Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lubelski full jest spoko :good:

a mnie to zabija tekst jak i teledysk mnie rozwala :wink4:

pełen respect i z jakim rozmachem zrobione

...chrupie czipsy popijam rum... :gwizdanie:

przesłali mi wszsytkie swoje utwory na maila :wink4:

tutaj coś na rozluźnienie

http://www.youtube.com/watch?v=etCBH6HIbyQ&feature=related

[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 00:00_________________________________________________

zdupiam spać , bo to już nie moje klimaty :decayed::hi:

za mały bass? :polew: :polew: :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zdupiam spać , bo to już nie moje klimaty :decayed::hi:

narka :hi:

Opublikowano

NO spoko kawałki... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

NO spoko kawałki... :polew: :polew: :polew: :polew:

muzyczny piątek tylko na SpotyKatowickieFM :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja też spadam Panowie

do zobaczyska :hi:

Opublikowano

NO spoko kawałki... :polew: :polew: :polew: :polew:

muzyczny piątek tylko na SpotyKatowickieFM :polew: :polew: :polew: :polew:

No lepiej nigdzie chyba nie grają... :mysli::cool1::kox: :kox:

ja też spadam Panowie

do zobaczyska :hi:

:hi:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 00:11_________________________________________________Ja tam zrobię sobie przerwę w pracy... :wink4: :gwizdanie:
Opublikowano
Co on qr** je!?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Akjam niewiem mnei niepytaj :polew: :polew: :polew:

zbieram się bo wkońcu do tej szkoły niepójdę :confused4:

:hi:

Opublikowano

Akjam niewiem mnei niepytaj :polew: :polew: :polew:

zbieram się bo wkońcu do tej szkoły niepójdę :confused4:

:hi:

No to zbieraj się żebyś nie zaspał bo jak sprawdzaja obecność to co zrobisz? :naughty::tongue4::polew: :polew:
Opublikowano

Pucek nie czytaj tego spamu bo nie warto :polew:

A tak w ogóle to :hi:

Opublikowano

Pucek nie czytaj tego spamu bo nie warto :polew:

A tak w ogóle to :hi:

:polew: :polew: :polew:

:hi:

szczerze? przeczytałem dwie ostatnie strony, to mi wystarczy :naughty:

chyba trzeba powoli się zbierać spać :mysli:

Opublikowano

Pucek nie czytaj tego spamu bo nie warto :polew:

A tak w ogóle to :hi:

:polew: :polew: :polew:

:hi:

szczerze? przeczytałem dwie ostatnie strony, to mi wystarczy :naughty:

chyba trzeba powoli się zbierać spać :mysli:

Ja dziś nie śpię pier...le :naughty: Ok 10 i tak jadę przymierzyć felgi :decayed: Uprzedzam pytanie nie pokażę jakie :kox:
Opublikowano

Pucek nie czytaj tego spamu bo nie warto :polew:

A tak w ogóle to :hi:

:polew: :polew: :polew:

:hi:

szczerze? przeczytałem dwie ostatnie strony, to mi wystarczy :naughty:

chyba trzeba powoli się zbierać spać :mysli:

Ja dziś nie śpię pier...le :naughty: Ok 10 i tak jadę przymierzyć felgi :decayed: Uprzedzam pytanie nie pokażę jakie :kox:

nooo doooobra, nie to nie, prosił się nie będę, ale też się nie pogniewam jak wyślesz mi linka na gg :naughty:

ja też się zastanawiałem czy iść spać, ale po południu mam pełny dom gości - bracik ma 18-stkę :kox: będę znów pił :polew:

Opublikowano
:hi: dOBRY! Ja już powoli kończę zmianę i do domku. :kox:
Opublikowano

Pucek nie czytaj tego spamu bo nie warto :polew:

A tak w ogóle to :hi:

:polew: :polew: :polew:

:hi:

szczerze? przeczytałem dwie ostatnie strony, to mi wystarczy :naughty:

chyba trzeba powoli się zbierać spać :mysli:

Ja dziś nie śpię pier...le :naughty: Ok 10 i tak jadę przymierzyć felgi :decayed: Uprzedzam pytanie nie pokażę jakie :kox:

nooo doooobra, nie to nie, prosił się nie będę, ale też się nie pogniewam jak wyślesz mi linka na gg :naughty:

ja też się zastanawiałem czy iść spać, ale po południu mam pełny dom gości - bracik ma 18-stkę :kox: będę znów pił :polew:

Coś tam pstryknę pewnie :tongue4: Tylko się nie upij jak zwykle :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 06:40_________________________________________________ :hi: Teraz my im narobimy trochę spamu do czytania :naughty:
Opublikowano

:hi: dOBRY! Ja już powoli kończę zmianę i do domku. :kox:

:hi:

Akjam, o ile dobrze pamiętam to poszedłeś do pracy na 20:00...a teraz piszesz że powoli kończysz...

czy Ty pracujesz w burdelu? :polew:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 06:42_________________________________________________

Pucek nie czytaj tego spamu bo nie warto :polew:

A tak w ogóle to :hi:

:polew: :polew: :polew:

:hi:

szczerze? przeczytałem dwie ostatnie strony, to mi wystarczy :naughty:

chyba trzeba powoli się zbierać spać :mysli:

Ja dziś nie śpię pier...le :naughty: Ok 10 i tak jadę przymierzyć felgi :decayed: Uprzedzam pytanie nie pokażę jakie :kox:

nooo doooobra, nie to nie, prosił się nie będę, ale też się nie pogniewam jak wyślesz mi linka na gg :naughty:

ja też się zastanawiałem czy iść spać, ale po południu mam pełny dom gości - bracik ma 18-stkę :kox: będę znów pił :polew:

Coś tam pstryknę pewnie :tongue4: Tylko się nie upij jak zwykle :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 06:40_________________________________________________ :hi: Teraz my im narobimy trochę spamu do czytania :naughty:

ja miałem na myśli żebyś teraz mi podesłał linka do felg :naughty:

odnośnie picia, przecież ja nie pijam dużo, wręcz za mało i zbyt rzadko :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: dOBRY! Ja już powoli kończę zmianę i do domku. :kox:

:hi:

Akjam, o ile dobrze pamiętam to poszedłeś do pracy na 20:00...a teraz piszesz że powoli kończysz...

czy Ty pracujesz w burdelu? :polew:

No wszystko byś chciał wiedzieć... :wink4:
Opublikowano

:hi: dOBRY! Ja już powoli kończę zmianę i do domku. :kox:

:hi:

Akjam, o ile dobrze pamiętam to poszedłeś do pracy na 20:00...a teraz piszesz że powoli kończysz...

czy Ty pracujesz w burdelu? :polew:

No wszystko byś chciał wiedzieć... :wink4:

noooo bo to jakaś nie normalna praca jak walisz tyle godzin :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: dOBRY! Ja już powoli kończę zmianę i do domku. :kox:

:hi:

Akjam, o ile dobrze pamiętam to poszedłeś do pracy na 20:00...a teraz piszesz że powoli kończysz...

czy Ty pracujesz w burdelu? :polew:

No wszystko byś chciał wiedzieć... :wink4:

noooo bo to jakaś nie normalna praca jak walisz tyle godzin :gwizdanie:

Zwykła 12ka z przerwą na spanie... :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.