Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to są chyba te lemanse co sie Puckowi podobają nie ?

No jakby ktoś kupił takie BBS LM to Pucek by się całkowicie zamknął w sobie :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to są chyba te lemanse co sie Puckowi podobają nie ?

no to sa te

Opublikowano

Stan , te MAMy są OK :good:

ale te co Krolu wrzucił miażdżą :buhaha: tyko mega gleba i 19" :gwizdanie:

a które to są MAMy :mysli:

Opublikowano

Stan , te MAMy są OK :good:

ale te co Krolu wrzucił miażdżą :buhaha: tyko mega gleba i 19" :gwizdanie:

a które to są MAMy :mysli:

Te drugie co wyslales :wink4:
Opublikowano

ciekawe jakby u mnie takie wigladaly moglbys mi takie cos zrobic kezor w VT bo widzialem ze dobry jestes :gwizdanie:

Opublikowano

to są chyba te lemanse co sie Puckowi podobają nie ?

No jakby ktoś kupił takie BBS LM to Pucek by się całkowicie zamknął w sobie :decayed:

za jedyne 16 999 zł :gwizdanie:
Opublikowano

to są chyba te lemanse co sie Puckowi podobają nie ?

No jakby ktoś kupił takie BBS LM to Pucek by się całkowicie zamknął w sobie :decayed:

za jedyne 16 999 zł :gwizdanie:

Co to dla mnie :cool1:
Opublikowano

Bulczas gratulacje kolek, ladne :good:

Stanley Nuvolari nie beda u ciebie ladnie wygladac :no: :gwizdanie:

Opublikowano

Bulczas gratulacje kolek, ladne :good:

Stanley Nuvolari nie beda u ciebie ladnie wygladac :no: :gwizdanie:

skąd to wiesz ? :mysli:

mi się wydaję, że bedzie w cycki :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Pany , co z dzisiaj ? :zyzol:

Opublikowano

Pany , co z dzisiaj ? :zyzol:

siedź na d*pie w domu i nie kuś ludzi :disgust:

ehhhhhhh a ja muszę iść na 18stkę :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Max, zajebiaszczy avatar :kox:

Opublikowano

joł ludziska :decayed:

hehe zdjęcia z garażu spoko hehe tylko szkoda że tej blondyneczki niebyło :angry:

Stanley te 2 fele jak dla mnie spoko :good: kiedyś je pokazywałem że mi się podobają tylko całe srebrne były

Opublikowano

:hi:

Max, zajebiaszczy avatar :kox:

znalazłem takiego nerwusa i jest

niech naparza w te klawisze

a nie tylko d*py albo pijoki

:polew: :polew:

dziś jest gdzieś jakaś biba???

:mysli:

Opublikowano

dziś jest gdzieś jakaś biba???

:mysli:

hehe Max wszędzie są biby wystarczy gdzieś pójść :tongue4:

Opublikowano

dziś jest gdzieś jakaś biba???

:mysli:

hehe Max wszędzie są biby wystarczy gdzieś pójść :tongue4:

zapomniałem nie mogę bo jakieś prochy musze brać po wczorajszym ostrym dyżurze

Opublikowano

zapomniałem nie mogę bo jakieś prochy musze brać po wczorajszym ostrym dyżurze

jakim ostrym dyżurze?

Opublikowano

:hi:

Max, zajebiaszczy avatar :kox:

znalazłem takiego nerwusa i jest

niech naparza w te klawisze

a nie tylko d*py albo pijoki

:polew: :polew:

hehehe Max, avatar :good:

przypomina stanleya w niektóre wieczory, gdy spam ostro idzie... :polew:

Opublikowano

hehehe Max, avatar :good:

przypomina stanleya w niektóre wieczory, gdy spam ostro idzie... :polew:

hehe :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 16:54_________________________________________________Pany i Pani działamy coś dzisiaj? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.