Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tam nieroby!? :naughty:

kto jak kto, ale Ty tak możesz napisać :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:19_________________________________________________

sprzedasz mi go :polew: :polew: :polew: :polew:

nie :tongue4: jak go zmienie ;( to powiesze sobie nad łóżkiem :polew: :polew: :polew:

zostaw na letnie spoty :gwizdanie: akurat na kiełbaski będzie :kox:

nom o tym już dawno mówiłem że na wiosne jak znalazł :wink4::decayed:

nogi się zrobi z FMIC'a keżorowego i będzie :kox: Barbecue :kox:

browary się wyciągnie z twojego bagażnika i będzie luzzz :decayed:

weź sobie tak wolne jak ci mówiłem na spocie :tongue4:

już się nastawiłem psychicznie ze mam od poniedziałku wolne ( choc jeszcze jutro może się wiele zmienić)

PS. Jutro pogonie swój letni felunek :decayed:

i ciekawe na czym będziesz jeździł :gwizdanie:

na zimowych :klamie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nierób to ksiądz i policjant :polew:

Opublikowano

Co tam nieroby!? :naughty:

kto jak kto, ale Ty tak możesz napisać :gwizdanie:

:notworthy::good::tongue4:

Opublikowano

Co tam nieroby!? :naughty:

kto jak kto, ale Ty tak możesz napisać :gwizdanie:

:notworthy::good::tongue4:

dobra dobra bo wpadniesz w samozachwyt :polew:

Opublikowano

nierób to ksiądz i policjant :polew:

:good: :good:

Co tam nieroby!? :naughty:

ja jestem harataczem :decayed: zdarłem sobie całe ramie masakra :confused4:

Stanley 18" :dance:

Opublikowano

Co tam nieroby!? :naughty:

kto jak kto, ale Ty tak możesz napisać :gwizdanie:

:notworthy::good::tongue4:

dobra dobra bo wpadniesz w samozachwyt :polew:

:naughty::kox:
Opublikowano

nierób to ksiądz i policjant :polew:

:good: :good:

Co tam nieroby!? :naughty:

ja jestem harataczem :decayed: zdarłem sobie całe ramie masakra :confused4:

Stanley 18" :dance:

:fool:

Opublikowano

nierób to ksiądz i policjant :polew:

:good: :good:

Co tam nieroby!? :naughty:

ja jestem harataczem :decayed: zdarłem sobie całe ramie masakra :confused4:

Stanley 18" :dance:

:fool:

:strzal:

Opublikowano

:fool:

:strzal:

grozicie mi?? :polew:

Opublikowano

:fool:

:strzal:

grozicie mi?? :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

już się nastawiłem psychicznie ze mam od poniedziałku wolne ( choc jeszcze jutro może się wiele zmienić)

Ty się masz uczyć a nie lenić!

Opublikowano

już się nastawiłem psychicznie ze mam od poniedziałku wolne ( choc jeszcze jutro może się wiele zmienić)

Ty się masz uczyć a nie lenić!

już widzę tą naukę....

raczej formę przed bukowiną będzie szlifować :gwizdanie:

Opublikowano

raczej formę przed bukowiną będzie szlifować :gwizdanie:

to może i ja sobię wezmę jakieś wolne :polew: :polew:

Opublikowano

panowie, mam plan taki: zaspamujmy, powiedzmy od jutra wątek pogaduchy przed bukowiną :naughty:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:40_________________________________________________

Ciebie nie słucham, bo pewnie Basia Cie podpłaciła żebys mnie beształ cokolwiek nie wkleje :tongue4:

Opublikowano

panowie, mam plan taki: zaspamujmy, powiedzmy od jutra wątek pogaduchy przed bukowiną :naughty:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:40_________________________________________________

Ciebie nie słucham, bo pewnie Basia Cie podpłaciła żebys mnie beształ cokolwiek nie wkleje :tongue4:

jak bym miał kase to bym je brał :gwizdanie:
Opublikowano

panowie, mam plan taki: zaspamujmy, powiedzmy od jutra wątek pogaduchy przed bukowiną :naughty:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:40_________________________________________________

Ciebie nie słucham, bo pewnie Basia Cie podpłaciła żebys mnie beształ cokolwiek nie wkleje :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.