Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dostałem Keżor PW

Rafał, a Kolega davids212 to robił bardziej perfidnie, ja tylko miałem na myśli że auto ma być idealną serią z inną felgą i niższym zawiasem, a to co pod maską siedzi to tajna broń :wink4:

No z tym się zgodzę ale sam wiesz jak jest :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi sie podoba. i silnik tez fajny. ja mam do nich sentyment. :wink4:

przekonasz sie pucek jak uslyszysz kedziorowego o co chozi :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dostałem Keżor PW

wrzuć link , Pucka poskręca :polew: :polew: :tongue4:

a w ogóle tooooo , ide sobie dziś do sklepu , przechodze przez droge , a tammmm jeeedzieeee dziwne BMW , przyglądam sieeee , a tu X1 :shocked: a najgorsze jest to , że było bardzo ładne :disgust:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 15:55_________________________________________________http://www.bmw.com/pl/pl/newvehicles/x1/x1/2009/allfacts/design/exterieur.html

Opublikowano

Dostałem Keżor PW

Rafał, a Kolega davids212 to robił bardziej perfidnie, ja tylko miałem na myśli że auto ma być idealną serią z inną felgą i niższym zawiasem, a to co pod maską siedzi to tajna broń :wink4:

No z tym się zgodzę ale sam wiesz jak jest :wink4:

zawsze będzie wiadome że jestem górą :polew:

a na poważnie to muszę zbierać na sprzęgło, bo się kończy w szybkim tempie :decayed:

Kamil, NIE, może i jest to fajny dźwięk, ale ja jestem chłopcem lubiącym turbo...mam nadzieję że uda mi się spełnić jedno marzenie z tym związane :gwizdanie:

a dokładnie to tego typu :kox: :kox: :kox: nie raz już była, ale ten film mnie najbardziej niszczy :gwizdanie:

http://www.youtube.com/watch?v=DEH6NM0qv8Q

[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 15:58_________________________________________________więc Keżorek, choćby to był najmocniejszy diesel, to i tak może się schować przy tej starej 80tce :)

myślę że temat typu co lepsze diesel vs benzyna jest zamknięty :cool1:

Opublikowano

Wiem, o co chodzi. Ja też mam podobny plan, ale to jako auto-zabawka. W aucie cywilnym dla mnie V'ka to nr1.... EWENTUALNIE V'ka klekot. [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 16:03_________________________________________________Jest teraz jedno takie autko, które bym zabrał bez zastanowienia jakbym miał kasę... Oddałbym nawet swoje jakby było komu. :slina::evil:

Opublikowano
  • Autor

myślę że temat typu co lepsze diesel vs benzyna jest zamknięty :cool1:

80 rozpierda*a , ale daj mi 5 minut :decayed:
Opublikowano

Wiem, o co chodzi. Ja też mam podobny plan, ale to jako auto-zabawka. W aucie cywilnym dla mnie V'ka to nr1.... EWENTUALNIE V'ka klekot.

do normalnej jazdy ma być apu, taka zabawka do mocy :gwizdanie:

myślę że już w przyszłą zimę taka 80tka będzie u mnie stała w garażu, a potem mody :naughty:

a no i garaż od wiosny poszerzam i robię wyższy + ogrzewanie :>

Opublikowano

co do tego auta kumpla to przejrzyjcie uważnie fotki , bo moja jest na kilku fotkach :naughty:

chciałem to właśnie napisać ale doczytuje powoli... :tongue4:
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Dobry! Ale wczoraj doje... Ledwo żyję! :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Wiem, o co chodzi. Ja też mam podobny plan, ale to jako auto-zabawka. W aucie cywilnym dla mnie V'ka to nr1.... EWENTUALNIE V'ka klekot.

do normalnej jazdy ma być apu, taka zabawka do mocy :gwizdanie:

myślę że już w przyszłą zimę taka 80tka będzie u mnie stała w garażu, a potem mody :naughty:

a no i garaż od wiosny poszerzam i robię wyższy + ogrzewanie :>

czyli spoty będą u Ciebie :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

:hi:

ello

i :hi:

ello spadam

nie powiem że ide widać nowych :polew:

Opublikowano

TDi to jest to :naughty:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 16:13_________________________________________________ :hi: Max

Opublikowano

keżor wymyśliłeś coś

czy znowu jak połowa tego klubu doiłeś

:polew::wink4:

Opublikowano

TDi to jest to :naughty:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 16:13_________________________________________________ :hi: Max

kupa czarnego dymu :gwizdanie:

nie ten klank, nie widzi mi się kompletnie takie coś, już nie wspomnę że to typowo na wyścigi

Opublikowano
  • Autor

siema Max, Siema Pitek

Diesel Power , chciałbym żeby mi tak kopcił i jednocześnie jechał :decayed: [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 16:15_________________________________________________

keżor wymyśliłeś coś

czy znowu jak połowa tego klubu doiłeś

:polew::wink4:

wymyśliłem , ale przez to jedna strona w tym temacie sie nadaje do wykasowania :decayed:
Opublikowano

Wiem, o co chodzi. Ja też mam podobny plan, ale to jako auto-zabawka. W aucie cywilnym dla mnie V'ka to nr1.... EWENTUALNIE V'ka klekot.

do normalnej jazdy ma być apu, taka zabawka do mocy :gwizdanie:

myślę że już w przyszłą zimę taka 80tka będzie u mnie stała w garażu, a potem mody :naughty:

a no i garaż od wiosny poszerzam i robię wyższy + ogrzewanie :>

czyli spoty będą u Ciebie :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

hmmm moooooże :naughty:

na allegro stoją 2 rodzyny...po swapnie na 2.2turbo, rocznik auta 84 a cena za jeden to 10 tysi a za drugi to 15 tysi :decayed:

może od strzała pójdę w takie coś :gwizdanie:

wiem jedno, chciałbym, ale czy się uda to zobaczymy!

Opublikowano
  • Autor

TDi to jest to :naughty:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 16:13_________________________________________________ :hi: Max

kupa czarnego dymu :gwizdanie:

nie ten klank, nie widzi mi się kompletnie takie coś, już nie wspomnę że to typowo na wyścigi

10,37s @ 213 km/h , czas prawie jak Killera S4 :gwizdanie: , faktycznie brakuje mu Q , ale jak dla mnie wypasik i tak :decayed:
Opublikowano

TDi to jest to :naughty:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 16:13_________________________________________________ :hi: Max

kupa czarnego dymu :gwizdanie:

nie ten klank, nie widzi mi się kompletnie takie coś, już nie wspomnę że to typowo na wyścigi

10,37s @ 213 km/h , czas prawie jak Killera S4 :gwizdanie: , faktycznie brakuje mu Q , ale jak dla mnie wypasik i tak :decayed:

tylko cały haczyk w tym jest taki że ja nie chcę auta do 1/4 mili :tongue4:

więc wolę takie general lee, choćby i 300 kuca, to będzie latać, dźwięk będzie mega a i ogromna radość z jazdy :)

Opublikowano
  • Autor

w 2:26 jest pokazany silnik , a po lewej stronie jest jakaś dziwna butla , czy to jest NX :shocked: ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.