Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oryginały? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no bo instaluje i wyskakuje coś że mapy niezaładowane czy coś w tym

stylu

gdzie instalujesz na kompie telefonie nawigacji?

podczas instalowania czy jak juz zainstalowales to wyskakuje?

masz wersje instalacyjna czy na gotowca czyli wkleic i hula? :tongue4:

Opublikowano

mam osobno Europę i Polskę

kędzior mam instalke, instaluje na nawigacji

Opublikowano

mam osobno Europę i Polskę

kędzior mam instalke, instaluje na nawigacji

wgraj europe tam w niej jest już Polska :wink4:

hehe może się skuszę

09022310.jpg

Opublikowano

no i Justysia bez medalu :disgust:

a jednak wetknęła swoją stopę na podium :oklaski: :dance:

Opublikowano

no i Justysia bez medalu :disgust:

a jednak wetknęła swoją stopę na podium :oklaski: :dance:

ale przeżywasz :gwizdanie:

Opublikowano

no i Justysia bez medalu :disgust:

a jednak wetknęła swoją stopę na podium :oklaski: :dance:

jednak 3 ;( ;([br]Dopisany: 19 Luty 2010, 22:44_________________________________________________ale miła mieć tą formę co na tour de ski... :thumbdown: :thumbdown:
Opublikowano

nie 4

:good:

Opublikowano

Medal brązowy! Trzeba się cieszyć z tego co jest! :good: Zawsze to medal olimpijski... i sporo kasy! :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

miłego spamowania chłopacy

ja spadam spać

Opublikowano

kiepsko tak ja zachwalali

ale dobrze że medal jest

Opublikowano

Ja oglądałem w necie i trochę rwało chwilami ale ogólnie spoko! Napiłbym się za ten medal ale niestety jestem w pracy... :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

kiepsko tak ja zachwalali

ale dobrze że medal jest

taka olimiada, że powinniśmy sie cieszyć że jeszcze żyje i jest cała :gwizdanie:
Opublikowano

miłego spamowania chłopacy

ja spadam spać

tzymaj się :hi:

kiepsko tak ja zachwalali

ale dobrze że medal jest

niebądź pazerny :tongue4:

Opublikowano

kiepsko tak ja zachwalali

ale dobrze że medal jest

taka olimiada, że powinniśmy sie cieszyć że jeszcze żyje i jest cała :gwizdanie:

heheh dokładnie

ale może jak by jej rywalka nie wypadła z trasy to nie miała by srebra :gwizdanie:

Opublikowano

kiepsko tak ja zachwalali

ale dobrze że medal jest

taka olimiada, że powinniśmy sie cieszyć że jeszcze żyje i jest cała :gwizdanie:

heheh dokładnie

ale może jak by jej rywalka nie wypadła z trasy to nie miała by srebra :gwizdanie:

No takie rzeczy też się zdarzają... :gwizdanie: Do medalu trzeba być przygotowanym i trzeba mieć szczęście! :kox::good:
Opublikowano

powinna ze trzy przynajmniej przywieść

wiecie ile bilet do kanady kosztuje i ile za free jeździła na nartach po świecie :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 22:55_________________________________________________a tak poważnie to respect :naughty: dla olimpijczyków

Opublikowano
  • Autor
przydałą by sie taka furka na spoty :kox:
Opublikowano

przydałą by sie taka furka na spoty :kox:

Keżor no to rezaj dużo ci już nie brakuje :cool1:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 23:00_________________________________________________Miszka jak ci idzie instalacja jakieś postępy?

Opublikowano

przydałą by sie taka furka na spoty :kox:

heheh no niezły basik :kox:

wyobrażam sobie minę innych kierowców na skrzyżowaniu :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.