Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Halo! Co to za zagadki tu robicie? :wink4::tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a to jest jakiś rym ? czy taki sobie splot wyrazów ?

tak k**wa , rym częstochowski :polew:
Opublikowano

Halo! Co to za zagadki tu robicie? :wink4::tongue4:

:hi:

dzisiaj dzień wytężania mózgu :polew:

Opublikowano
  • Autor

Halo! Co to za zagadki tu robicie? :wink4::tongue4:

rebusc.jpg

Opublikowano

Halo! Co to za zagadki tu robicie? :wink4::tongue4:

rebusc.jpg

Kędzior! Ty powinieneś studiować na jakiejś uczelni plastycznej... :polew: :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Akjam hehe painta mam w małym palcu muhehehehe taka artystyczna dusza ze mnie :polew: albo pójdę do Keżora na archiekture i będziemy robić projekty :polew:

Opublikowano

Akjam hehe painta mam w małym palcu muhehehehe taka artystyczna dusza ze mnie :polew: albo pójdę do Keżora na archiekture i będziemy robić projekty :polew:

Myślę, że mogłoby coś z tego się urodzić... :wink4: :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Akjam hehe painta mam w małym palcu muhehehehe taka artystyczna dusza ze mnie :polew: albo pójdę do Keżora na archiekture i będziemy robić projekty :polew:

Myślę, że mogłoby coś z tego się urodzić... :wink4: :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dla forumowiczów zniżki na nasze projekty :polew:

Opublikowano

ja tu coś wrzucę, żeby was wkręcić w piątkowe klimaty:

Opublikowano

ja tu coś wrzucę, żeby was wkręcić w piątkowe klimaty:

dobry kawałek bardzo mi się podoba refrenik :cool1:

Oko które piwko pijesz? :tongue4:

Opublikowano

ja tu coś wrzucę, żeby was wkręcić w piątkowe klimaty:

dobry kawałek bardzo mi się podoba refrenik :cool1:

Oko które piwko pijesz? :tongue4:

hehe już 2 skończyłem i nie chce mi sie isc po koejne

Opublikowano

a ja jeszcze niezacząłem żadnego :wallbash: też mi się niechcę iść tym bardziej że skończyłem kolacje :polew:

Opublikowano

ja jutro do roboty i nie bardzo mam humor na piwko, napiłem się herbaty :decayed:

a co do rebusa, to narazie odpadam :polew:

Opublikowano
  • Autor

Akjam hehe painta mam w małym palcu muhehehehe taka artystyczna dusza ze mnie :polew: albo pójdę do Keżora na archiekture i będziemy robić projekty :polew:

by sie działo :kox:
Opublikowano

hehe herbatka powiadasz to zaraz będzie bomba :polew:

Akjam hehe painta mam w małym palcu muhehehehe taka artystyczna dusza ze mnie :polew: albo pójdę do Keżora na archiekture i będziemy robić projekty :polew:

by sie działo :kox:

nawet niejestem w stanie sobie tego wyobrazic muhehehe

Opublikowano

dziewczyny, instalował ktoś z was automape 6.0.0 ?

Opublikowano

ja instalowałem 5,5 :wink4:

Opublikowano

dziewczyny, instalował ktoś z was automape 6.0.0 ?

jeszcze nie ale instalowałem 5 co jest grane?

Opublikowano

no bo instaluje i wyskakuje coś że mapy niezaładowane czy coś w tym

stylu

Opublikowano

no bo instaluje i wyskakuje coś że mapy niezaładowane czy coś w tym

stylu

mapy muszą być w specjalnym folderze z tego co pamiętam.. masz całą europę?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.