Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:mysli:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:mysli:

2.0 CRDI mają tam montowane z tego co wyszukałem 140kunia

Opublikowano

to nawet auto chyba lekie a ciekawe ile maks poleci

Opublikowano

:hi:

witam wieczorkiem

pojawiłem się na chwile

wszyscy kupują fele a może porządny wzmacniacz :gwizdanie:|

mam do sprzedania wzmacniacz audison VRX6 420

Opublikowano

to nawet auto chyba lekie a ciekawe ile maks poleci

z tego co piszą niedużo ponad 2paki więc mnie trochę zdziwiłeś :mysli:

Opublikowano

może wypruli wszystkie tapicerki :polew:

Opublikowano

może wypruli wszystkie tapicerki :polew:

ta i jechali na końcówce paliwa :polew:

Opublikowano

ich tam ok trzech bylo :shocked:

Opublikowano

ich tam ok trzech bylo :shocked:

ale pewnie postury jak nasz Małysz :decayed:

Opublikowano

Stanley zrobiłeś już zakupy na wieczór? :gwizdanie: hehe

Opublikowano

hehehehehhe :wink4: ale ciekawe dlaczego mnie nie zatrzymali chyba ze to jakies malolaty kupili koguta na alegro :tongue4:

Opublikowano

ich tam ok trzech bylo :shocked:

pewnie koniec dniówy mieli i się tak śpieszyli hehe :decayed:

Opublikowano

albo po flache jechali :decayed:

Opublikowano

albo po flache jechali :decayed:

hehe i to dla komendanta i dlatego tak zapieprzali hehe :tongue4:

Opublikowano

albo po flache jechali :decayed:

hehe i to dla komendanta i dlatego tak zapieprzali hehe :tongue4:

dobra przyznam się, jakieś 300 metrów przed nimi ja im odjeżdżałem :tongue4:

Opublikowano

no jamysle ze tak bylo i ze niedostane zadnej fotki :no: bo ta predkosc to ladnie bym zabolil :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 20:27_________________________________________________z ta flacha? :>

Opublikowano

no jamysle ze tak bylo i ze niedostane zadnej fotki :no: bo ta predkosc to ladnie bym zabolil :gwizdanie:

jak już płacić to miliony :polew:

Stanley myślisz że spotkamy jutro jakieś "stopowiczki"? :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

no jamysle ze tak bylo i ze niedostane zadnej fotki :no: bo ta predkosc to ladnie bym zabolil :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 20:27_________________________________________________z ta flacha? :>

oni chcieli zarobić na ta flachę :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 20:30_________________________________________________

no jamysle ze tak bylo i ze niedostane zadnej fotki :no: bo ta predkosc to ladnie bym zabolil :gwizdanie:

jak już płacić to miliony :polew:

Stanley myślisz że spotkamy jutro jakieś "stopowiczki"? :naughty: :gwizdanie:

albo kanara w pociągu :wink4:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 20:30_________________________________________________znaczy tego gościa co sprawdza bilety :polew:

Opublikowano

ale chyba nie namnie bo pojechali dalej :cool1:

Opublikowano

jutro musze CB na trase założyć, bo dzisiaj się wdupiłem w taki korek na A4, że stałem godzine :wallbash:

a jak juz stałem w korku to taki obciach z bagażnika antene wyciągać i stawiać na dach :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.