Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

ide witać nowych

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:gwizdanie:

akurat ten kawałek mi się za bardzo niepodoba :confused4:

widać w teledysku Miuosha , pseudoraper że aż mi go szkoda , bo chodziłem z nim do gimnazjum prywatnego (bo mnie z publicznego chceli wy***ać za stosunek do nauczycieli :tongue4: ) , koleś ogólnie srał kasą i sie mega lansował , dostł od rodziców drogi sprzęt zaczął tworzyć rap o tym jak mu jest ciężko żyć w biedzie :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 21:14_________________________________________________
:wink4:

yyy duże spodnie i koszule :wink4: stary dobry kawałek i to skąd :naughty: [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 21:23_________________________________________________wymiękłem :polew: od razu mi się przypomniała niedziela :decayed:

Opublikowano

co to k.u.r.w.a mabyć ????

kącik melomana

Opublikowano

Dobra ja spadam do roboty :wallbash: Narka :hi:

Opublikowano
  • Autor

yyy duże spodnie i koszule :wink4: stary dobry kawałek i to skąd :naughty:

a co do starych kawałków to jeszcze ten miażdży

:naughty:
Opublikowano

keżor ja jestem otwarty na propozycje :wink4:

Opublikowano

co to k.u.r.w.a mabyć ????

kącik melomana

heheh muzyczny wieczór :kox:

Opublikowano

Dobra ja spadam do roboty :wallbash: Narka :hi:

:pociesz:

Opublikowano

Max, Krolu znacie rozwiązanie zagadki? :decayed:

rebusc.jpg

nom czerwona sukienka jakoś mi się aż tak niepodoba :wink4:

Opublikowano

ja nie mam pojęcia..

Opublikowano
  • Autor

keżor ja jestem otwarty na propozycje :wink4:

ja juz nie mam kasy na dziwki :polew:
Opublikowano

keżor ja jestem otwarty na propozycje :wink4:

ja juz nie mam kasy na dziwki :polew:

:disgust: :disgust: :disgust:
Opublikowano
  • Autor

ja nie mam pojęcia..

ja zgadłem , nie być cipak i zgaduj :decayed: myśl przestrzennie :polew: :polew:
Opublikowano

ja nie mam pojęcia..

ja zgadłem , nie być cipak i zgaduj :decayed: myśl przestrzennie :polew: :polew:

Krolu znasz mnie już trochę więc powinieneś wiedzieć że nic mądrego to to niebędzie :polew:

Opublikowano

zdolności plastyczne kędzior mnie powalają i nie wiem co to jest to koło... kula.. słońce księżyc :decayed:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 21:36_________________________________________________

ja nie mam pojęcia..

ja zgadłem , nie być cipak i zgaduj :decayed: myśl przestrzennie :polew: :polew:

Krolu znasz mnie już trochę więc powinieneś wiedzieć że nic mądrego to to niebędzie :polew:

tego jestem pewien :decayed:
Opublikowano

no Krolu tego niemogę ci powiedzieć bo by było łatwe interpretacja jest własna :wink4:

Opublikowano
  • Autor

keżor ja jestem otwarty na propozycje :wink4:

ja juz nie mam kasy na dziwki :polew:

:disgust: :disgust: :disgust:

to co robimy , bo ja właśnie kończe kolacje :decayed: a Gliwice dziś nie baletują ? :kox:
Opublikowano

a to jest jakiś rym ? czy taki sobie splot wyrazów ?

Opublikowano

a to jest jakiś rym ? czy taki sobie splot wyrazów ?

dam ci podpowiedź niekombinuj :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.