąc i to bez VAG'a

GOROLE załóżcie sobie spoty sosnoWiejskie jak wam nie pasi w Kato

:polew:

Miszka ty to sobie chyba zaczniesz jeździć na spoty do fabryki fiata :baseball::polew:

i auta dalej niebęde miał, ale na koniec tygodnia ma być niby zrobiony ;(

Opublikowano
:hi: Co tu taka pustka się zrobiła :gwizdanie:
Opublikowano

albo kalendarze

jeszcze nie ma :(

Opublikowano

niepije przez najbliższy czas ;( normalnie tak się jeszcze źle czuję po weekendzie że to jest niemożliwe :kwasny::wallbash:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 15:49_________________________________________________5dni temu zamówiłem koszulke i do tej pory nawet mnei niema na liście masakra hehe... :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Kędzior , napisz PW do Jarko , to będzie szybciej , bo pewnie nie ma czasu zaglądnąć do tematu :wink4:

Opublikowano

niepije przez najbliższy czas ;( normalnie tak się jeszcze źle czuję po weekendzie że to jest niemożliwe :kwasny::wallbash:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 15:49_________________________________________________5dni temu zamówiłem koszulke i do tej pory nawet mnei niema na liście masakra hehe... :wallbash:

pytam po raz kolejny, ktoś Ci lał alkohol do pyska??? :polew:

jak ja uwielbiam Cie wk***iać :>

Opublikowano

hehe tak Pucek wiem że mnie uwielbiasz... wkur*iać :decayed:

ale czekaj czekaj popełnij tylko jakiś błąd obserwuję cię :guma::patrzy:

Opublikowano

hehe tak Pucek wiem że mnie uwielbiasz... wkur*iać :decayed:

ale czekaj czekaj popełnij tylko jakiś błąd obserwuję cię :guma::patrzy:

brzmi groźnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

900 :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.