Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

siema po spocie , tym razem forum nie działało wszystkim jak widze :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema po spocie , tym razem forum nie działało wszystkim jak widze :decayed:

pewnie jak Kędzior nie pije, to forum też nie musi działać :gwizdanie:

Opublikowano

pany dopiero dotarlem do kompa przywitam sie :hi: i podziękuje za spota wczorajszego :notworthy:

Opublikowano
:hi: To nawet dobrze że forum nie działało bo nie muszę czytać tych wypocin :decayed:
Opublikowano

sory, że się wcinam ale.............

sprawa z ilością miejsc wyjaśniona - mamy rezerwację czwartego domku - bez problemu możemy zebrać ekipę 24-26 osób - myslę iż w tej sytuacji możemy zostać w tym ośrodku :)

Opublikowano

:hi:

noo ludziska, zapisywać się na II urodziny :naughty:

zobaczycie jak się na prawdę bawi :> :> :>

Kędzior dzisiaj chyba poszedł do pracy, dlatego też go nie ma :naughty:

Opublikowano

:hi:

noo ludziska, zapisywać się na II urodziny :naughty:

zobaczycie jak się na prawdę bawi :> :> :>

Kędzior dzisiaj chyba poszedł do pracy, dlatego też go nie ma :naughty:

heheh poszedł bo skończył się już urlop na rządanie :polew:

kuwa zapisywać się :polew:

Opublikowano

:bry: jestem, po niezwykle pracowitym dniu, tak to prawda byłem wkońcu w pracy :polew: a teraz wracam z sfinxa tak się kurr nażarłem że zaraz pęknę :decayed:

moje postanowienie co do niepicia do końca tyg chyba będzie nieudane bo tak mi się chce browara że masakra :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a teraz wracam z sfinxa tak się kurr nażarłem że zaraz pęknę :decayed:

ale w restauracji byłeś ? :naughty::tongue4:

Opublikowano

a teraz wracam z sfinxa tak się kurr nażarłem że zaraz pęknę :decayed:

ale w restauracji byłeś ? :naughty::tongue4:

tak tak tylko z restauracji :confused4: wolał bym z innego typu lokalu no ale niejest źle :kox:

Opublikowano

co tam żarłeś? bo inaczej tego nazwać nie można :polew:

Opublikowano

co tam żarłeś? bo inaczej tego nazwać nie można :polew:

widzę że masz dzisiaj humor to chyba z radości że jadę do bukowiny :cool1:

ano zjadłem sobie taki mały zestawik :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

co tam żarłeś? bo inaczej tego nazwać nie można :polew:

widzę że masz dzisiaj humor to chyba z radości że jadę do bukowiny :cool1:

ano zjadłem sobie taki mały zestawik :kox: :gwizdanie:

jak widzę że przy Twoim szpetnym nicku świeci zielony kwadrat to od strzała pysk mi się śmieje :naughty:

no i włącza mi się dodatkowa lampka w głowie, czyli jak Ci pojechać :polew:

pytam poważnie, co tam żarłeś?

Opublikowano

yy jadłem pierś z kurczaka zapiekana w płatkach jęczmiennych i serem noi do tego frytki i surówki :gwizdanie: noi jako że byłem z koleżanką to jej wyjadłem całe frytki :polew:

Opublikowano

yy jadłem pierś z kurczaka zapiekana w płatkach jęczmiennych i serem noi do tego frytki i surówki :gwizdanie: noi jako że byłem z koleżanką to jej wyjadłem całe frytki :polew:

:blink:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

yy jadłem pierś z kurczaka zapiekana w płatkach jęczmiennych i serem noi do tego frytki i surówki :gwizdanie: noi jako że byłem z koleżanką to jej wyjadłem całe frytki :polew:

:blink:

:polew: :polew: :polew:

no co? postawiłem jej obiadek to chyba mogłem sobie podjeść :decayed:

Opublikowano

yy jadłem pierś z kurczaka zapiekana w płatkach jęczmiennych i serem noi do tego frytki i surówki :gwizdanie: noi jako że byłem z koleżanką to jej wyjadłem całe frytki :polew:

:blink:

:polew: :polew: :polew:

no co? postawiłem jej obiadek to chyba mogłem sobie podjeść :decayed:

a ta koleżanka to była piękniejsza od Ciebie? :>

Opublikowano

yy jadłem pierś z kurczaka zapiekana w płatkach jęczmiennych i serem noi do tego frytki i surówki :gwizdanie: noi jako że byłem z koleżanką to jej wyjadłem całe frytki :polew:

:blink:

:polew: :polew: :polew:

no co? postawiłem jej obiadek to chyba mogłem sobie podjeść :decayed:

a ta koleżanka to była piękniejsza od Ciebie? :>

hehehe ta i na imię miała Marek :polew:

z moją byłą kobitką byłem :wink4:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

:hi:

zapisuj się na ogólnopolski lub śląski zlocik :bicz2::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.