Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto mi pomoże zorganizować się z zawieszeniem jak już będę miał graty u siebie? :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kto mi pomoże zorganizować się z zawieszeniem jak już będę miał graty u siebie? :kox: :kox:

w B7 ja odpadam , tam sie wszystko psuje :polew: :polew:
Opublikowano

Kto mi pomoże zorganizować się z zawieszeniem jak już będę miał graty u siebie? :kox: :kox:

Ja mam ściągacze do spreżyn :gwizdanie:
Opublikowano
Przejechał pewnie ze 120 na ograniczeniu do 50ki i spotkała go kara... :wink4: :wink4: :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kto mi pomoże zorganizować się z zawieszeniem jak już będę miał graty u siebie? :kox: :kox:

Ja mam ściągacze do spreżyn :gwizdanie:

i klucz do gwinta :naughty:
Opublikowano

Kto mi pomoże zorganizować się z zawieszeniem jak już będę miał graty u siebie? :kox: :kox:

w B7 ja odpadam , tam sie wszystko psuje :polew: :polew:

nie pękaj keżor! :wink4: :wink4:
Opublikowano

Kto mi pomoże zorganizować się z zawieszeniem jak już będę miał graty u siebie? :kox: :kox:

Ja mam ściągacze do spreżyn :gwizdanie:

i klucz do gwinta :naughty:

Nawet dwa :tongue4:
Opublikowano
  • Autor
Przejechał pewnie ze 120 na ograniczeniu do 50ki i spotkała go kara... :wink4: :wink4: :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

aż poduchy buchły :blink:
Opublikowano

ake jestem głodny :confused4:

Opublikowano

ake jestem głodny :confused4:

Jedziemy do maka :naughty:
Opublikowano

ake jestem głodny :confused4:

Jedziemy do maka :naughty:

mówisz serio czy jajca robisz :gwizdanie:

Opublikowano

ake jestem głodny :confused4:

Jedziemy do maka :naughty:

mówisz serio czy jajca robisz :gwizdanie:

No pewnie że se jajca robię. Jadłem kolację po pracy i raczej nie zmieszczę nic już. Mogę jechać dla towarzystwa :polew:
Opublikowano

:hi: z wieczora,

Kędzior zainstalowałem tego windowsa od Ciebie :good:

Krolu weźmiesz ten dysk od Kanara ? no chyba, że go jeszcze potrzebujesz to luz, mam czas, daj znać na gg,

Stanley PW Ci poślę

i do zobaczenia na spocie :kox:

Opublikowano
:hi: Miszka (pijoku) :decayed:
Opublikowano

ake jestem głodny :confused4:

Jedziemy do maka :naughty:

mówisz serio czy jajca robisz :gwizdanie:

No pewnie że se jajca robię. Jadłem kolację po pracy i raczej nie zmieszczę nic już. Mogę jechać dla towarzystwa :polew:

sam nie będę jadł :decayed: hehe

siemasz Miszka :hi: to fajnie że niemiałeś z XP problemów :wink4: a jak z navi sobie poradziłeś? działa ci ta automapa6?

Opublikowano

Miszka wpadł i chyba tyle go tu widzieliśmy... :kox:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 23:51_________________________________________________

ake jestem głodny :confused4:

Jedziemy do maka :naughty:

mówisz serio czy jajca robisz :gwizdanie:

Moglibyście mi coś przywieźć... :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

Miszka pewnie poszedł na newbie witać nowych :tongue4:

Akjam tak pośle ci gołębiem :polew:

Opublikowano

Miszka pewnie poszedł na newbie witać nowych :tongue4:

Akjam tak pośle ci gołębiem :polew:

Lepiej wybierz jakieś większe ptactwo bo co taki gołąbek może unieść... :naughty::wink4:
Opublikowano

sam nie będę jadł :decayed: hehe

To dasz mi gryza i już nie będziesz sam jadł :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.