Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Bulik :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no niestety koniec lutego i grzebanie w PITach ;(

no to nie taka zła ta robota :naughty::decayed: :decayed:

siema Kato..... :hi:...

hehehehe siema

Opublikowano

jakby stan wziął jeszcze te dwa etaty jak mu mówiłam, to nie miałabym tego kłopotu :tongue4::decayed:

ty to masz z nim dobrze [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 21:19_________________________________________________

Jakiś kiepski ten grafik bo już przecież po 21ej... :wink4:

Akjam ty wcale niemasz lepszego :gwizdanie:

No co Ty? 11 dni w pracy w ciągu miesiąca to chyba nie jest źle? :tongue4:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 21:26_________________________________________________

no niestety koniec lutego i grzebanie w PITach ;(

no to nie taka zła ta robota :naughty::decayed: :decayed:

siema Kato..... :hi:...

:hi:
Opublikowano

akjam, macie tam jakiś wakat?? :gwizdanie:

Opublikowano

Siema Bulik :wink4:

dlaczemu Cie niebyło :no: :no: Keżor sam sie męczył :gwizdanie:

Opublikowano

No co Ty? 11 dni w pracy w ciągu miesiąca to chyba nie jest źle? :tongue4:

11dni i 11 nocy? :tongue4: [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 21:29_________________________________________________

dlaczemu Cie niebyło :no: :no: Keżor sam sie męczył :gwizdanie:

a Rafała niebyło?

ja chory jestem :wallbash:

Opublikowano

akjam, macie tam jakiś wakat?? :gwizdanie:

Znalazło by się coś... :gwizdanie:

No co Ty? 11 dni w pracy w ciągu miesiąca to chyba nie jest źle? :tongue4:

11dni i 11 nocy? :tongue4:

Źle to ująłem. CHodziło mi o 11 zmian w ciągu miesiąca w porywach do 13... :kox: Wolę nocki... :wink4:
Opublikowano

akjam, macie tam jakiś wakat?? :gwizdanie:

Znalazło by się coś...

No co Ty? 11 dni w pracy w ciągu miesiąca to chyba nie jest źle? :tongue4:

11dni i 11 nocy? :tongue4:

Źle to ująłem. CHodziło mi o 11 zmian w ciągu miesiąca w porywach do 13... :kox: Wolę nocki... :wink4:

eee, to nie chce! ...w nocki to ja mam ciekawsze zajęcia :tongue4:

Opublikowano

dlaczemu Cie niebyło :no: :no: Keżor sam sie męczył :gwizdanie:

a Rafała niebyło?

ja chory jestem :wallbash:

ttaaaaaa chory :drunk: :drunk: :drunk:

:polew: :polew: Rafał??? żuc nicka :cool1:

Opublikowano

akjam, macie tam jakiś wakat?? :gwizdanie:

Znalazło by się coś...

No co Ty? 11 dni w pracy w ciągu miesiąca to chyba nie jest źle? :tongue4:

11dni i 11 nocy? :tongue4:

Źle to ująłem. CHodziło mi o 11 zmian w ciągu miesiąca w porywach do 13... :kox: Wolę nocki... :wink4:

eee, to nie chce! ...w nocki to ja mam ciekawsze zajęcia :tongue4:

Zostaje jeszcze 20 na miesiąc... :gwizdanie:
Opublikowano

akjam, macie tam jakiś wakat?? :gwizdanie:

Znalazło by się coś...

No co Ty? 11 dni w pracy w ciągu miesiąca to chyba nie jest źle? :tongue4:

11dni i 11 nocy? :tongue4:

Źle to ująłem. CHodziło mi o 11 zmian w ciągu miesiąca w porywach do 13... :kox: Wolę nocki... :wink4:

eee, to nie chce! ...w nocki to ja mam ciekawsze zajęcia :tongue4:

Zostaje jeszcze 20 na miesiąc... :gwizdanie:

mało !!! :kox:

Opublikowano

ttaaaaaa chory :drunk: :drunk: :drunk:

:polew: :polew: Rafał??? żuc nicka :cool1:

srebrna a4 SO obecny nick Bulczas :wink4:

Opublikowano

SO było przyjechał ostatni :polew: :polew: keżor sie śmiał że go minął jak do nas jechał :tongue4: a45 min różnicy mieli :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

coś słabo spam tu idzie :mysli:

Opublikowano

stanleya nie ma :gwizdanie:

Opublikowano

coś słabo spam tu idzie :mysli:

jakbym tu nie zajrzał to całkiem by to stanęło :guma:

Opublikowano

stanleya nie ma :gwizdanie:

że niby taki spamer z niego

poprostu nie ma co ze sobą w domu zrobić :wink4:

Opublikowano

stanleya nie ma :gwizdanie:

że niby taki spamer z niego

poprostu nie ma co ze sobą w domu zrobić :wink4:

do mnie pijesz ? ! ? :chytry:

:decayed: :decayed:

dobra spadam na jakąś kolację :wink4: bye!

Opublikowano

stanleya nie ma :gwizdanie:

że niby taki spamer z niego

poprostu nie ma co ze sobą w domu zrobić :wink4:

do mnie pijesz ? ! ? :chytry:

:decayed: :decayed:

dobra spadam na jakąś kolację :wink4: bye!

nie mogę chory jak nasz kędziorek jestem

broń bożę :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

chory jak nasz kędziorek jestem

serio ta choroba mnie wykończy a w dodatku nadal niewidzę żadnej chętnej co by mi ten okład zrobiła :confused4::polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.