Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to za interesy beze mnie :punish:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo dawno go coś niewidziałem, zaraz jade na wymiane klocków i myju myju :decayed:

daj mi swoje gg mam dil do Ciebie

wystarczy że wejdziesz w mój profil i będziesz tam miał podane :tongue4:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co to za interesy beze mnie :punish:

jeszcze niewiem hehe [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 15:35_________________________________________________

bo dawno go coś niewidziałem, zaraz jade na wymiane klocków i myju myju :decayed:

daj mi swoje gg mam dil do Ciebie

wystarczy że wejdziesz w mój profil i będziesz tam miał podane :tongue4:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :polew: :polew: :polew: :polew:

:szukaj:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale się grzebią z ta kuchnią :confused4:

Opublikowano

:hi:

a ja nie wiem czy dzisiaj wpaść...

Opublikowano

:hi:

a ja nie wiem czy dzisiaj wpaść...

a ja wiem, ale nie wiem czy zdążę :wallbash:

Opublikowano

:hi:

a ja nie wiem czy dzisiaj wpaść...

Rozważ za i przeciw :polew:
Opublikowano

:hi:

a ja nie wiem czy dzisiaj wpaść...

Rozważ za i przeciw :polew:

Za:

1. Porozmawia z normalnymi ludźmi

2. Odwiedzi duże miasto

Opublikowano

:hi:

a ja nie wiem czy dzisiaj wpaść...

Rozważ za i przeciw :polew:

nie chce mi się tak daleko jechać

szkoda mi paliwa

zero lasek - same zjebane ryje

same minusy...

Opublikowano

:hi:

a ja nie wiem czy dzisiaj wpaść...

Rozważ za i przeciw :polew:

nie chce mi się tak daleko jechać

szkoda mi paliwa

zero lasek - same zjebane ryje

same minusy...

co tu dużo gadać po prostu Giej

Opublikowano

:hi:

a ja nie wiem czy dzisiaj wpaść...

Rozważ za i przeciw :polew:

nie chce mi się tak daleko jechać

szkoda mi paliwa

zero lasek - same zjebane ryje

same minusy...

co tu dużo gadać po prostu Giej

jesteś... :naughty:

Opublikowano

:hi:

a ja nie wiem czy dzisiaj wpaść...

Rozważ za i przeciw :polew:

nie chce mi się tak daleko jechać

szkoda mi paliwa

zero lasek - same zjebane ryje

same minusy...

To postaw w garażu i nie jeździj wcale :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

a ja nie wiem czy dzisiaj wpaść...

Rozważ za i przeciw :polew:

nie chce mi się tak daleko jechać

szkoda mi paliwa

zero lasek - same zjebane ryje

same minusy...

co tu dużo gadać po prostu Giej

jesteś... :naughty:

Ty koniec i kropka.

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

a ja nie wiem czy dzisiaj wpaść...

Rozważ za i przeciw :polew:

nie chce mi się tak daleko jechać

szkoda mi paliwa

zero lasek - same zjebane ryje

same minusy...

To postaw w garażu i nie jeździj wcale :gwizdanie:

stoi na podwórku :decayed:

Opublikowano

:hi:

a ja nie wiem czy dzisiaj wpaść...

Rozważ za i przeciw :polew:

nie chce mi się tak daleko jechać

szkoda mi paliwa

zero lasek - same zjebane ryje

same minusy...

To postaw w garażu i nie jeździj wcale :gwizdanie:

stoi na podwórku :decayed:

Mi tam koło h*ja lata gdzie stoi :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

a ja nie wiem czy dzisiaj wpaść...

Rozważ za i przeciw :polew:

nie chce mi się tak daleko jechać

szkoda mi paliwa

zero lasek - same zjebane ryje

same minusy...

To postaw w garażu i nie jeździj wcale :gwizdanie:

stoi na podwórku :decayed:

Mi tam koło h*ja lata gdzie stoi :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

piękne to było

:polew:

Opublikowano

:hi:

a ja nie wiem czy dzisiaj wpaść...

Rozważ za i przeciw :polew:

nie chce mi się tak daleko jechać

szkoda mi paliwa

zero lasek - same zjebane ryje

same minusy...

To postaw w garażu i nie jeździj wcale :gwizdanie:

stoi na podwórku :decayed:

Mi tam koło h*ja lata gdzie stoi :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

piękne to było

:polew:

już jest nerwowy :naughty:

Opublikowano

:hi:

a ja nie wiem czy dzisiaj wpaść...

Rozważ za i przeciw :polew:

nie chce mi się tak daleko jechać

szkoda mi paliwa

zero lasek - same zjebane ryje

same minusy...

To postaw w garażu i nie jeździj wcale :gwizdanie:

stoi na podwórku :decayed:

Mi tam koło h*ja lata gdzie stoi :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

piękne to było

:polew:

już jest nerwowy :naughty:

Kto jest nerwowy :mysli:
Opublikowano

:hi:

a ja nie wiem czy dzisiaj wpaść...

Rozważ za i przeciw :polew:

nie chce mi się tak daleko jechać

szkoda mi paliwa

zero lasek - same zjebane ryje

same minusy...

To postaw w garażu i nie jeździj wcale :gwizdanie:

stoi na podwórku :decayed:

Mi tam koło h*ja lata gdzie stoi :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

piękne to było

:polew:

już jest nerwowy :naughty:

Kto jest nerwowy :mysli:

jak to kto ? Pucek :polew:

Opublikowano

ja :wink4:

zobaczę, jak wpadnę to wpadnę, w tym momencie idę spać :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.