Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Keżor :naughty:

za tą cene , co krzyknął Baq to bez rewelacji :wink4:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 18:19_________________________________________________spadam :hi: , będe jutro :decayed: albo może jeszcze na sekunde dziś :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spadam :hi: , będe jutro :decayed: albo może jeszcze na sekunde dziś :decayed:

miłej zabawy alkoholiku :kox: wyrwij jakieś dwie dupencje :gwizdanie: jedna dla mnie :tongue4: po sobocie mniej więcej wiesz w czym gustuję :decayed:

Opublikowano
  • Autor

spadam :hi: , będe jutro :decayed: albo może jeszcze na sekunde dziś :decayed:

miłej zabawy alkoholiku :kox: wyrwij jakieś dwie dupencje :gwizdanie: jedna dla mnie :tongue4: po sobocie mniej więcej wiesz w czym gustuję :decayed:

w blond karełkach :polew: nie no żarcik , tamta była okej :tongue4: chociaż wolałem barmaneczke :giveheart:
Opublikowano

w blond karełkach :polew: nie no żarcik , tamta była okej :tongue4: chociaż wolałem barmaneczke :giveheart:

hehe hehe :polew: :polew: pamiętaj o gustach się niedyskutuję :polew: "gówno" :polew: :polew: nom barmanka też fajna tylko jakaś taka niezbyt miła :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 18:36_________________________________________________hehe Max spoko avatarek :polew:

Opublikowano

:hi:

siema ziomale co tam ciekawego

znowu coś się zaczynam h*jowo czuć i na dodatek mnie w robocie wurwiają masakra

Opublikowano

:hi:

siema ziomale co tam ciekawego

znowu coś się zaczynam h*jowo czuć i na dodatek mnie w robocie wurwiają masakra

napij się to pomaga :naughty: wiem po sobie :kox:

Opublikowano

:hi:

siema ziomale co tam ciekawego

znowu coś się zaczynam h*jowo czuć i na dodatek mnie w robocie wurwiają masakra

napij się to pomaga :naughty: wiem po sobie :kox:

jakoś mi ochota odeszła na picie robimy wkońcu te koszulki bo już nie wiem keżor w wałka leci zamiast dziergać to po jakiś czekoladach się włóczy

chyba nim będzie trzeba potrząsnąć

Opublikowano

:hi:

siema ziomale co tam ciekawego

znowu coś się zaczynam h*jowo czuć i na dodatek mnie w robocie wurwiają masakra

napij się to pomaga :naughty: wiem po sobie :kox:

jakoś mi ochota odeszła na picie robimy wkońcu te koszulki bo już nie wiem keżor w wałka leci zamiast dziergać to po jakiś czekoladach się włóczy

chyba nim będzie trzeba potrząsnąć

jest wątek :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:
Opublikowano

:hi:

siema ziomale co tam ciekawego

znowu coś się zaczynam h*jowo czuć i na dodatek mnie w robocie wurwiają masakra

napij się to pomaga :naughty: wiem po sobie :kox:

jakoś mi ochota odeszła na picie robimy wkońcu te koszulki bo już nie wiem keżor w wałka leci zamiast dziergać to po jakiś czekoladach się włóczy

chyba nim będzie trzeba potrząsnąć

jest wątek :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

krolu wiem już zjebałem tych co pier**lą od rzeczy o parówkach

jak tam mój czujnik znalazłeś

????

Opublikowano

:hi:

siema ziomale co tam ciekawego

znowu coś się zaczynam h*jowo czuć i na dodatek mnie w robocie wurwiają masakra

napij się to pomaga :naughty: wiem po sobie :kox:

jakoś mi ochota odeszła na picie robimy wkońcu te koszulki bo już nie wiem keżor w wałka leci zamiast dziergać to po jakiś czekoladach się włóczy

chyba nim będzie trzeba potrząsnąć

jest wątek :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

krolu wiem już zjebałem tych co pier**lą od rzeczy o parówkach

jak tam mój czujnik znalazłeś

????

nie, jeszcze..
Opublikowano

Krolu poślij mi wyniki z vaga :wink4:

Max mi się wydaję że z koszulkami będzie kicha bo chyba będzie się ciężko dogadać żeby zadowolić resztę chłopaków

Opublikowano

Krolu poślij mi wyniki z vaga :wink4:

Max mi się wydaję że z koszulkami będzie kicha bo chyba będzie się ciężko dogadać żeby zadowolić resztę chłopaków

a co ja tu jakiś etat mam :disgust:

:polew: :polew: :polew: zaraz podeślę na pw

Opublikowano

Krolu poślij mi wyniki z vaga :wink4:

Max mi się wydaję że z koszulkami będzie kicha bo chyba będzie się ciężko dogadać żeby zadowolić resztę chłopaków

jak się człowieku sam za to nie weżmieszi nie zorganizujesz to widzisz jak to wychodzi a h*j z tym założe z kubu BMW

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krolu poślij mi wyniki z vaga :wink4:

Max mi się wydaję że z koszulkami będzie kicha bo chyba będzie się ciężko dogadać żeby zadowolić resztę chłopaków

jak się człowieku sam za to nie weżmieszi nie zorganizujesz to widzisz jak to wychodzi a h*j z tym założe z kubu BMW

:polew: :polew: :polew:

a ja z ełu :polew:

Opublikowano

Krolu poślij mi wyniki z vaga :wink4:

Max mi się wydaję że z koszulkami będzie kicha bo chyba będzie się ciężko dogadać żeby zadowolić resztę chłopaków

jak się człowieku sam za to nie weżmieszi nie zorganizujesz to widzisz jak to wychodzi a h*j z tym założe z kubu BMW

:polew: :polew: :polew:

a ja z ełu :polew:

Ty kędzior wcale nie zakładaj, bo po co, skoro i tak docelowo się jej pozbędziesz :tongue4:

Opublikowano

Ty kędzior wcale nie zakładaj, bo po co, skoro i tak docelowo się jej pozbędziesz :tongue4:

będzie targanie koszuli na tarzana :tongue4:

Opublikowano

tylko nie to !! :stop:

:wink4:

Opublikowano

tylko nie to !! :stop:

:wink4:

hehe mulatce napewno się to spodoba :decayed:

Opublikowano

siema :naughty:

jeszcze 25 minet i spadam do domku :decayed:

Opublikowano

siema :naughty:

jeszcze 25 minet i spadam do domku :decayed:

ja będę w Czeko jakby coś.... :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.