Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HEehehe właśnie zostałem wujkiem :thumbup:

bratowa urodziła córe :lol1:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 21:28_________________________________________________

:hi: oko! Kędzior! Jeszcze kogoś dzisiaj nie było? :mysli::naughty:

no z tej dwujki Akjama bardziej :gwizdanie:

heheh albo maxa jak teście będą u Niego :polew::tongue4:

Bravo oko! :tongue4: :oklaski: Dziękuję i już jestem w pracy! A reszta jeszcze zajda się w Macu... :kox: A co z Wami? :mysli:

ja awaria i spot online + 2 tatry mocne :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

HEehehe właśnie zostałem wujkiem :thumbup:

bratowa urodziła córe :lol1

gratuluję będziesz miał okazję do wypicia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

HEehehe właśnie zostałem wujkiem :thumbup:

bratowa urodziła córe :lol1

gratuluję będziesz miał okazję do wypicia :polew: :polew: :polew:

nom dobrze że nie jestem ojcem bo musiał bym stawiać :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nom dobrze że nie jestem ojcem bo musiał bym stawiać :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe ale może cię wezmą na chrzestnego także uważaj :gwizdanie:

Opublikowano

nom dobrze że nie jestem ojcem bo musiał bym stawiać :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe ale może cię wezmą na chrzestnego także uważaj :gwizdanie:

heheh ciesze się :gwizdanie:

jak się nie stanie zaakceptuje :kox:

Opublikowano

kur*a umieram potrzebny mi okład z młodej piersi :confused4: jedyna droga do wyleczenia :polew:

Opublikowano

HEehehe właśnie zostałem wujkiem :thumbup:

bratowa urodziła córe :lol1:

No to zdrowie! :drinks:

hehe no wiedziałem pracuś pierwszy :wink4:

ja jestem chory, mam zapalenie oskrzeli czy jak tam sie to nazywa :confused4:

:good: Znowu nocka to może nastukamy kolejnych 50 stron... :kox: :kox:

kur*a umieram potrzebny mi okład z młodej piersi :confused4: jedyna droga do wyleczenia :polew:

Nie wiem dlaczego wcześniej na to nie wpadłeś! :kox::wink4:
Opublikowano

kur*a umieram potrzebny mi okład z młodej piersi :confused4: jedyna droga do wyleczenia :polew:

nom taki okład niejednego faceta potrafi wyleczyć z wielu dolegliwości :gwizdanie: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 21:44_________________________________________________ :drunk::pali:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 21:45_________________________________________________

hehe no wiedziałem pracuś pierwszy :wink4:

ja jestem chory, mam zapalenie oskrzeli czy jak tam sie to nazywa :confused4:

:good: Znowu nocka to może nastukamy kolejnych 50 stron... :kox: :kox:

no może się to rozręcić w niezłą sage :polew: :polew:

Opublikowano

ja dzisiaj odpadam :confused4:

Opublikowano

kur*a umieram potrzebny mi okład z młodej piersi :confused4: jedyna droga do wyleczenia :polew:

nom taki okład niejednego faceta potrafi wyleczyć z wielu dolegliwości :gwizdanie: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 21:44_________________________________________________ :drunk::pali:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 21:45_________________________________________________

hehe no wiedziałem pracuś pierwszy :wink4:

ja jestem chory, mam zapalenie oskrzeli czy jak tam sie to nazywa :confused4:

:good: Znowu nocka to może nastukamy kolejnych 50 stron... :kox: :kox:

no może się to rozręcić w niezłą sage :polew: :polew:

:bry:

w tym tempie to nastukacie że hoho :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemasz Pitek hehe nieśmiej się bo chłopaki na spocie siedzą :tongue4:

dobry basss :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemasz Pitek hehe nieśmiej się bo chłopaki na spocie siedzą :tongue4:

dobry basss :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

siemasz Pitek hehe nieśmiej się bo chłopaki na spocie siedzą :tongue4:

dobry basss :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

je je je życie niejest grą :dance2: :dance2:

Opublikowano

ewrybady frytki hahah :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

ewrybady frytki hahah :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

on i ona prawa i lewa strona :banan2: :banan2:

Opublikowano
:hi: siemacie sorry ale nie dotarlem do was a tu kedzior mial pewnie niezle nagrania no szkoda ;(
Opublikowano

ewrybady frytki hahah :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

on i ona prawa i lewa strona :banan2: :banan2:

Teksty są przednie! :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

:hi: siemacie sorry ale nie dotarlem do was a tu kedzior mial pewnie niezle nagrania no szkoda ;(

Hej diman :hi:
Opublikowano

:hi: siemacie sorry ale nie dotarlem do was a tu kedzior mial pewnie niezle nagrania no szkoda ;(

niebyło mnie Diman dzisiaj :confused4: jestem chory :wallbash:

Opublikowano

:hi: siemacie sorry ale nie dotarlem do was a tu kedzior mial pewnie niezle nagrania no szkoda ;(

niebyło mnie Diman dzisiaj :confused4: jestem chory :wallbash:

okłady z młodej piersi i w sobotę musisz być zdrów bo może teraz zrobimy tą impkę? Mówiłem Miszce i też mu raczej pasuje. :good:
Opublikowano

okłady z młodej piersi i w sobotę musisz być zdrów bo może teraz zrobimy tą impkę? Mówiłem Miszce i też mu raczej pasuje. :good:

ja się niepiszę raczej na tą sobote ale zależy wszsytko od tego jak będę się czuł, ale jak już się skuszę to pełni możliwości niepokaze zeby sie niedoprawic

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.