Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja jutro do roboty, więc dzisiaj nic nie robie :disgust:

Miszka, jak będziesz w city rocku to wpadne tam pod koniec imprezy z aparatem :decayed:

:shocked: będę się pilnował :shocked:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja jutro do roboty, więc dzisiaj nic nie robie :disgust:

Miszka, jak będziesz w city rocku to wpadne tam pod koniec imprezy z aparatem :decayed:

:shocked: będę się pilnował :shocked:

no, ostatnio to trzyamałeś fason do końca :polew:

[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 19:14_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ceny/news/lepiej-zatankuj-juz-dzis,1441683

Opublikowano

masz klekota i tak się unosisz? :naughty:

nie ma to jak tankować 3x w miesiącu po 55 litrów PB98 ultimate :kox:

Opublikowano

kórwa, h..e jak tak dalej pójdzie ty wypadam z polski (albo otwieram działalność :decayed:), W tym kraju nie da się normalnie żyć. Auto drogie, paliwo drogie, droga dziurawa i zakorkowana, że szlag trafia

Opublikowano

robi ktoś coś dziś gdzieś ? :chytry:

ja robię 2 browce przed kompem później :polew:

Opublikowano

robi ktoś coś dziś gdzieś ? :chytry:

ja robię 2 browce przed kompem później :polew:

hehe ja już jestem po 2 :gwizdanie:

[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 20:11_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/5205/280_km_h_na_liczniku_wariata_w_BMW_M3

heheh

Opublikowano

robi ktoś coś dziś gdzieś ? :chytry:

ja robię 2 browce przed kompem później :polew:

hehe ja już jestem po 2 :gwizdanie:

[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 20:11_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/5205/280_km_h_na_liczniku_wariata_w_BMW_M3

heheh

hehehe, hamowanie silnikiem :kox: :kox:

Opublikowano

ALKONY :wallbash:

Opublikowano

ALKONY :wallbash:

:wtf:

Opublikowano

hehehe łu du du du :polew: :polew: dobry link hehehe

ja jeszcze niepije dopiero jadlem więc się musi trochę uleżeć zanim zaleje browarka :naughty: ale na spokojnie dzisiaj :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

hehehe łu du du du :polew: :polew: dobry link hehehe

ja jeszcze niepije dopiero jadlem więc się musi trochę uleżeć zanim zaleje browarka :naughty: ale na spokojnie dzisiaj :wallbash:

myślałem że chociaż na Ciebie moge liczyć :P i pójdymy w miasto czy cuś :przebiegly:
Opublikowano

co tam Gorole ?

Opublikowano
  • Autor

napewno nie chcesz nigdzie iść ??

dodaje załącznik :

:decayed:

Opublikowano

napewno nie chcesz nigdzie iść ??

dodaje załącznik :

:decayed:

jesteś bez serca... ;(

:polew: :polew: :polew: :polew:

no jeszcze walczę z tą szkoła jutro mam zajęcia :confused4:

panowie a teraz coś innego narysowałem rebusa :decayed: kto go odgadnie ma u mnie browarka :naughty: czekam na propozycje :wink4:

rebusc.jpg

Opublikowano
  • Autor

strzelić babą jak kulą w płot :polew:

Opublikowano

strzelić babą jak kulą w płot :polew:

blisko :tongue4:

a teraz tak trochę świątecznie :gwizdanie:

Opublikowano

strzelić babą jak kulą w płot :polew:

blisko :tongue4:

a teraz tak trochę świątecznie :gwizdanie:

dobrze goral daje :good:

[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 20:43_________________________________________________heheh ale rebus zajebi..ty :notworthy:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 20:44_________________________________________________no to muzycznie

Opublikowano

hehe :tongue4: no trzeba będzie wrzucić jakiś zestaw basowy do auta hehe

Opublikowano
  • Autor

co do górala , to

killaz group - odrobine

ponagrywajcie jakieś fajne wałki z bassem , na spocie puścimy z mojego :cool1:

i co z tym rebusem ? daj jakąś podpowiedź :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.