Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a był na ciebie rozmiar ???

czy z dwóch ci jedną zrobili

:polew: :polew: :polew:

ha... ha... :polew: :polew: wziąłem 2 XL i mama mi właśnie zszywa je w jedną :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:30_________________________________________________

rękawy z eSki, w klacie L, a w brzuchu XXl :decayed:

a kiedyś cię lubiłem

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pytanie do Krola, bo wy zboki i tak mi nie powiecie

nie czytaj Kędzior, to pytanie techniczne :decayed:

czy jak podłącze VAGa i zrobie auto scan to wykryje kumplowi bład zaworu N75 ?

ma jakieś przeładowania w passacie itp

stanley już jeden opierdol dostał za zadawanie głuich pytań

:doh1: :doh1: :doh1: :wink4:

Stanley jeszcze raz takie coś i zostaniesz zgłoszony do ukarania :polew: :polew: :polew:

:hi: Ile stron nie macie co robić :wallbash: Spadam na piwko znowu :hi::decayed:

:hi:

kuszulki wypas idealnie na mnie pasuję :>

Jaki rozmiar wziąłeś Kedzior? :mysli::naughty:

rękawy z eSki, w klacie L, a w brzuchu XXl :decayed:

xxl tu się na bank zgadza :naughty:

Opublikowano

a ja musiałem 4 kupić żeby mieć jedną

:sorry: :sorry: :sorry:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:32_________________________________________________o Papa Smyrf wrócił

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:33_________________________________________________nie wiem kto przeszedł ale zamólił temat

:wink4::polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

a był na ciebie rozmiar ???

czy z dwóch ci jedną zrobili

:polew: :polew: :polew:

ha... ha... :polew: :polew: wziąłem 2 XL i mama mi właśnie zszywa je w jedną :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:30_________________________________________________

rękawy z eSki, w klacie L, a w brzuchu XXl :decayed:

a kiedyś cię lubiłem

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

przecież jeszcze się mnie pytałeś jaką ja mam i Ty powiedziałes, że musisz sobie wziąść, ale rozmiarowo wszystko na odwrót...

:polew:

Opublikowano

:wtf:

co wam kabel od internetu za***ali ????

Opublikowano

:wtf:

co wam kabel od internetu za***ali ????

sorki byłem zerknąć do siorki :wink4:

przecież jeszcze się mnie pytałeś jaką ja mam i Ty powiedziałes, że musisz sobie wziąść, ale rozmiarowo wszystko na odwrót...

:polew:

no to udał ci się dowcip niepowiem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a kaj jest Kezorowski :?: czyzby dalej po autobanie krąży :mysli:

Opublikowano

xxl tu się na bank zgadza :naughty:

mam cię na oku :acute:

Opublikowano

o po 22 można przeklinać k**wa k**wa k**wa c**j :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
sorki byłem zerknąć do siorki

daj jej sie spokojnie wykąpać :chytry:

Opublikowano

a kaj jest Kezorowski :?: czyzby dalej po autobanie krąży :mysli:

pewnie jeździ i próbuję nagrać filmik 0-100 poniżej 8sek :evil:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:39_________________________________________________

sorki byłem zerknąć do siorki

daj jej sie spokojnie wykąpać :chytry:

hehehe :polew: :polew: :polew: :polew: już sobie słodko śpi :wink4:

Opublikowano

xxl tu się na bank zgadza :naughty:

mam cię na oku :acute:

:gwizdanie:

Opublikowano

a jednak nie można :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy:

Opublikowano

a jednak nie można :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy:

ty wulgarysto :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

panowie to jak z tą sobotą?

jak z przyszłą sobotą?

:mysli:

trzeba już cos myśleć...

Opublikowano

xxl tu się na bank zgadza :naughty:

mam cię na oku :acute:

:gwizdanie:

a ty co janko muzykant czy co???

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

panowie to jak z tą sobotą?

jak z przyszłą sobotą?

:mysli:

trzeba już cos myśleć...

ja odpadam ;(

Opublikowano

a jednak nie można :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy:

ty wulgarysto :polew: :polew: :polew:

no co ty

pier**l sie

:polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

panowie to jak z tą sobotą?

jak z przyszłą sobotą?

:mysli:

trzeba już cos myśleć...

No właśnie! :mysli:
Opublikowano

panowie to jak z tą sobotą?

jak z przyszłą sobotą?

:mysli:

trzeba już cos myśleć...

ja odpadam ;(

obydwa weekendy ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.