Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

siema z wieczora, spadam spać wsumie , ale jeszze wskoczyłem nadrobić spam :decayed:

ale dziś ujeżdżałem potwora :kox: jeszcze mi oko skoko :polew: :polew: to nie do Ciebie Oko :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stanley miales mi dac namiary na ta osobe ktora chce zrobic zamiane kolek :gwizdanie:

aha, zapomniałem.

To jak cos to Basia Ci napisze, bo to jej znajomy :gwizdanie:

Jakie Ty masz fele ?

Opublikowano
Jakie Ty masz fele ?

15" ori skoneczka, 17" OZ

Opublikowano

siema z wieczora, spadam spać wsumie , ale jeszze wskoczyłem nadrobić spam :decayed:

ale dziś ujeżdżałem potwora :kox: jeszcze mi oko skoko :polew: :polew: to nie do Ciebie Oko :polew: :polew:

Poskładałeś padło :naughty:
Opublikowano
Jakie Ty masz fele ?

15" ori skoneczka, 17" OZ

z tego co pamiętam, to ten znajomy nie chce 15", raczej większe. A Ty na te 17" chciał byś się zamienić ?

Opublikowano
Jakie Ty masz fele ?

15" ori skoneczka, 17" OZ

z tego co pamiętam, to ten znajomy nie chce 15", raczej większe. A Ty na te 17" chciał byś się zamienić ?

wszystko zalezy od tego jakie jego sa i w jakim stanie oponki

Opublikowano

No widzę, że handelek jakiś tu się kręci... :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano
Jakie Ty masz fele ?

15" ori skoneczka, 17" OZ

z tego co pamiętam, to ten znajomy nie chce 15", raczej większe. A Ty na te 17" chciał byś się zamienić ?

wszystko zalezy od tego jakie jego sa i w jakim stanie oponki

jak co to pytaj Basie, to jej znajomy. Powiem jej żeby jutro się opytała...

Opublikowano

A ja chyba wystawie te moje fele i poszukam 18-stek :gwizdanie:

Opublikowano

A ja chyba wystawie te moje fele i poszukam 18-stek :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:mysli:

Opublikowano

A ja chyba wystawie te moje fele i poszukam 18-stek :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:mysli:

Wiedziałem że się odezwiesz jak to napiszę :naughty:
Opublikowano
Jakie Ty masz fele ?

15" ori skoneczka, 17" OZ

z tego co pamiętam, to ten znajomy nie chce 15", raczej większe. A Ty na te 17" chciał byś się zamienić ?

wszystko zalezy od tego jakie jego sa i w jakim stanie oponki

jak co to pytaj Basie, to jej znajomy. Powiem jej żeby jutro się opytała...

:good: dzieki

ps: chyba powinnismy o tym na PW pisac bo zauwazylem ze tutaj jest modne aby nie pisac o takich rzeczach wprost na forum :gwizdanie:

Opublikowano

A ja chyba wystawie te moje fele i poszukam 18-stek :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:mysli:

Wiedziałem że się odezwiesz jak to napiszę :naughty:

bo wielce tak szukałeś a teraz znów kombinujesz, po prostu mnie to dziwi :gwizdanie:

sprzedam Ci moje...za 2800 zł :)

Opublikowano

A ja chyba wystawie te moje fele i poszukam 18-stek :gwizdanie:

hardcorowcy :gwizdanie:

Opublikowano

Pucek trochę wygórowana ta cena :gwizdanie: Hehe ja lubię kombinować :naughty:

Opublikowano

Pucek trochę wygórowana ta cena :gwizdanie: Hehe ja lubię kombinować :naughty:

dobra, ja lecę, jutro 5:45 pobudka :disgust:

Opublikowano

Narka :hi:

Opublikowano

Pucek trochę wygórowana ta cena :gwizdanie: Hehe ja lubię kombinować :naughty:

tyle mnie wyszły z malowaniem, z wyważeniem i z przesyłką, więc taniej bym nie oddał :wink4:

ewentualnie możemy przymierzyć na spocie :>

Opublikowano

Pucek trochę wygórowana ta cena :gwizdanie: Hehe ja lubię kombinować :naughty:

tyle mnie wyszły z malowaniem, z wyważeniem i z przesyłką, więc taniej bym nie oddał :wink4:

ewentualnie możemy przymierzyć na spocie :>

Za tą cenę mam kolego BBS CH bo właśnie pojawiły się na allegro, fakt z gorszymi gumami ale za to fela :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.