Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo królu napisał mi że mam jechać bo nawet emeryci jadą...czyli Miron i Diman :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dasz radę tak jak na BP :decayed::polew:

:gwizdanie: :gwizdanie: cicho :polew:

Opublikowano

Dasz radę tak jak na BP :decayed::polew:

:gwizdanie: :gwizdanie: cicho :polew:

opowiadać :>

Opublikowano

bo królu napisał mi że mam jechać bo nawet emeryci jadą...czyli Miron i Diman :>

ja ci dam emeryci :baseball:

Opublikowano

Dasz radę tak jak na BP :decayed::polew:

:gwizdanie: :gwizdanie: cicho :polew:

opowiadać :>

powiem ci tylko tyle że jak pozamykali wszystkie lokale to poszliśmy z Rafałem, Keżorem i moimi znajomymi i zrobiliśmy impre na stacji BP i było lepiej niż w jakimś barze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dokładnie jak Kędzior mówi. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew:

no nie powiem, My też po spiżu wpadamy do BP :naughty: :naughty: :naughty:

na hot dogi :polew:

Opublikowano

:polew:

no nie powiem, My też po spiżu wpadamy do BP :naughty: :naughty: :naughty:

na hot dogi :polew:

noooo :wink4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 23:29_________________________________________________i do piekarni o 5.00 rano :gwizdanie:

Opublikowano

:polew:

no nie powiem, My też po spiżu wpadamy do BP :naughty: :naughty: :naughty:

na hot dogi :polew:

hehe Pucek nom musiał byś zobaczyć co się wyrabiało tego się nieda opisać było prze ostro :polew:

Opublikowano

:polew:

no nie powiem, My też po spiżu wpadamy do BP :naughty: :naughty: :naughty:

na hot dogi :polew:

Żeby Ci ten hot-dog kiedyś nie przeszedł przez gardło i dimanowi za to że wtedy w gliwicach je zjedliście wszystkie :gwizdanie:
Opublikowano

:polew:

no nie powiem, My też po spiżu wpadamy do BP :naughty: :naughty: :naughty:

na hot dogi :polew:

Żeby Ci ten hot-dog kiedyś nie przeszedł przez gardło i dimanowi za to że wtedy w gliwicach je zjedliście wszystkie :gwizdanie:

:tongue4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

piekarnia the best... :decayed:

ale po pościgu trzeba było coś zjeść :polew:

noo i oponki też dobre :>

buhahahha Rafał, no wybacz...ale te hot dogi z forum były nie dobre :gwizdanie:

Opublikowano

:polew:

no nie powiem, My też po spiżu wpadamy do BP :naughty: :naughty: :naughty:

na hot dogi :polew:

Żeby Ci ten hot-dog kiedyś nie przeszedł przez gardło i dimanowi za to że wtedy w gliwicach je zjedliście wszystkie :gwizdanie:

:tongue4::polew: :polew: :polew:

mam nadzieje że mieliście po nich problemy gastryczne :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew:

no nie powiem, My też po spiżu wpadamy do BP :naughty: :naughty: :naughty:

na hot dogi :polew:

Żeby Ci ten hot-dog kiedyś nie przeszedł przez gardło i dimanowi za to że wtedy w gliwicach je zjedliście wszystkie :gwizdanie:

:tongue4::polew: :polew: :polew:

mam nadzieje że mieliście po nich problemy gastryczne :polew: :polew: :polew:

nie ale warto bylo widziec wasze miny :>

Opublikowano

:polew:

no nie powiem, My też po spiżu wpadamy do BP :naughty: :naughty: :naughty:

na hot dogi :polew:

Żeby Ci ten hot-dog kiedyś nie przeszedł przez gardło i dimanowi za to że wtedy w gliwicach je zjedliście wszystkie :gwizdanie:

:tongue4::polew: :polew: :polew:

mam nadzieje że mieliście po nich problemy gastryczne :polew: :polew: :polew:

nie ale warto bylo widziec wasze miny :>

dokładnie :polew:

Opublikowano

Spoko później byliśmy w maku :decayed:

Opublikowano

Spoko później byliśmy w maku :decayed:

:good:

Opublikowano

Spoko później byliśmy w maku :decayed:

ta a nie jakieś parówy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spoko później byliśmy w maku :decayed:

:good:

nie żebym Wam życzył źle ale szkoda że nie mieliście biegunki :polew:

Opublikowano

Spoko później byliśmy w maku :decayed:

:good:

nie żebym Wam życzył źle ale szkoda że nie mieliście biegunki :polew:

Prędzej chyba wy ją mieliście :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.