Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ...

To prawda ostatnio coś nie bardzo mam czas aby pojawić się na spocie, ale to z powodu mojej nowej pracy. Mam nadzieję że wkrótce wszystko sie ustabilizuje i dołacze do ekipy.

huhu nowa praca nom nic tylko pogratulować :naughty:

przyjezdzaj przyjezdzaj będziemy wypatrywać :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiecie jak to jest z nową pracą,

zanim przyjmę gratulację najpierw upewnię się w co wskoczyłem ...

postaram się przyjechać na najblizszy spot, nawet się dobrze składa bo mam kupony rabatowe do McDonalda ... :>

Opublikowano

hehe nom to czekamy :naughty: [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 13:59_________________________________________________a jak tam zapisałeś się do tej szkoły fotograficznej wkońcu? :evil:

Opublikowano

wiecie jak to jest z nową pracą,

zanim przyjmę gratulację najpierw upewnię się w co wskoczyłem ...

postaram się przyjechać na najblizszy spot, nawet się dobrze składa bo mam kupony rabatowe do McDonalda ... :>

....................aaaaaa no to jak masz kupony to wpadaj :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siema ziomki :hi:

to Kędzior , pewnie znowu siedzisz wieczorem w doma ? :wallbash: co ta uczelnia z Tobą robi :tongue4:

Bulczas , to powiedz chociaż jaki rozmiar :kox:

Opublikowano

siema ziomki :hi:

to Kędzior , pewnie znowu siedzisz wieczorem w doma ? :wallbash: co ta uczelnia z Tobą robi :tongue4:

Bulczas , to powiedz chociaż jaki rozmiar :kox:

no niestety :confused4: a najgorsze jest to że mam zajęcia teraz co tydzień ;( do 6marca później już co 2tyg

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Nie zapisałem sie do żadnej szkoły, czasu nie ma ...

Opublikowano
  • Autor

ehhh , co by tu dziś ... :przebiegly:

Opublikowano

siema ziomki :hi:

to Kędzior , pewnie znowu siedzisz wieczorem w doma ? :wallbash: co ta uczelnia z Tobą robi :tongue4:

Bulczas , to powiedz chociaż jaki rozmiar :kox:

Siema Keżor rozmiar standardowy 17 cali i opona 225/45 :gwizdanie: A jakie lekkie były :naughty:
Opublikowano
  • Autor

siema ziomki :hi:

to Kędzior , pewnie znowu siedzisz wieczorem w doma ? :wallbash: co ta uczelnia z Tobą robi :tongue4:

Bulczas , to powiedz chociaż jaki rozmiar :kox:

Siema Keżor rozmiar standardowy 17 cali i opona 225/45 :gwizdanie: A jakie lekkie były :naughty:

super czy ultra :chytry: ?? i czemu nie 18cie ?
Opublikowano

super czy ultra :chytry: ?? i czemu nie 18cie ?

Żadne z tych co myślisz. Pewnie nie takie lekkie jak ultralegera ale na pewno lżejsze niż inne :wink4: Takie wzory jak mi się podobają w 18-stce kosztują majątek niestety, a wole pomodzić w silniku :naughty:
Opublikowano
  • Autor

to poka coś wziął :naughty:

mam pytanko , ma ktoś hak w autu ? :)

Opublikowano

to poka coś wziął :naughty:

mam pytanko , ma ktoś hak w autu ? :)

Nie kupiłem jeszcze :gwizdanie: Zbieram fundusze :tongue4:
Opublikowano

heheh to chyba złote fele będą :gwizdanie:

Keżor niestety nie mam haka choć już nie raż by się przydał :gwizdanie:

Opublikowano

heheh to chyba złote fele będą :gwizdanie:

Keżor niestety nie mam haka choć już nie raż by się przydał :gwizdanie:

Dobrze kombinujesz :gwizdanie:
Opublikowano

siema ziomale

keżor spraw jest do ciebie może byś coś wymodził z tymi zaproszeniami ???

ja właśnie rozglądam się za jakąś drukarnią 100 sztuk 35 pln jak podrzucimy gotowy projekt to nie będzie trzeba nic dopłacać znasz się na korelu czy jak on się tam nazywa ???

Opublikowano

siema ziomale

keżor spraw jest do ciebie może byś coś wymodził z tymi zaproszeniami ???

ja właśnie rozglądam się za jakąś drukarnią 100 sztuk 35 pln jak podrzucimy gotowy projekt to nie będzie trzeba nic dopłacać znasz się na korelu czy jak on się tam nazywa ???

siema ziom

co to za zaproszonka ?

wizytówki :cool1:

Opublikowano

siema ziomale

keżor spraw jest do ciebie może byś coś wymodził z tymi zaproszeniami ???

ja właśnie rozglądam się za jakąś drukarnią 100 sztuk 35 pln jak podrzucimy gotowy projekt to nie będzie trzeba nic dopłacać znasz się na korelu czy jak on się tam nazywa ???

siema ziom

co to za zaproszonka ?

wizytówki :cool1:

si si :good:

trzeba by wkońcu coś wymodzić i rozszeżyć ten club

a przepraszam klub :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

troche chyba drogo jak 35 zł za 100szt :wink4:

spytaj sie ile by za 500 czy 1000 chcieli , bo były by one bez kalendarza i ja bym sam wziął z 100-200 :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.