Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:dziura: jeszcze jestem?

znaczy się nie mam bana... :gwizdanie:

hehe poznaj me dobre serce :tongue4: niewysłałem jednak tego wniosku

Ps. Stanley nalegał żeby cię zostawić w spokoju więc teraz musisz mu się jakoś odwdzięczyć... niewiem może jakieś 18" ?? albo pare groszy 2tys na felunek?? :tongue4:

:wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:dziura: jeszcze jestem?

znaczy się nie mam bana... :gwizdanie:

hehe poznaj me dobre serce :tongue4: niewysłałem jednak tego wniosku

Ps. Stanley nalegał żeby cię zostawić w spokoju więc teraz musisz mu się jakoś odwdzięczyć... niewiem może jakieś 18" ?? albo pare groszy 2tys na felunek?? :tongue4:

:wink4:

:polew: to ja też chcę

Opublikowano

:dziura: jeszcze jestem?

znaczy się nie mam bana... :gwizdanie:

hehe poznaj me dobre serce :tongue4: niewysłałem jednak tego wniosku

Ps. Stanley nalegał żeby cię zostawić w spokoju więc teraz musisz mu się jakoś odwdzięczyć... niewiem może jakieś 18" ?? albo pare groszy 2tys na felunek?? :tongue4:

:wink4:

się znalazł adwokat diabła :decayed:

Opublikowano

:polew: to ja też chcę

też bym chciał :decayed:

się znalazł adwokat diabła :decayed:

fikasz?? :polew::tongue4:

Opublikowano

przecież Stan to Anioł :lol1:

Opublikowano

przecież Stan to Anioł :lol1:

anioł w ciele mężczyzny?

tacy mnie nie interesują :gwizdanie:

Opublikowano

przecież Stan to Anioł :lol1:

anioł w ciele mężczyzny?

tacy mnie nie interesują :gwizdanie:

to co rozwód ? :polew:

Opublikowano

przecież Stan to Anioł :lol1:

anioł w ciele mężczyzny?

tacy mnie nie interesują :gwizdanie:

to co rozwód ? :polew:

Ty się śmiejesz...

a cicha woda brzegi rwie :naughty:

Opublikowano

przecież Stan to Anioł :lol1:

anioł w ciele mężczyzny?

tacy mnie nie interesują :gwizdanie:

to co rozwód ? :polew:

Ty się śmiejesz...

a cicha woda brzegi rwie :naughty:

raczej zimna wóda brzegi rwie :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior, a Ty jak zawsze sprowadzasz wszystko do jednego tematu :rolleyes:

Opublikowano

oooo już trochę ponad 3500 postów naskrobałem na katosach :decayed:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 16:08_________________________________________________

Kędzior, a Ty jak zawsze sprowadzasz wszystko do jednego tematu :rolleyes:

nie do jednego przeważnie mam 2 tematy do których sprowadzam rozmowę :naughty:

nom jednym z nich jest alkoholl a drugim jest ... :gwizdanie:

Opublikowano

3500 :shocked:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 16:10_________________________________________________sex albo piniędze :kox:

Opublikowano

oooo już trochę ponad 3500 postów naskrobałem na katosach :decayed:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 16:08_________________________________________________

Kędzior, a Ty jak zawsze sprowadzasz wszystko do jednego tematu :rolleyes:

nie do jednego przeważnie mam 2 tematy do których sprowadzam rozmowę :naughty:

nom jednym z nich jest alkoholl a drugim jest ... :gwizdanie:

no i po co ściemniasz? wszyscy wiedzą że d*py :decayed:

Opublikowano

no i po co ściemniasz? wszyscy wiedzą że d*py :decayed:

znasz mnie lepiej niż moja mama :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 16:13_________________________________________________

3500 :shocked:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 16:10_________________________________________________sex albo piniędze :kox:

:decayed: nom sex czy d*py prawie to samo :tongue4: przynajmniej jedno dążenie hahaha

Opublikowano

:hi:

KTO JEDZIE DO GL MOŻEMY SIE USTAWIĆ JAKOS GRUPOWO ???

Opublikowano

:hi:

KTO JEDZIE DO GL MOŻEMY SIE USTAWIĆ JAKOS GRUPOWO ???

ja niejade bo znowu nam zjedzą wszsytkie hot-dogi :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

KTO JEDZIE DO GL MOŻEMY SIE USTAWIĆ JAKOS GRUPOWO ???

nie krzycz :polew: ja nie jadę bo mam imprezke

Opublikowano

:hi:

KTO JEDZIE DO GL MOŻEMY SIE USTAWIĆ JAKOS GRUPOWO ???

nie krzycz :polew: ja nie jadę bo mam imprezke

hehe Max się bawi w BROKENCAPSLOCK

Opublikowano

specjalnie tak napisałem żebyście mnie dostrzegli dobra leszcze sam se pojade

a wy tylko wóde żłopać byście chcieli a kolegów z zagranicy odwiedzić to nie ma kto

Opublikowano

Kędzior, jak przyłożysz jutro do tego rękę, to sie znielubimy :angry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.