Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobre car audio i jazda

ja będę taki hiciory zapuszczał :naughty:

hehehe sadomasochista :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

serio ja będę takie przypały zapuszczał :dance: :dance: :dance:

Opublikowano
:hi: Ale sie h*jowo czuję :confused4: Możemy moje radio podpiąć :wink4:
Opublikowano

już sobie wyobrażam przypał na takim sprzęcie

:polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 12:35_________________________________________________

:hi: Ale sie h*jowo czuję :confused4: Możemy moje radio podpiąć :wink4:

co wy razem z kędziorem spicie ?? :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: Ale sie h*jowo czuję :confused4: Możemy moje radio podpiąć :wink4:

ok spoko to "rezamy" na następnym spocie jak wyzdrowieje jak przezyje :>

Opublikowano

Było coś ciekawego w tym spamie wczorajszym bo nie chce mi się czytać :gwizdanie:

Opublikowano

Było coś ciekawego w tym spamie wczorajszym bo nie chce mi się czytać :gwizdanie:

nom było jak zawsze :wink4:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 12:57_________________________________________________

już sobie wyobrażam przypał na takim sprzęcie

:polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 12:35_________________________________________________

:hi: Ale sie h*jowo czuję :confused4: Możemy moje radio podpiąć :wink4:

co wy razem z kędziorem spicie ?? :polew: :polew:

a co to za muzyka hehe nieznaja sie hehehehe

Opublikowano

Czyli jak zawsze to samo :wink4:

Opublikowano

Czyli jak zawsze to samo :wink4:

oczywiście same ciekawostki :naughty:

Opublikowano

Czyli jak zawsze to samo :wink4:

oczywiście same ciekawostki :naughty:

Czyli jestem na bieżąco :decayed:
Opublikowano

Czyli jak zawsze to samo :wink4:

oczywiście same ciekawostki :naughty:

Czyli jestem na bieżąco :decayed:

no niewiem :decayed: ale to twój wybór :tongue4:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 13:05_________________________________________________

nie są złe :good:

Opublikowano
  • Autor

widziałbym takie u siebie :kox:

no nic , spadam do garażu cośtam porobić :evil:

Opublikowano

widziałbym takie u siebie :kox:

no nic , spadam do garażu cośtam porobić :evil:

weź się uspokój już bo za niedługo eSy będziesz objeżdzał :naughty:

Opublikowano

Mi takie fele nie leżą :tongue4: Dzwoniłeś o te prosiaki :decayed:

Opublikowano

Mi takie fele nie leżą :tongue4: Dzwoniłeś o te prosiaki :decayed:

mi sie prosiaki niepodobaly, ale jak zobaczylem jak wygladaja zalozone na asucie i do tego na glebie to juz mui sie spodobaly :>

Opublikowano

Mi takie fele nie leżą :tongue4: Dzwoniłeś o te prosiaki :decayed:

mi sie prosiaki niepodobaly, ale jak zobaczylem jak wygladaja zalozone na asucie i do tego na glebie to juz mui sie spodobaly :>

Mi też sie właśnie nie podobały ale pasują do a4 na glebie :naughty:
Opublikowano

Mi takie fele nie leżą :tongue4: Dzwoniłeś o te prosiaki :decayed:

mi sie prosiaki niepodobaly, ale jak zobaczylem jak wygladaja zalozone na asucie i do tego na glebie to juz mui sie spodobaly :>

Mi też sie właśnie nie podobały ale pasują do a4 na glebie :naughty:

nom pasuja pasuja i do tego nie sa czesto spotykane :good:

Opublikowano
  • Autor

Mi takie fele nie leżą :tongue4: Dzwoniłeś o te prosiaki :decayed:

zadzwoniłem i kolo ma wyłączony kom , także pewnie jest w dojczach po furke :wink4:
Opublikowano

Mi takie fele nie leżą :tongue4: Dzwoniłeś o te prosiaki :decayed:

zadzwoniłem i kolo ma wyłączony kom , także pewnie jest w dojczach po furke :wink4:

Ok luzik :wink4: Ja spadam panowie do pracy niestety :wallbash:

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.