Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox: Co tam słychować u Was!? Ja znowu w pracy... :gwizdanie:

uu nowość :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:kox: Co tam słychować u Was!? Ja znowu w pracy... :gwizdanie:

don't worry, ja też... :disgust:

ale ktoś musi pracować, by piwo pić mógł ktoś :chytry:

Jutro sobie odbiję... :gwizdanie: :kox:

:kox: Co tam słychować u Was!? Ja znowu w pracy... :gwizdanie:

uu nowość :polew: :polew:

:kox:
Opublikowano

jeszcze 3 minuty i ogień :evil::a4fan: ( ogień do 3000obr/min) :decayed:

Opublikowano

jeszcze 3 minuty i ogień :evil::a4fan: ( ogień do 3000obr/min) :decayed:

hehe czyli 2 paki na budziku będą :polew:

Opublikowano

jeszcze 3 minuty i ogień :evil::a4fan: ( ogień do 3000obr/min) :decayed:

hehe czyli 2 paki na budziku będą :polew:

...tylko tak co dojedziesz :cool1:

Opublikowano

Stanley jeździ powoli ... :decayed:

Opublikowano

Stanley jeździ powoli ... :decayed:

Kedziorku, ja wiem jak stan jeździ... nie musisz mnie uświadamiać :tongue4:

Opublikowano

Stanley jeździ powoli ... :decayed:

Hm... :mysli:
Opublikowano

Stanley jeździ powoli ... :decayed:

Kedziorku, ja wiem jak stan jeździ... nie musisz mnie uświadamiać :tongue4:

ja też wiem po tym jak mnei objechał ;( :wink4:

Opublikowano

lecę :kox:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 21:03_________________________________________________fuck, 3 minuty spoźnienia :blink:

Opublikowano

lecę :kox:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 21:03_________________________________________________fuck, 3 minuty spoźnienia :blink:

hehe prawie jak nadgodziny :gwizdanie:

Opublikowano

lecę :kox:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 21:03_________________________________________________fuck, 3 minuty spoźnienia :blink:

ja też tak chce... :beksa:

Opublikowano

lecę :kox:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 21:03_________________________________________________fuck, 3 minuty spoźnienia :blink:

ja też tak chce... :beksa:

cały dzień na forum i jeszcze narzeka że ma ciężką pracę ... :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

lecę :kox:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 21:03_________________________________________________fuck, 3 minuty spoźnienia :blink:

ja też tak chce... :beksa:

cały dzień na forum i jeszcze narzeka że ma ciężką pracę ... :gwizdanie: :kox:

jakby stan wziął jeszcze te dwa etaty jak mu mówiłam, to nie miałabym tego kłopotu :tongue4::decayed:

Opublikowano

lecę :kox:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 21:03_________________________________________________fuck, 3 minuty spoźnienia :blink:

ja też tak chce... :beksa:

cały dzień na forum i jeszcze narzeka że ma ciężką pracę ... :gwizdanie: :kox:

:naughty:

Do której dziś w pracy? :mysli: Bo ja dopiero zaczynam! :naughty:

Opublikowano

lecę :kox:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 21:03_________________________________________________fuck, 3 minuty spoźnienia :blink:

ja też tak chce... :beksa:

cały dzień na forum i jeszcze narzeka że ma ciężką pracę ... :gwizdanie: :kox:

:naughty:

Do której dziś w pracy? :mysli: Bo ja dopiero zaczynam! :naughty:

no ja wg grafika do 17:00 :disgust:

Opublikowano

lecę :kox:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 21:03_________________________________________________fuck, 3 minuty spoźnienia :blink:

ja też tak chce... :beksa:

cały dzień na forum i jeszcze narzeka że ma ciężką pracę ... :gwizdanie: :kox:

:naughty:

Do której dziś w pracy? :mysli: Bo ja dopiero zaczynam! :naughty:

no ja wg grafika do 17:00 :disgust:

Jakiś kiepski ten grafik bo już przecież po 21ej... :wink4:
Opublikowano

jakby stan wziął jeszcze te dwa etaty jak mu mówiłam, to nie miałabym tego kłopotu :tongue4::decayed:

ty to masz z nim dobrze [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 21:19_________________________________________________

Jakiś kiepski ten grafik bo już przecież po 21ej... :wink4:

Akjam ty wcale niemasz lepszego :gwizdanie:

Opublikowano

lecę :kox:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 21:03_________________________________________________fuck, 3 minuty spoźnienia :blink:

ja też tak chce... :beksa:

cały dzień na forum i jeszcze narzeka że ma ciężką pracę ... :gwizdanie: :kox:

:naughty:

Do której dziś w pracy? :mysli: Bo ja dopiero zaczynam! :naughty:

no ja wg grafika do 17:00 :disgust:

Jakiś kiepski ten grafik bo już przecież po 21ej... :wink4:

no niestety koniec lutego i grzebanie w PITach ;(

Opublikowano

no niestety koniec lutego i grzebanie w PITach ;(

no to nie taka zła ta robota :naughty::decayed: :decayed:

siema Kato..... :hi:...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.