Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kędzior wykasujesz swojego posta ? :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

nigdy w życiu :polew: :polew: :polew: :polew: a teraz pokaż czym chciałeś siępochwalić

chce wrzucuć fote z kompa :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzior wykasujesz swojego posta ? :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

nigdy w życiu :polew: :polew: :polew: :polew: a teraz pokaż czym chciałeś siępochwalić

:polew:

Opublikowano
zdjcie0007m.th.jpg
Opublikowano

zdjcie0007m.th.jpg

jestem z ciebie dumny udało ci się wkleić obrazek :good::polew:

Opublikowano

mój ideał jeśli chodzi o A4 :kox:

zdjcie0008f.th.jpg

zdjcie0010v.th.jpg

zdjcie0011.th.jpg

zdjcie0012m.th.jpg

zdjcie0013m.th.jpg

zdjcie0014l.th.jpg

Opublikowano

liczyłem że ci 2 z przodu wyjdzie ale i tak niejest źle :good: jest spora różnica w jeździe?[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 18:26_________________________________________________

mój ideał jeśli chodzi o A4 :kox:

zdjcie0008f.th.jpg

zdjcie0010v.th.jpg

zdjcie0011.th.jpg

zdjcie0012m.th.jpg

zdjcie0013m.th.jpg

zdjcie0014l.th.jpg

b6 wymiata :good: a szczególnie z takim silnikiem :slina:

Opublikowano

liczyłem że ci 2 z przodu wyjdzie ale i tak niejest źle :good: jest spora różnica w jeździe?[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 18:26_________________________________________________

mój ideał jeśli chodzi o A4 :kox:

zdjcie0008f.th.jpg

zdjcie0010v.th.jpg

zdjcie0011.th.jpg

zdjcie0012m.th.jpg

zdjcie0013m.th.jpg

zdjcie0014l.th.jpg

b6 wymiata :good: a szczególnie z takim silnikiem :slina:

no niestety Kędzior, nie dało rady :gwizdanie:

jeździ się spoko, ale dla mnie i tak mało :tongue4:

Opublikowano

no niestety Kędzior, nie dało rady :gwizdanie:

jeździ się spoko, ale dla mnie i tak mało :tongue4:

spoko i tak podrezasz więcej :gwizdanie: :naughty:

nom mało mało wiem coś na ten temat :thumbdown:

Opublikowano

respekt, a ja słyszałem że geje jeżdżą ADRami :naughty:

Opublikowano

respekt, a ja słyszałem że geje jeżdżą ADRami :naughty:

kiedyś jeździli

a ty chyba miałeś ADR-a

:kox:

Opublikowano

kiedyś jeździli

a ty chyba miałeś ADR-a

:kox:

muhehehe Pucek jest byłym gejem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kiedyś jeździli

a ty chyba miałeś ADR-a

:kox:

muhehehe Pucek jest byłym gejem :polew: :polew: :polew:

lepiej byłym gejem niż teraźniejszym gejem :polew:

teraz wolę kobietki :>

Opublikowano

kiedyś jeździli

a ty chyba miałeś ADR-a

:kox:

muhehehe Pucek jest byłym gejem :polew: :polew: :polew:

:polew::shocked:

Opublikowano

kiedyś jeździli

a ty chyba miałeś ADR-a

:kox:

muhehehe Pucek jest byłym gejem :polew: :polew: :polew:

lepiej byłym gejem niż teraźniejszym gejem :polew:

teraz wolę kobietki :>

hehe :polew: a niewidać tego po tobie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kiedyś jeździli

a ty chyba miałeś ADR-a

:kox:

muhehehe Pucek jest byłym gejem :polew: :polew: :polew:

lepiej byłym gejem niż teraźniejszym gejem :polew:

teraz wolę kobietki :>

hehe :polew: a niewidać tego po tobie :polew: :polew: :polew:

Pucek jest bardzo skromny :gwizdanie:

Opublikowano

Pucek jest bardzo skromny :gwizdanie:

nom w sumie tak :decayed: a myślałem że to normalne u mnie że jak widzę fajną laskę to się cały ślinię :slina: a tu widzę każdy inaczej reaguję :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Stanley , weź mi przypomnij jakie Ty masz turbo wsadzone , bo nie moge znaleźć :confused4:

bo okazuje sie że seryjnie w AJM i ATJ wsadzali GT1749V i wygląda prawie jak z AWX , ale w AWX jest GT1749VA

ja chyba miałem włożone z AJM'a dlatego go ch***j strzelił :mysli:

ale aż niemożliwe bo brałem od znajomego który wymieniał turbo w AWXie

no i co otworze stronke o turbach to inne info jest :confused4: masakra jakaś

turbo z AWXa ma numer 038 145 702 G (literki przeróżne występują :disgust: ) i oznaczenie GT1749VA lub samo V w zależności od stronki na której szukam :gwizdanie:

turbo z AJMa ma numer 028 145 702 i też różne literki albo w ogóle i oznaczenie GT1749V

http://pl.turbolader.net/Katalog-Turbosprezarek/8900-1253/038145702G/717858-5009S.aspx

http://pl.turbolader.net/Katalog-Turbosprezarek/8900-0083/028145702R/454231-5010S.aspx

http://www.turbo.cdi.pl/sprzedaz.htm

http://www.motoarena.pl/katalog/pdf/audi.pdf

http://www.dieselevante.it/turbochargers.asp?idmarca=78&idcat=2 tu to już w ogóle jest najebane :wallbash:

wychodzi na to że w 99 AJM miał wsadzane GT154 a w 2000/01 miał już GT1749V z AWX'a

i jak tu ku***a nie zgłupieć :confused4:

ide do garażu dalej walczyć , bo mi cały olej dzięki rozkurwionemu wirnikowi znalazł sie w dolocie , a następnie po odkręceniu węża z turbo na podłodze w garażu ;(

Kezor z mojej strony wychodzi ze AWX ma GT1749V i ja tez mam (AVG) taka turbine :mysli:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 19:15_________________________________________________

mój ideał jeśli chodzi o A4 :kox:

zdjcie0008f.th.jpg

zdjcie0010v.th.jpg

zdjcie0011.th.jpg

zdjcie0012m.th.jpg

zdjcie0013m.th.jpg

zdjcie0014l.th.jpg

dokladnie taka bede jezdzil znow w czerwcu :dance:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.