Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chory jak nasz kędziorek jestem

serio ta choroba mnie wykończy a w dodatku nadal niewidzę żadnej chętnej co by mi ten okład zrobiła :confused4::polew: :polew: :polew:

jak będziesz tylko na forum ciągle siedział to same te piersi do ciebie nie przyjdą musisz sie trochę postarać

niestety prawda czasem jest bolesna

sorry

:polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja zrobię sobie przerwe i jakiś filmik obejrzę... :gwizdanie:

Opublikowano

Ja zrobię sobie przerwe i jakiś filmik obejrzę... :gwizdanie:

dobrze idź :thumbdown:

Opublikowano

jak będziesz tylko na forum ciągle siedział to same te piersi do ciebie nie przyjdą musisz sie trochę postarać

niestety prawda czasem jest bolesna

sorry

:polew: :polew: :polew: :polew:

to co że niby mam gdzieś wyjść? ale że na dwór czy coś? nigdy niepróbowałem :shocked:

a kto będzie na forum bił posty? :shocked:

nie nie to chyba niezbyt dobry pomysł Max :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak serio to jak bym był zdrowy to wiesz co by się działo :naughty: od razu heja na dansingi :gwizdanie:

Opublikowano

jak będziesz tylko na forum ciągle siedział to same te piersi do ciebie nie przyjdą musisz sie trochę postarać

niestety prawda czasem jest bolesna

sorry

:polew: :polew: :polew: :polew:

to co że niby mam gdzieś wyjść? ale że na dwór czy coś? nigdy niepróbowałem :shocked:

a kto będzie na forum bił posty? :shocked:

nie nie to chyba niezbyt dobry pomysł Max :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak serio to jak bym był zdrowy to wiesz co by się działo :naughty: od razu heja na dansingi :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

tak wiem nasz John Trawolta :afro: :afro: :afro:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 22:12_________________________________________________trzymać rowy

gej powrócił

:polew: :polew: :polew:

siema miszka

Opublikowano

taki ze mnie densing kłin :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

taki ze mnie densing kłin :kox: :kox: :kox:

dancingu w twoim wykonaniu jeszcze nie widziałem :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Ja zrobię sobie przerwe i jakiś filmik obejrzę... :gwizdanie:

weż sie za robotę akjam

Opublikowano

Ja zrobię sobie przerwe i jakiś filmik obejrzę... :gwizdanie:

weż sie za robotę akjam

miszka upiłeś się przecież go tu nie ma

:polew: :polew: :polew:

przecież mówił że film będzie oglądał

Opublikowano

wiem, że jest :tongue4:

Opublikowano

puk, puk

Opublikowano

jesten

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Co jest? :tongue4:

Opublikowano

taki ze mnie densing kłin :kox: :kox: :kox:

dancingu w twoim wykonaniu jeszcze nie widziałem :gwizdanie: :gwizdanie:

ciesz sie :decayed:
Opublikowano

piątek akjam piątek :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 23:31_________________________________________________znacie ten kawał ?

Przychodzi żaba do lekarza i mówi:

- Panie doktorze, coś mnie jebie w stawie

Doktor na to:

-Podejrzewam raka

:polew:

Opublikowano

Przychodzi żaba do lekarza i mówi:

- Panie doktorze, coś mnie jebie w stawie

Doktor na to:

-Podejrzewam raka

:polew:

hehe :polew: znamy...

Opublikowano

cisnę na wyro nara :hi:

Opublikowano

tyskie :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 23:35_________________________________________________

cisnę na wyro nara :hi:

nara, a wóz pomalowany?

efekt perłowy jest? :gwizdanie:

Opublikowano

piątek akjam piątek :gwizdanie:

:naughty:

tyskie :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 23:35_________________________________________________

cisnę na wyro nara :hi:

nara, a wóz pomalowany?

efekt perłowy jest? :gwizdanie:

No właśnie jak furka?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.