Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja chcę kupić 17" :pleasantry:

i nie dam się presji tłumu i nie wsadzę większych :guma:

:good: :good: :good::notworthy: :notworthy: :notworthy:

miszka :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Albo Kędziorowy :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 14:04_________________________________________________Stanley poddasz się poddasz :polew:

nie ma takiej opcji :closed:

17-tek też nie chciałeś :tongue4:

Max jebne Ci zaraz

Opublikowano

Albo Kędziorowy :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 14:04_________________________________________________Stanley poddasz się poddasz :polew:

nie ma takiej opcji :closed:

17-tek też nie chciałeś :tongue4:

Max jebne Ci zaraz

na 17" zdecydowałem się dlatego, że jest mała różnica w cenie pomiędzy 16 a 17

a na 18" to mogą sobie pozwolić lansiarze i i bogacze :tongue4:

Opublikowano

dlatego ja zostaje przy 17 mimo iż mam kasę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Albo Kędziorowy :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 14:04_________________________________________________Stanley poddasz się poddasz :polew:

nie ma takiej opcji :closed:

17-tek też nie chciałeś :tongue4:

Max jebne Ci zaraz

\

uniwersytecka 13 zapraszam[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 14:26_________________________________________________ i weż sie do roboty bo na 15 będziesz dymał

:polew: :polew: :> :wink4:

Opublikowano

ładnie mi życzysz Max na 15 :wallbash:

Opublikowano

ładnie mi życzysz Max na 15 :wallbash:

nie życze

przestrzegam

mnie też to czeka jak bedę tu siedział i o pierdołach gadał

Opublikowano

ładnie mi życzysz Max na 15 :wallbash:

nie życze

przestrzegam

mnie też to czeka jak bedę tu siedział i o pierdołach gadał

eee nie jesteś wrona żeby krakać :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

siema siema, dziś może mój potwór odpali , 9stów psu w bude , no ale czego sie nie robi dla audi :cool1:

jakby kto reflektował to kumpel ma na sprzedaż silnik AWX kompletny z wiązkami do swapa za 3 klocki (bez turbo , bo turbo jest u mnie :kox: ) , silnik 2,4 za póltora i 1.8nonT za 8 stówek.

Opublikowano

i 1.8nonT za 8 stówek.

:kox:

Opublikowano

siema siema, dziś może mój potwór odpali , 9stów psu w bude , no ale czego sie nie robi dla audi :cool1:

jakby kto reflektował to kumpel ma na sprzedaż silnik AWX kompletny z wiązkami do swapa za 3 klocki (bez turbo , bo turbo jest u mnie :kox: ) , silnik 2,4 za póltora i 1.8nonT za 8 stówek.

a ty keżor ostra dilerka jak widze silnikam handelek kwitnie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kumpel sprzedaje to wrzuciłem info :hi: jeszcze ma koła takie jak somes na sprzedaż za 1800 z oponami :good:

http://www.allegro.pl/item964140616_audi_a4_komplet_zawieszenia_koni_uzywane.html ciekawa aukcja :kox:

a nie masz na zbyciu żarówki do tylnej klapy bo mi się spaliła ????

:polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

kumpel sprzedaje to wrzuciłem info :hi: jeszcze ma koła takie jak somes na sprzedaż za 1800 z oponami :good:

http://www.allegro.pl/item964140616_audi_a4_komplet_zawieszenia_koni_uzywane.html ciekawa aukcja :kox:

a nie masz na zbyciu żarówki do tylnej klapy bo mi się spaliła ????

:polew: :polew: :polew::tongue4:

i lewej ledy :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew:

myśle , że do naprawienia to turbo :polew:

30437c5e808aacc2.jpg

a najgorsze , że cały olej jaki był w silniku skurwił do dolotu :confused4:

5f69b879ba01f508.jpg

Opublikowano

:polew: :polew:

myśle , że do naprawienia to turbo :polew:

30437c5e808aacc2.jpg

a najgorsze , że cały olej jaki był w silniku skurwił do dolotu :confused4:

5f69b879ba01f508.jpg

:polew: :polew: :polew::good: :good: :good: :good:

coś ci się wylało

Opublikowano

przedmuchasz jakoś :tongue4:

Opublikowano

na moje oko do uratowane turbina i jeszcze na alegro za 600 stówek do opylenia

Opublikowano

zaraz pojawi się Kędzior :wallbash:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.