Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cytat: Luki 86 Dzisiaj o 11:36

Cena jest bardziej konkurencyjna w porównaniu z autami z zachodu.

nom to napewno, tylko koszt przeróbki ile wychodzi mysli

Czesci do przeróbki ok 6 tys. Generalnie wychodzi taniej

może kiedyś :decayed:

[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 11:59_________________________________________________

a moja wina że nie możesz zdecydować się na radio :gwizdanie:

no a co niby moja??

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:>

Opublikowano

:>

nie śmiej się tak tylko musisz haratać dzisiaj za mnie i za siebie więc ciężki dzień cię czeka :cool1:

Opublikowano

ja bym też musiał radio zmienić i podpiąć drugi wzmacniacz pod 16cm z przodu.. bo z samego radia to to nie gra ;(

Opublikowano

Keżor a wode masz?? :tongue4:

może jestem dziwny ale widziałem tylko3 b6 u nas na spotach a jeżdże raczej regularnie :gwizdanie:

a to nie idziemy do Maca??

nie zbieramy na turbiny/felgi/ledy/blacharza/wydechy i co tylko jeszcze chcesz :tongue4:

wymieniłeś wszystko na co zbieram :polew:

ale te 10 zł to nawet na zapach mi nie styknie :kwasny:

ja jadłem w sobotę 18 zł w niedzielę 15 zł do tego dochodzą wtorki 15 zł i piątki 15 zl.. i masz w tygodniu 63 zł :shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano

dobra przekonałeś mnie, to jeszcze jedno pytanie fto weźnie koksiok bo tam zamarznemy :chytry:

Opublikowano

dobra przekonałeś mnie, to jeszcze jedno pytanie fto weźnie koksiok bo tam zamarznemy :chytry:

ja moge dać trochę benzynki na podpałkę :naughty:

Opublikowano

dobra to kto się ofiaruje żeby go polać tą benzyną?? :evil2:

Opublikowano

dobra to kto się ofiaruje żeby go polać tą benzyną?? :evil2:

hehe może jakiś ochroniarz będzie przechodził :decayed:

Opublikowano

:hi: z rana

Kędzior jesteś mega znowu urlop :polew: :polew:

Opublikowano

na mnie już czas :hi:

lenie... :decayed:

Opublikowano

:hi: z rana

Kędzior jesteś mega znowu urlop :polew: :polew:

i tak musiałem brać urlop i tak :kwasny:

na mnie już czas :hi:

lenie... :decayed:

weź sięw końcu do roboty :tongue4: spokojnej pracy narka :hi:

Opublikowano

Pracuj Pucek na środę :decayed:

Opublikowano

Pracuj Pucek na środę :decayed:

ciśniesz go :kox:

Opublikowano

Pracuj Pucek na środę :decayed:

ciśniesz go :kox:

Trzeba bo gościu się za bardzo panoszy :gwizdanie:
Opublikowano

Pracuj Pucek na środę :decayed:

ciśniesz go :kox:

Trzeba bo gościu się za bardzo panoszy :gwizdanie:

niom trzeba zrobić z nim porządek bo się trochę rozbrykał :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 12:51_________________________________________________Rafał pytałeś brata o radyjko?? :decayed:

Opublikowano

Nie widziałem się z nim jeszcze bo on w domu jest rzadko :tongue4:

Opublikowano

Ja spadam powoli do roboty. Do później :wink4: Muszę wcześniej wstawać bo na nic nie mam czasu :confused4:

Opublikowano

Ja spadam powoli do roboty. Do później :wink4: Muszę wcześniej wstawać bo na nic nie mam czasu :confused4:

a ja się muszę wcześniej kłaść spać :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.