Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe wybierasz styl jak panda

:wtf:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 15:48_________________________________________________http://www.git.conto.pl.wrzuta.pl/obraz/8RV4QmZj6ar/styl_panda

:D

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Te 2tys to na waciki mi potrzebne :polew:

Opublikowano

Te 2tys to na waciki mi potrzebne :polew:

:polew: :polew: :polew: ale jakieś takie lichawe :decayed:

hehe wybierasz styl jak panda

:wtf:

styl na pande jest taki.

składasz rączki, klękasz, i wołasz pan da grosika pan da grosika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano
  • Autor

no ja bym potrzebował jakieś 10 tysi i bym se odpier**lił ładnie auto :decayed: chociaż może nawet bym sie w 8ce zmieścił :kox:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 16:29_________________________________________________Kędzior , jak napisałeś , że wrócił pracownik roku to pomyślałem o Akjamie . nie wiem czemu :mysli:

:polew: :polew:

Opublikowano

Kto idzie w weekend do baru :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior , jak napisałeś , że wrócił pracownik roku to pomyślałem o Akjamie . nie wiem czemu :mysli:

:polew: :polew:

a ja ci nagrałem płytę... [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 16:35_________________________________________________

Kto idzie w weekend do baru :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Kto idzie w weekend do baru :gwizdanie:

po co czekać do łikendu ? :naughty:
Opublikowano

Kto idzie w weekend do baru :gwizdanie:

po co czekać do łikendu ? :naughty:

dziś środa :gwizdanie:

[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 17:07_________________________________________________Kurcze- zatankowałem auto do pełna i ona nie chce jechać ;( ;(

Opublikowano
:no4:
Opublikowano
  • Autor

:no4:

jeszcze alkowstręt trzyma ? :tongue4: [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 17:10_________________________________________________

Kto idzie w weekend do baru :gwizdanie:

po co czekać do łikendu ? :naughty:

dziś środa :gwizdanie:

[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 17:07_________________________________________________Kurcze- zatankowałem auto do pełna i ona nie chce jechać ;( ;(

jak coś to chętnie odkupie recaro :decayed:
Opublikowano
:hi: Panie i Panowie [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 17:12_________________________________________________Dziś dobry meczyk w TV mam nadzieję, że Milan wygra :naughty:
Opublikowano

Kto idzie w weekend do baru :gwizdanie:

po co czekać do łikendu ? :naughty:

Bo w weekend nie pracuję :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Kto idzie w weekend do baru :gwizdanie:

po co czekać do łikendu ? :naughty:

Bo w weekend nie pracuję :gwizdanie:

szczegół :gwizdanie: :tongue4:
Opublikowano

Kto idzie w weekend do baru :gwizdanie:

po co czekać do łikendu ? :naughty:

Bo w weekend nie pracuję :gwizdanie:

szczegół :gwizdanie: :tongue4:

jak dla nas to szczegół dość poważny

siema Krolu, Miszka, Adrenalina :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kto idzie w weekend do baru :gwizdanie:

po co czekać do łikendu ? :naughty:

Bo w weekend nie pracuję :gwizdanie:

szczegół :gwizdanie: :tongue4:

jak dla nas to szczegół dość poważny

no tak :decayed: pracownik roku wkońcu :tongue4:
Opublikowano

no tak :decayed: pracownik roku wkońcu :tongue4:

hehe no a jak :>

Opublikowano

:hi:

ja myśle , że przy 16tce , 9cali by przeszło :kox niektórzy i 10" wdupiają :naughty:

zgadza sie ale nie z tym ET co Kanar podal :wink4:

Pytanie czy warto bo koszt całoścy wyszedłby mnie pewnie ponad 1000zł

warto bo:

-bedziesz jedyny na szerokiej stali

-bedzie prawdziwy Cult Style jesli auto do tego bedzie odpowiednio niskie

no ja bym potrzebował jakieś 10 tysi i bym se odpier**lił ładnie auto chociaż może nawet bym sie w 8ce zmieścił

to tak jak u mnie :> ja zamiast bawic sie po trosze w tym roku postanowilem, ze w przyszlym roku wezme sobie wieksza kwote z banku i zrobie wszystko na raz co chce :decayed:

Kurcze- zatankowałem auto do pełna i ona nie chce jechać

to ile ty masz litrowy bak :mysli:

Dziś dobry meczyk w TV mam nadzieję, że Milan wygra

nie meczyk tylko drugi odcinek YCD :>

Opublikowano

po A-rku od razu widać, że klubowicz tak ładnie cytuje :polew:

Opublikowano
  • Autor
Dziś dobry meczyk w TV mam nadzieję, że Milan wygra

nie meczyk tylko drugi odcinek YCD :>

ani to , ani to , dziś laski piją za free w czeko :kox:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 17:41_________________________________________________

po A-rku od razu widać, że klubowicz tak ładnie cytuje :polew:

nooo i codziennie ma inną dupcie na avatarze :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.