Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: musiałem pojechać na chwilę do kumpla i przed tym wstapilem na myjnie :wallbash: pieniadze wyrzucone w błoto dosłownie :wallbash:

Miałem to samo ;) Ale kąpiel po soli sie przydał niuni

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie czy dzisiaj ktos bedzie mial kompa z kabelkiem :decayed:

Opublikowano

:hi: musiałem pojechać na chwilę do kumpla i przed tym wstapilem na myjnie :wallbash: pieniadze wyrzucone w błoto dosłownie :wallbash:

Miałem to samo ;) Ale kąpiel po soli sie przydał niuni

nom moja była cała ukurzona więc w sumie też się przydało, w środku bordel ale to nic hehe przyjdzie dzień że i w środku się wyczyści :decayed:

Opublikowano

:hi: musiałem pojechać na chwilę do kumpla i przed tym wstapilem na myjnie :wallbash: pieniadze wyrzucone w błoto dosłownie :wallbash:

Miałem to samo ;) Ale kąpiel po soli sie przydał niuni

nom moja była cała ukurzona więc w sumie też się przydało, w środku bordel ale to nic hehe przyjdzie dzień że i w środku się wyczyści :decayed:

Ja czekam na to jak wszystko wyschnie, to sie poodkurza, powyciera wymieni dywaniki (narazie nie wiem jakie :P ) i bedzie git ;d

Opublikowano

Ja czekam na to jak wszystko wyschnie, to sie poodkurza, powyciera wymieni dywaniki (narazie nie wiem jakie :P ) i bedzie git ;d

no jak na jakie wymień na czyste :kox::wink4:

Opublikowano

o kurde 1000 pękło :D

a tak wogole to hi :hi:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 17:16_________________________________________________ehh znowu cisza to ide zaślepić halogen :/

Opublikowano

Ja czekam na to jak wszystko wyschnie, to sie poodkurza, powyciera wymieni dywaniki (narazie nie wiem jakie :P ) i bedzie git ;d

no jak na jakie wymień na czyste :kox::wink4:

Nieee moje juz są zjechane. Trza nowe :D

Opublikowano

Ja czekam na to jak wszystko wyschnie, to sie poodkurza, powyciera wymieni dywaniki (narazie nie wiem jakie :P ) i bedzie git ;d

no jak na jakie wymień na czyste :kox::wink4:

Nieee moje juz są zjechane. Trza nowe :D

a masz welur? bo mój też zaczął się przecierać :P

Opublikowano

Ja czekam na to jak wszystko wyschnie, to sie poodkurza, powyciera wymieni dywaniki (narazie nie wiem jakie :P ) i bedzie git ;d

no jak na jakie wymień na czyste :kox::wink4:

Nieee moje juz są zjechane. Trza nowe :D

a masz welur? bo mój też zaczął się przecierać :P

No welur, od nowości miał właściciel i chyba miał to w d*pie już, a ja lubie mieć wszystko tip top to se kupie nowe ;d

Opublikowano

Ja czekam na to jak wszystko wyschnie, to sie poodkurza, powyciera wymieni dywaniki (narazie nie wiem jakie :P ) i bedzie git ;d

no jak na jakie wymień na czyste :kox::wink4:

Nieee moje juz są zjechane. Trza nowe :D

a masz welur? bo mój też zaczął się przecierać :P

No welur, od nowości miał właściciel i chyba miał to w pupie już, a ja lubie mieć wszystko tip top to se kupie nowe ;d

ja mam na zime gume także wolniej sie mi niszczy bo tyko pol roku uzywam :D

ale jak znajdziesz to daj link :P

bo na allegro nie widzialem orginałów :D

Opublikowano

Podróbki są same na allegro. Ale to dopiero za 1-2 miechy będe kupował.

1266943651_by_dm6_500.jpg

Chyba sobie pomaluje niunie ;d

Opublikowano

ehhh no wiesz wszytsko fajnie ale b5 nie ma takich ladnych kraglych kształtów :D[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 17:56_________________________________________________dobra skrobac bobra i do zobaczenia na spocie ;)

ja teraz ide jeszcze z sunia i potem bedzie trzeba sie powoli zbierac :P

Opublikowano

I tak poszło że aż forum wywaliło :P

Jeszcze pol godziny i tez spadam :D

Opublikowano

a ja jeszcze w robocie :disgust:

Opublikowano

a ja jeszcze w robocie :disgust:

:shocked: a ty jeszcze niena spocie?

jakoś się dziwnie czuję siedząc w domu o tej porze w tym dniu tyg :wallbash:

Opublikowano

a ja jeszcze w robocie :disgust:

:shocked: a ty jeszcze niena spocie?

jakoś się dziwnie czuję siedząc w domu o tej porze w tym dniu tyg :wallbash:

ale mnie ta robota denerwuje

pocieszam sie faktem ze sniegi topnieją i bedzie mniej wypadków ( może...) :mysli:

Opublikowano

nom niech juz to go*no topnieje bo masakra jest

Opublikowano

nom niech juz to go*no topnieje bo masakra jest

Ale przecież topnieje ........ po co te nerwy :decayed:

Opublikowano

nom niech juz to go*no topnieje bo masakra jest

Ale przecież topnieje ........ po co te nerwy :decayed:

no troche szybciej by mógl stopnieć :naughty:

Opublikowano

nom niech juz to go*no topnieje bo masakra jest

Ale przecież topnieje ........ po co te nerwy :decayed:

no troche szybciej by mógl stopnieć :naughty:

true :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.