Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Jestem ponownie :decayed:

Keżor jesteś niesmaczny :sick3::thumbdown:

nom chyba mu się udzieliło od Stanleya...

a gdzie on do wqrocka poleciał ???

a do krak ktoś wkońcu pojechał ???

nom do wrocka :decayed: chyba do krk niepojechał nikt, wiem że Mironowi coś wypadło a jak z resztą to pewien niejestem ale raczej neipojechali.

:hi: Jestem ponownie :decayed:

Keżor jesteś niesmaczny :sick3::thumbdown:

nom chyba mu się udzieliło od Stanleya...

Trzeba chłopaka na dobrą drogę wprowadzić z powrotem :gwizdanie:

damy rade :naughty: :naughty:

Olafus "a zasadził ci ktoś kiedyś kopa"? hehe :polew: no także motywacje już masz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kedzior a jak po odebraniu wreszcie furasa

jepiej brzmi a jak jeżdzi

kiedy zawias robisz

masz jusz jakieś radio na oku

na tvp 60 sekund leci

Opublikowano

kedzior a jak po odebraniu wreszcie furasa

jepiej brzmi a jak jeżdzi

kiedy zawias robisz

masz jusz jakieś radio na oku

na tvp 60 sekund leci

a na HBO - Zochan megggggggggggga komedia
Opublikowano

kedzior a jak po odebraniu wreszcie furasa

jepiej brzmi a jak jeżdzi

kiedy zawias robisz

masz jusz jakieś radio na oku

na tvp 60 sekund leci

a na HBO - Zochan megggggggggggga komedia

mam to w domu :przebiegly:

Opublikowano

kedzior a jak po odebraniu wreszcie furasa

jepiej brzmi a jak jeżdzi

kiedy zawias robisz

masz jusz jakieś radio na oku

na tvp 60 sekund leci

jak brzmi hehe nom spytaj chłopaków :gwizdanie: :wink4:

wydaje mi się że nom lepiej lata ale i tak mi brakuje kuni :confused4:

trzeba pomyśleć chyba nad eSa :naughty:

Opublikowano

kedzior a jak po odebraniu wreszcie furasa

jepiej brzmi a jak jeżdzi

kiedy zawias robisz

masz jusz jakieś radio na oku

na tvp 60 sekund leci

jak brzmi hehe nom spytaj chłopaków :gwizdanie: :wink4:

wydaje mi się że nom lepiej lata ale i tak mi brakuje kuni :confused4:

trzeba pomyśleć chyba nad eSa :naughty:

Max nie warto nawet słuchać tego padła :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

No żarcik chodzi za***iście a szczególnie w tunelu :kox:

Opublikowano

Keżor niechwalił się ale wczoraj objechał nowe scirocco :decayed:

Opublikowano

Keżor niechwalił się ale wczoraj objechał nowe scirocco :decayed:

I to w jakim stylu :polew:
Opublikowano
  • Autor

Keżor niechwalił się ale wczoraj objechał nowe scirocco :decayed:

I to w jakim stylu :polew:

no do teraz pewnie kolesie stoją na tych światłach i mają takie ryje : :shocked::blink:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 20:19_________________________________________________

Krolu , ta laska z Twojego avatara faktycznie ma głowe i oczy :shocked: teraz sie przyjrzałem :polew:

Opublikowano

Keżor niechwalił się ale wczoraj objechał nowe scirocco :decayed:

I to w jakim stylu :polew:

no do teraz pewnie kolesie stoją na tych światłach i mają takie ryje : :shocked::blink:

:polew: :polew: :polew:

buhehehe wcale bym się niezdziwił hehe :polew: :polew: :polew: ale kur*a wymiękłem :polew: :polew: w szoku byłem jak nic :good:

Opublikowano

aaa tam kędzior te twoje audi to maluch objezdza a ty mi tu takie kity cisniesz :P

Opublikowano

aaa tam kędzior te twoje audi to maluch objezdza a ty mi tu takie kity cisniesz :P

ale gdzie ja ci kity cisne? przecież nic o swoim aucie niepisałem :)

Opublikowano
  • Autor

aaa tam kędzior te twoje audi to maluch objezdza a ty mi tu takie kity cisniesz :P

AFN'a w serii zapewne też łyka jak sie chcesz licytować :decayed:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 20:31_________________________________________________a ogólnie to zacząłem dziś kuracje do :kox: owującą :> za jakieś dwa miechy mnie nie poznacie :silacz::decayed:
Opublikowano

aaa tam kędzior te twoje audi to maluch objezdza a ty mi tu takie kity cisniesz :P

AFN'a w serii zapewne też łyka jak sie chcesz licytować :decayed:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 20:31_________________________________________________a ogólnie to zacząłem dziś kuracje do :kox: owującą :> za jakieś dwa miechy mnie nie poznacie :silacz::decayed:

hmm to ja też chyba będę musiał zacząć :naughty: później będziemy łazić po dyskach bez karku :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

aaa tam kędzior te twoje audi to maluch objezdza a ty mi tu takie kity cisniesz :P

AFN'a w serii zapewne też łyka jak sie chcesz licytować :decayed:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 20:31_________________________________________________a ogólnie to zacząłem dziś kuracje do :kox: owującą :> za jakieś dwa miechy mnie nie poznacie :silacz::decayed:

hmm to ja też chyba będę musiał zacząć :naughty: później będziemy łazić po dyskach bez karku :polew: :polew: :polew:

k**wa , za***ać Ci z bani ? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ku***a , za***ać Ci z bani ? :polew: :polew: :polew:

ok no to już nie :polew:

Opublikowano
  • Autor

ku***a , za***ać Ci z bani ? :polew: :polew: :polew:

ok no to już nie :polew:

NIE NO IDŹ , NIE ? :chytry:

:polew: :polew:

Opublikowano

ku***a , za***ać Ci z bani ? :polew: :polew: :polew:

ok no to już nie :polew:

NIE NO IDŹ , NIE ? :chytry:

:polew: :polew:

nie już mi się niechce ;( :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ku***a , za***ać Ci z bani ? :polew: :polew: :polew:

ok no to już nie :polew:

NIE NO IDŹ , NIE ? :chytry:

:polew: :polew:

nie już mi się niechce ;( :polew: :polew: :polew:

ej no zapisz sie na tą siłke , bo z kim ja będe na zawody jeździć ?

:polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.