Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spadam spać bo posikam się ze smiechu :polew:

nom Starcraft wymiata muhehehehe sorry Starcraft2beta wersja :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

od Pucka to się odwalcie :naughty:

jakiś taki nerwowy rocznik :tongue4:

dobrej nocki Panowie !

Opublikowano

od Pucka to się odwalcie :naughty:

jakiś taki nerwowy rocznik :tongue4:

dobrej nocki Panowie !

już lecisz spać? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

panowie , chce ktoś 15" słoneczka kupić ? bo kumpel sprzedaje , są do odmalowania i za 5stówek może odmalować w dowolny kolor :good:

Opublikowano

ja się zbieram narka panowie i pani :hi:

Opublikowano
  • Autor

ja się zbieram narka panowie i pani :hi:

:hi:

(kij że już sie żegnaliśmy na GG , post jest post ) :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 00:33_________________________________________________Kurwa , Kędzior polazł i spam umarł :gwizdanie: musimy o niego dbać , bo bez niego to forum nie pociągnie i ni dobijemy nawet do 1100 :>

ide spać , gasze światło :hi:

Opublikowano

Odrobiłem spam i teraz mogę się przywitać. :naughty::hi:

!!POBUDKA!! :kox: :kox:

Opublikowano
:hi: czas się wziąć do roboty a nie na forum siedzieć :tongue4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: Co tam stanley? Męczysz pracę mgr? :cool1:
Opublikowano

:hi:

:hi: Co tam stanley? Męczysz pracę mgr? :cool1:

śnidanie i coś tam postaram się wymodzić

Ale idzie mi jak krew z nosa

Przydałby się dzień wolnego :wallbash:

Opublikowano
:hi: Idę chyba dalej spać bo za wcześnie wstałem :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

:hi: Co tam stanley? Męczysz pracę mgr? :cool1:

śnidanie i coś tam postaram się wymodzić

Ale idzie mi jak krew z nosa

Przydałby się dzień wolnego :wallbash:

No mnie też by się przydał dzień wolnego... :gwizdanie:
Opublikowano

siemka pany :bry:

ale mnie trzyma choróbsko to masakra :wallbash:

ku***a , Kędzior polazł i spam umarł :gwizdanie: musimy o niego dbać , bo bez niego to forum nie pociągnie i ni dobijemy nawet do 1100 :>

hehe dobre :wstydliwy::polew:

Opublikowano

siemka pany :bry:

ale mnie trzyma choróbsko to masakra :wallbash:

ku***a , Kędzior polazł i spam umarł :gwizdanie: musimy o niego dbać , bo bez niego to forum nie pociągnie i ni dobijemy nawet do 1100 :>

hehe dobre :wstydliwy::polew:

siemka

mówie Ci synek

Zrób se dziś wieczorem z dwie herbaty i potem do łóżka

I tak przez 2-3 dni i jesteś zdrowy :decayed:

a nie jakieś tablety, szkoda wątroby :gwizdanie:

Opublikowano

mam antybiotyk więc niemogę twojej herbaty :confused4:

ale masakre mam jak nic jutro ide do lekarki znowu bo to jest niemożliwe żeby mnie tak trzymało ostro :(

także ja w tą sobotę odpadam na bank mnie niebędzie ;(

Opublikowano

mam antybiotyk więc niemogę twojej herbaty :confused4:

ale masakre mam jak nic jutro ide do lekarki znowu bo to jest niemożliwe żeby mnie tak trzymało ostro :(

także ja w tą sobotę odpadam na bank mnie niebędzie ;(

to odstaw antybiotyk :decayed::wink4:

Opublikowano

to odstaw antybiotyk :decayed::wink4:

Stanley może ty zostań lekarzem medycyny naturalnej ? :wink4:

niezastanawiałeś się nad tym? :naughty:

Opublikowano

mam antybiotyk więc niemogę twojej herbaty :confused4:

ale masakre mam jak nic jutro ide do lekarki znowu bo to jest niemożliwe żeby mnie tak trzymało ostro :(

także ja w tą sobotę odpadam na bank mnie niebędzie ;(

to odstaw antybiotyk :decayed::wink4:

:good::kox:
Opublikowano

normalnie masakra jak nic :( i okładu z młodej piersi też niewidać żeby jakaś mnie wspomogła kobitka :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.