Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie kolejna esa na katowickich :seksiasty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Będzie kolejna esa na katowickich :seksiasty:

:good: :good: :good: :good: :good:

ale znaczek S4 to tylko jeden jest ciągle :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Będzie kolejna esa na katowickich :seksiasty:

kupiłeś ? [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 12:43_________________________________________________czy o mojej mówisz :polew:

Opublikowano

Będzie kolejna esa na katowickich :seksiasty:

:good: :good: :good: :good: :good:

ale znaczek S4 to tylko jeden jest ciągle :gwizdanie: :kox:

A znaczek mi nie potrzebny :tongue4:

Będzie kolejna esa na katowickich :seksiasty:

kupiłeś ? [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 12:43_________________________________________________czy o mojej mówisz :polew:

Twojej to A4 nie można nazwać a co dopiero esą :polew: :polew: [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 12:49_________________________________________________Spadam do roboty. Kędzior sprzedam Ci mój grill za dobrą flaszkę :polew: :polew:
Opublikowano

Będzie kolejna esa na katowickich :seksiasty:

:good: :good: :good: :good: :good:

ale znaczek S4 to tylko jeden jest ciągle :gwizdanie: :kox:

A znaczek mi nie potrzebny :tongue4:

Będzie kolejna esa na katowickich :seksiasty:

kupiłeś ? [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 12:43_________________________________________________czy o mojej mówisz :polew:

Twojej to A4 nie można nazwać a co dopiero esą :polew: :polew: [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 12:49_________________________________________________Spadam do roboty. Kędzior sprzedam Ci mój grill za dobrą flaszkę :polew: :polew:

:shocked:

to spadaj do roboty :bicz:

Opublikowano

ale tu padaka zdechło coś??? :mysli: :mysli: :mysli:

nic się tu nie dziej ide na gliwiice

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale tu padaka zdechło coś??? :mysli: :mysli: :mysli:

nic się tu nie dziej ide na gliwiice

:polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:

nic nie zdechło nic nie zdechło :tongue4:

na swoich nadajesz ? :wallbash: to bujaj na gliwickie do swoich kolegów

Opublikowano

ale tu padaka zdechło coś??? :mysli: :mysli: :mysli:

nic się tu nie dziej ide na gliwiice

:polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:

nic nie zdechło nic nie zdechło :tongue4:

na swoich nadajesz ? :wallbash: to bujaj na gliwickie do swoich kolegów

przecież wiesz że ich nie lubie ostatnio się z glutem ścigałem do katosów leciał

Opublikowano

z glutosławem :kox:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 14:42_________________________________________________kędzior :hi:

Opublikowano

Już weekendzik? :kox:

Opublikowano

ja już mam weekend :good:

na 18 jadę z moją na imprezę i wódieczkie poleci :kox:

Opublikowano

Czyli pozytywnie się zaczyna... :good:

Opublikowano

:decayed: :decayed: weekendd :decayed: :decayed:

siema ludziska

haratacz powrócił z pracy :naughty: i teraz sobie dycham :kox:

co tam słychać

Opublikowano

:decayed: :decayed: weekendd :decayed: :decayed:

siema ludziska

haratacz powrócił z pracy :naughty: i teraz sobie dycham :kox:

co tam słychać

:hi: No leci jakoś. :wink4: Jakiś obiadek, może spocik w GL i football halowy inaczej footsal a później ogień z alko... :wink4:
Opublikowano

Czyli pozytywnie się zaczyna... :good:

nooo a jutro bracik z KRK przyjeżdża i będzie to samo tylko mocniej bo gościa nie widziałem ze 2 miechy jednym słowem ciężki weekend[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 15:15_________________________________________________siema haratacz :polew:

Opublikowano

:hi: No leci jakoś. :wink4: Jakiś obiadek, może spocik w GL i football halowy inaczej footsal a później ogień z alko... :wink4:

pijus... ja już niepije 2tyg :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 15:18_________________________________________________

siema haratacz :polew:

witaj ściemniaczu :decayed:

Opublikowano

:hi: No leci jakoś. :wink4: Jakiś obiadek, może spocik w GL i football halowy inaczej footsal a później ogień z alko... :wink4:

pijus... ja już niepije 2tyg :gwizdanie:

I się gdzieś później haratasz czy coś tam bo pionu nie możesz utrzymać! :wink4:
Opublikowano

jak pomyślę o wódzie to aż mnie telepie całego a tu taki alko weekend sie szykuje

Opublikowano

jak pomyślę o wódzie to aż mnie telepie całego a tu taki alko weekend sie szykuje

telepie z radości? :polew: :polew: :polew:

ja weekend raczej na spokojnie spędzę :>

Opublikowano

:dziura: jeszcze jestem?

znaczy się nie mam bana... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.