Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arek dasz się karnąć?? :decayed::polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arek dasz się karnąć?? :decayed::polew:

wpadne z kuzynem na spota :>

Opublikowano

Arek dasz się karnąć?? :decayed::polew:

wpadne z kuzynem na spota :>

ale dasz się karnąć :naughty:

Opublikowano

eSa w B6 :kox:

Opublikowano

eSa w B6 :kox:

ogólnie eSa :kox:

Opublikowano

eSa w B6 :kox:

ogólnie eSa :kox:

ale szczegółowo w B6 :decayed:

Opublikowano

eSa w B6 :kox:

ogólnie eSa :kox:

ale szczegółowo w B6 :decayed:

nawet bez szczegółów byle by eSa :polew:

Opublikowano

kędzior Ty nie powinieneś narzekać jak depnąłeś wczoraj na spocie jak przeparkowywałeś fure to mi się w oczach pojebao

Opublikowano

wy tu gadu gadu, a ja rozbieram DAFa na części pierwsze :disgust:

6tnnr.jpg

Opublikowano

wy tu gadu gadu, a ja rozbieram DAFa na części pierwsze :disgust:

6tnnr.jpg

ty się ogarnij i strzel sobie piwko a nie jakie duperszfance :polew: :polew: :polew:

kędzior Ty nie powinieneś narzekać jak depnąłeś wczoraj na spocie jak przeparkowywałeś fure to mi się w oczach pojebao

ale że co?

Opublikowano

wy tu gadu gadu, a ja rozbieram DAFa na części pierwsze :disgust:

6tnnr.jpg

ty się ogarnij i strzel sobie piwko a nie jakie duperszfance :polew: :polew: :polew:

kędzior Ty nie powinieneś narzekać jak depnąłeś wczoraj na spocie jak przeparkowywałeś fure to mi się w oczach pojebao

ale że co?

ja dzisiaj druga zmiana :disgust:

Opublikowano

Kędzior że mosz polot tym 2.8

Opublikowano

liczyłem że ci 2 z przodu wyjdzie ale i tak niejest źle :good: jest spora różnica w jeździe?[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 18:26_________________________________________________

mój ideał jeśli chodzi o A4 :kox:

zdjcie0008f.th.jpg

zdjcie0010v.th.jpg

zdjcie0011.th.jpg

zdjcie0012m.th.jpg

zdjcie0013m.th.jpg

zdjcie0014l.th.jpg

b6 wymiata :good: a szczególnie z takim silnikiem :slina:

no niestety Kędzior, nie dało rady :gwizdanie:

jeździ się spoko, ale dla mnie i tak mało :tongue4:

to sie na samolot przesiądź :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior że mosz polot tym 2.8

brakuje Miszka brakuje :disgust:

ja dzisiaj druga zmiana :disgust:

:pociesz: bidulek

Opublikowano

Kędzior że mosz polot tym 2.8

brakuje Miszka brakuje :disgust:

ja dzisiaj druga zmiana :disgust:

:pociesz: bidulek

to się karnij ze mną to Ci dopiero braknie ;(

Opublikowano

mogę ci tanio opylić silnik 1.8T :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 20:11_________________________________________________a tak wogóle to mam ta bluze co niby zgubiłem :naughty: niewiem jakim cudem ale jest hehe msuiałem ja do szafki odrazu schować :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: siemacie

kędzior plyta jest niezlym hartcorem :naughty:

Opublikowano

:hi: siemacie

kędzior plyta jest niezlym hartcorem :naughty:

:hi: siemka

czyli doszedłeś do polskich utworów :naughty:

Opublikowano

to coś Ty mu tam nagrał :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

to coś Ty mu tam nagrał :gwizdanie: :mysli:

niewiem czy chcesz się dowiedzieć prawdy :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.