Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ludziska ku...wa muszę na serwis ze zje...anym ojdi jechać :wallbash: :wallbash:

chyba jakaś rolka mi się wysypała :kwasny:

mogłem sobie clio `91 kupic :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

właśnie ni mogę dziś jechać na spota... a muszę piterrze kabelek oddać ;(

to dawaj do mnie pojedziesz ze mna do niego ja jade o 11.30 do jego wsi zatankowac u stanleya potem do niego zawitam wiec mozesz sie ze mna zabrac :gwizdanie:

teraz nie bardzo też mogę... :kwasny: :kwasny:
Opublikowano

ludziska ku...wa muszę na serwis ze zje...anym ojdi jechać :wallbash: :wallbash:

chyba jakaś rolka mi się wysypała :kwasny:

mogłem sobie clio `91 kupic :gwizdanie:

i tu wychodzi silnik 2.5tdi :decayed:

Opublikowano

ludziska ku...wa muszę na serwis ze zje...anym ojdi jechać :wallbash: :wallbash:

chyba jakaś rolka mi się wysypała :kwasny:

mogłem sobie clio `91 kupic :gwizdanie:

i tu wychodzi silnik 2.5tdi :decayed:

nie dołuj oka..
Opublikowano
  • Autor

siema Pany :hi:

ludziska ku...wa muszę na serwis ze zje...anym ojdi jechać :wallbash: :wallbash:

chyba jakaś rolka mi się wysypała :kwasny:

mogłem sobie clio `91 kupic :gwizdanie:

i tu wychodzi silnik 2.5tdi :decayed:

rolka to jeszcze pół biedy , oby nie hydraulika , bo wtedy wyjdzie 2.5 :kwasny:
Opublikowano

a co tu taka cisza?? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

a :bry: wszystkim[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 14:18_________________________________________________ej katowickie pierony bydzie ktoś z wos dzisiej w SG :mysli:

Opublikowano

a co tu taka cisza?? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

a :bry: wszystkim[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 14:18_________________________________________________ej katowickie pierony bydzie ktoś z wos dzisiej w SG :mysli:

nie beda bo ostatnio sie wkurzyli jak glutoslaw moderator rozgonil towarzystwo do domow :gwizdanie:

Opublikowano

joł joł :hi:

Opublikowano
  • Autor

a co tu taka cisza?? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

a :bry: wszystkim[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 14:18_________________________________________________ej katowickie pierony bydzie ktoś z wos dzisiej w SG :mysli:

nie beda bo ostatnio sie wkurzyli jak glutoslaw moderator rozgonil towarzystwo do domow :gwizdanie:

no mnie nie będzie raczej.
Opublikowano

a co tu taka cisza?? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

a :bry: wszystkim[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 14:18_________________________________________________ej katowickie pierony bydzie ktoś z wos dzisiej w SG :mysli:

nie beda bo ostatnio sie wkurzyli jak glutoslaw moderator rozgonil towarzystwo do domow :gwizdanie:

no mnie nie będzie raczej.

jak to rozgonił condon jeden qrFa że mnie nie było to bym mu pokazał gdzie Gluty zimują :bicz3: :bicz::baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

ludziska ku...wa muszę na serwis ze zje...anym ojdi jechać :wallbash: :wallbash:

chyba jakaś rolka mi się wysypała :kwasny:

mogłem sobie clio `91 kupic :gwizdanie:

i tu wychodzi silnik 2.5tdi :decayed:

Już mnie w nim nic nie zaskoczy

sinik jest dobry do jazdy ale jak sie cos zje..bie :wallbash: :wallbash:

_________________

siema Pany :hi:

ludziska ku...wa muszę na serwis ze zje...anym ojdi jechać :wallbash: :wallbash:

chyba jakaś rolka mi się wysypała :kwasny:

mogłem sobie clio `91 kupic :gwizdanie:

i tu wychodzi silnik 2.5tdi :decayed:

rolka to jeszcze pół biedy , oby nie hydraulika , bo wtedy wyjdzie 2.5 :kwasny:

zrzuciłem osłone od rozrządu i było słychać z przodu silnika od rolek :beksa:

na początku myślałem że turbo sie wy...ło

Opublikowano

ludziska ku...wa muszę na serwis ze zje...anym ojdi jechać :wallbash: :wallbash:

chyba jakaś rolka mi się wysypała :kwasny:

mogłem sobie clio `91 kupic :gwizdanie:

i tu wychodzi silnik 2.5tdi :decayed:

