Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a gdzie reszta chłopaków? jeszcze pewnie kupony mają do maka i wpierd***alają :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a gdzie reszta chłopaków? jeszcze pewnie kupony mają do maka i wpierd***alają :wink4:

Nie widziałem żeby ktoś miał dziś kupony a dimana nie było... :wink4: Miron już widzę też wrócił. :good:
Opublikowano

{size=1]Dopisany: 23 Luty 2010, 23:14[/size]_________________________________________________fajny kawalek

fajne to ma ruchy ;)

Opublikowano

a gdzie reszta chłopaków? jeszcze pewnie kupony mają do maka i wpierd***alają :wink4:

ta grubasy hehe do Maxa napisałem sms to nawet nieodpisał :thumbdown: pewnie zajęty wcinaniem :polew: :polew:

Opublikowano

ha ja mialem trzeba bylo byc :cool1:

Opublikowano

ha ja mialem trzeba bylo byc :cool1:

ile było autek wogóle kto był dzisiaj?

Opublikowano

a gdzie reszta chłopaków? jeszcze pewnie kupony mają do maka i wpierd***alają :wink4:

ta grubasy hehe do Maxa napisałem sms to nawet nieodpisał :thumbdown: pewnie zajęty wcinaniem :polew: :polew:

Maxa nie było no chyba, że dojechał jak ja się zebrałem? :mysli: Jadę z nim do Rogala na chipa! :kox: :kox:
Opublikowano

ha ja mialem trzeba bylo byc :cool1:

ile było autek wogóle kto był dzisiaj?

zebralo sie wkoncu 10

miron, kężor, krolu, akjam, piter... itp. itd.

Opublikowano

a gdzie reszta chłopaków? jeszcze pewnie kupony mają do maka i wpierd***alają :wink4:

ta grubasy hehe do Maxa napisałem sms to nawet nieodpisał :thumbdown: pewnie zajęty wcinaniem :polew: :polew:

Maxa nie było no chyba, że dojechał jak ja się zebrałem? :mysli: Jadę z nim do Rogala na chipa! :kox: :kox:

haha hmm to nietrafiłem z sms w takim razie :polew: :polew: :polew:

nom wiem słyszeliśmy wkońcu :good:

Opublikowano

ok teraz koncze i w kimke ;)

to dobranoc wszystkim ładnie i leczyc sie, uczyc i spac a nie pisac glupoty :P

Opublikowano

ja dzis odpuściłem, sorry chłopaki :gwizdanie:

Opublikowano

ok teraz koncze i w kimke ;)

to dobranoc wszystkim ładnie i leczyc sie, uczyc i spac a nie pisac glupoty :P

:hi:

Opublikowano

ok teraz koncze i w kimke ;)

to dobranoc wszystkim ładnie i leczyc sie, uczyc i spac a nie pisac glupoty :P

:hi:

ja dzis odpuściłem, sorry chłopaki :gwizdanie:

:bicz: Myśleliśmy, że to praca a to Twój wybór? :mysli::bicz::wink4:
Opublikowano

:hi:

z wieczora

ja niestety podobnie jak kędziorek sie rozchorowałem i leże w łóżku lepiej się już czuje ale wole jeszcze się na tą piździawe nie wypuszczać.

widać że dziś nikt do macak lapka nie wziął

Opublikowano

:hi:

z wieczora

ja niestety podobnie jak kędziorek sie rozchorowałem i leże w łóżku lepiej się już czuje ale wole jeszcze się na tą piździawe nie wypuszczać.

widać że dziś nikt do macak lapka nie wziął

kurde a ja ci sms napisałem hehe mógłbys odpisać a nie echooo :tongue4:

Opublikowano

ok teraz koncze i w kimke ;)

to dobranoc wszystkim ładnie i leczyc sie, uczyc i spac a nie pisac glupoty :P

:hi:

ja dzis odpuściłem, sorry chłopaki :gwizdanie:

:bicz: Myśleliśmy, że to praca a to Twój wybór? :mysli::bicz::wink4:

do 21 siedziałem w robocie, teraz mam doła i pije :confused4:

Opublikowano

:hi:

z wieczora

ja niestety podobnie jak kędziorek sie rozchorowałem i leże w łóżku lepiej się już czuje ale wole jeszcze się na tą piździawe nie wypuszczać.

widać że dziś nikt do macak lapka nie wziął

MAx! Umówiłeś się już z mistrzem? :mysli::cool1:
Opublikowano

:hi:

z wieczora

ja niestety podobnie jak kędziorek sie rozchorowałem i leże w łóżku lepiej się już czuje ale wole jeszcze się na tą piździawe nie wypuszczać.

widać że dziś nikt do macak lapka nie wziął

MAx! Umówiłeś się już z mistrzem? :mysli::cool1:

nie jeszcze się ze mną nieumawiał :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

:hi:

po spocie

Opublikowano

:hi:

z wieczora

ja niestety podobnie jak kędziorek sie rozchorowałem i leże w łóżku lepiej się już czuje ale wole jeszcze się na tą piździawe nie wypuszczać.

widać że dziś nikt do macak lapka nie wziął

MAx! Umówiłeś się już z mistrzem? :mysli::cool1:

a Wy chłopaki w B7 macie DPFa ? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.