Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawe czy Max pojechał przed nami do maka.

Ale chyba tak, bo jak zamawialismy kanapki to mieli puste te swoje pułeczki :gwizdanie:

hehe mam nadzieję tylko że się nie obraził na nas :gwizdanie:

ja zawijam spać :hi:

dzieki pany za dzisiaj no WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA KĘDZIORA ZA PLYTE :notworthy: :notworthy: za***ista jest troche w trasie mi umilala powrot :gwizdanie: :>

hehe a doszedłeś do harkorowych kawałków? :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie:

wlasnie nie doszedlem za blisko do domu mialem :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam chłopaki , jestem nowy na forum , od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b7 , przyjmiecie mnie do swojego grona?

Trzeba było dziś podjechać na spota :wink4: Ale zapraszamy za tydzień we wtorek :hi:
Opublikowano

Witam chłopaki , jestem nowy na forum , od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b7 , przyjmiecie mnie do swojego grona?

Pewnie wpadaj..

Panowie dziś wraz z eSą (nie moją :gwizdanie:) było 20 aut :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked::hi:

Opublikowano
  • Autor

Witam chłopaki , jestem nowy na forum , od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b7 , przyjmiecie mnie do swojego grona?

nie i c**j :polew: nie no wpadaj , umów sie z Miszką to razem możecie podjechać :wink4: on też jest z tych Tychów

ja zawijam spać :hi:

:hi:
Opublikowano

Witam chłopaki , jestem nowy na forum , od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b7 , przyjmiecie mnie do swojego grona?

Trzeba było dziś podjechać na spota :wink4: Ale zapraszamy za tydzień we wtorek :hi:

Rafał, Kolega dopiero co się zarejestrował :gwizdanie:

więc Zapraszamy na spota :wink4:

Opublikowano

Witam chłopaki , jestem nowy na forum , od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b7 , przyjmiecie mnie do swojego grona?

Trzeba było dziś podjechać na spota :wink4: Ale zapraszamy za tydzień we wtorek :hi:

Rafał, Kolega dopiero co się zarejestrował :gwizdanie:

więc Zapraszamy na spota :wink4:

Już tak nie kozacz :tongue4: Będziesz jutro w czekoladzie bo jak nie to nie jadę. Trzeba mieć komu dogryzać :tongue4:
Opublikowano

Witam chłopaki , jestem nowy na forum , od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b7 , przyjmiecie mnie do swojego grona?

Trzeba było dziś podjechać na spota :wink4: Ale zapraszamy za tydzień we wtorek :hi:

Rafał, Kolega dopiero co się zarejestrował :gwizdanie:

więc Zapraszamy na spota :wink4:

Już tak nie kozacz :tongue4: Będziesz jutro w czekoladzie bo jak nie to nie jadę. Trzeba mieć komu dogryzać :tongue4:

jak ja będę w czekoladzie to nie będę miał czasu na słuchanie Ciebie bucu :polew:

tylko będę podbijał parkiet przy lady gaga - alejandro :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

więc Zapraszamy na spota :wink4:

może jeszcze do Gliwic ? :gwizdanie: spadówa stąd , krowy doić :polew: :polew:
Opublikowano

więc Zapraszamy na spota :wink4:

może jeszcze do Gliwic ? :gwizdanie: spadówa stąd , krowy doić :polew: :polew:

do KATOWIC...

jak byście nie wiedzieli to witam dla Was ludzi i ich zapraszam :gwizdanie:

Opublikowano

dziękuję wszystkim za zaproszenie postaram się wpaść, choć na codzień jestem w gliwicach bo tam też pracuję, ale jak to bywa dla autka wszystko - bardzo mi sie spodobało i kuiłem za namową kolegi ...

Opublikowano

Witam chłopaki , jestem nowy na forum , od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b7 , przyjmiecie mnie do swojego grona?

Trzeba było dziś podjechać na spota :wink4: Ale zapraszamy za tydzień we wtorek :hi:

Rafał, Kolega dopiero co się zarejestrował :gwizdanie:

więc Zapraszamy na spota :wink4:

Już tak nie kozacz :tongue4: Będziesz jutro w czekoladzie bo jak nie to nie jadę. Trzeba mieć komu dogryzać :tongue4:

jak ja będę w czekoladzie to nie będę miał czasu na słuchanie Ciebie bucu :polew:

tylko będę podbijał parkiet przy lady gaga - alejandro :kox: :kox: :kox:

Chciałbym to zobaczyć :gwizdanie: :polew: :polew:
Opublikowano

jej nie wiedziałem że to taki problem z tym spotem spoko ,

Opublikowano

dziękuję wszystkim za zaproszenie postaram się wpaść, choć na codzień jestem w gliwicach bo tam też pracuję, ale jak to bywa dla autka wszystko - bardzo mi sie spodobało i kuiłem za namową kolegi ...

to zapraszamy na piątkowego zlota w SG :)

:hi: wszystkim

Opublikowano

jej nie wiedziałem że to taki problem z tym spotem spoko ,

A jaki problem niby :mysli:
Opublikowano

jej nie wiedziałem że to taki problem z tym spotem spoko ,

ale jaki problem? :)

jak na co dzień jesteś w Gliwicach to może wpadnij na CH Forum, parking podziemny, Piątek, 18:00 :)

Opublikowano

jej nie wiedziałem że to taki problem z tym spotem spoko ,

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

dziękuję wszystkim za zaproszenie postaram się wpaść, choć na codzień jestem w gliwicach bo tam też pracuję, ale jak to bywa dla autka wszystko - bardzo mi sie spodobało i kuiłem za namową kolegi ...

to zapraszamy na piątkowego zlota w SG :)

:hi: wszystkim

druga hiena :gwizdanie: :tongue4:

jej nie wiedziałem że to taki problem z tym spotem spoko ,

problem ze spotem to ja miałem , bo wracałem do dom na holu , tak to jest luzik :kox:
Opublikowano

druga hiena

:polew:

Opublikowano

no nie wiedziałem że to taki problem że musi ktoś zaakceptować mój przyjazd -Pucek jeśli sie zgodzisz i praca mi pozwoli to napewno wpadnę tylko jak was tam znajdę na tym parkingu?

Opublikowano

Keżor może przełożymy na chwilę Twoje wtryski do mnie chciałbym zobaczyć jak się auto zachowa skoro Twoje nie jeździ w zamian pożyczę Ci moją dmuchawę powiedzmy na 1 dzień :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.