Już mnie w nim nic nie zaskoczy

sinik jest dobry do jazdy ale jak sie cos zje..bie :wallbash: :wallbash:

_________________

siema Pany :hi:

ludziska ku...wa muszę na serwis ze zje...anym ojdi jechać :wallbash: :wallbash:

chyba jakaś rolka mi się wysypała :kwasny:

mogłem sobie clio `91 kupic :gwizdanie:

i tu wychodzi silnik 2.5tdi :decayed:

rolka to jeszcze pół biedy , oby nie hydraulika , bo wtedy wyjdzie 2.5 :kwasny:

zrzuciłem osłone od rozrządu i było słychać z przodu silnika od rolek :beksa:

na początku myślałem że turbo sie wy...ło

a co poszlo :mysli:

Opublikowano

uuu Oko tak to jest jak się pali gumę na każdych światłach :(:wink4:

Opublikowano

jeszcze dokładie nie wiem dziś w pracy jeszcze jestem :naughty:

niestety nie ojdi

musze go troche przyoszczędzić bo tak to go zajade

najważniejsze ze jeździ tylko co obrót delikatnie zazgrzypi ;(

[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 15:34_________________________________________________diman myśle że rolka się wysypała

teraz mnie czeka cały rozrząd do wymiany przy okazji

wiecie jak miałem ostatnią awarię to akcja reanimacja rolki dałem INA

szukałem oszczędnośći

a tu 35tkm i się posypało

Opublikowano

Bulczas po autko bym się wybrał w niedziele :naughty:

Opublikowano

jeszcze dokładie nie wiem dziś w pracy jeszcze jestem :naughty:

niestety nie ojdi

musze go troche przyoszczędzić bo tak to go zajade

najważniejsze ze jeździ tylko co obrót delikatnie zazgrzypi ;(

[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 15:34_________________________________________________diman myśle że rolka się wysypała

teraz mnie czeka cały rozrząd do wymiany przy okazji

wiecie jak miałem ostatnią awarię to akcja reanimacja rolki dałem INA

szukałem oszczędnośći

a tu 35tkm i się posypało

a wymieniales walki moze bo tez siadaja :mysli:

Opublikowano

uuu Oko tak to jest jak się pali gumę na każdych światłach :(:wink4:

wymieniamy sie awariami bo Ty już odebrałeś pewnie swoją S//

:polew:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 15:39_________________________________________________

jeszcze dokładie nie wiem dziś w pracy jeszcze jestem :naughty:

niestety nie ojdi

musze go troche przyoszczędzić bo tak to go zajade

najważniejsze ze jeździ tylko co obrót delikatnie zazgrzypi ;(

[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 15:34_________________________________________________diman myśle że rolka się wysypała

teraz mnie czeka cały rozrząd do wymiany przy okazji

wiecie jak miałem ostatnią awarię to akcja reanimacja rolki dałem INA

szukałem oszczędnośći

a tu 35tkm i się posypało

a wymieniales walki moze bo tez siadaja :mysli:

Walki ori po regeneracji z tego co pamiętam u Swiątka.

chydraulika w silniku cała ori wymieniana 35tkm temu

Opublikowano

:hi:

Bulczas po autko bym się wybrał w niedziele :naughty:

Pomyślimy :naughty:

Opublikowano

uuu Oko tak to jest jak się pali gumę na każdych światłach :(:wink4:

wymieniamy sie awariami bo Ty już odebrałeś pewnie swoją S//

:polew:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 15:39_________________________________________________

jeszcze dokładie nie wiem dziś w pracy jeszcze jestem :naughty:

niestety nie ojdi

musze go troche przyoszczędzić bo tak to go zajade

najważniejsze ze jeździ tylko co obrót delikatnie zazgrzypi ;(

[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 15:34_________________________________________________diman myśle że rolka się wysypała

teraz mnie czeka cały rozrząd do wymiany przy okazji

wiecie jak miałem ostatnią awarię to akcja reanimacja rolki dałem INA

szukałem oszczędnośći

a tu 35tkm i się posypało

a wymieniales walki moze bo tez siadaja :mysli:

Walki ori po regeneracji z tego co pamiętam u Swiątka.

chydraulika w silniku cała ori wymieniana 35tkm temu

:good:

Opublikowano

do wieczora

może będe coś więcej wiedział :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.