Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

siema :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi:

albo sie nie ma :tongue4: :hi:Prezes

Opublikowano

nom właśnie przyjeżdza przecież kilka b6

A to sory :hi: Widocznie ja nie zauwazylem :embarrassed: No i nie mam jeszcze tak dlugiego stazu na spotach jak wy :decayed:

Opublikowano

Cena jest bardziej konkurencyjna w porównaniu z autami z zachodu.

Opublikowano

No i nie mam jeszcze tak dlugiego stazu na spotach jak wy :decayed:

regularne przyjazdy i będzie git :kox: ja odkąd zacząłem jeździć to opuściłem tylko 2 spoty :decayed:

Cena jest bardziej konkurencyjna w porównaniu z autami z zachodu.

nom to napewno, tylko koszt przeróbki ile wychodzi :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Cena jest bardziej konkurencyjna w porównaniu z autami z zachodu.

ale wielka brytania też jest na zachodzie :bag:;)

siema :hi:

albo sie nie ma :tongue4: :hi:Prezes

no bywa i tak :wink4:

kurde , spadam , mam jeszcze w 3 d*py rzeczy do zrobienia :wallbash:

a jeszcze chciałem se umyć auto na spota :kox:

Opublikowano

:hi:

brać dziś kanapki na spota :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

:hi:

brać dziś kanapki na spota :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

ja biorę termos z herbatą :wink4: kto bierze kawę?

Opublikowano
  • Autor

:hi:

brać dziś kanapki na spota :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

ja biorę termos z herbatą :wink4: kto bierze kawę?

ja wezme :decayed:
Opublikowano

Keżor a wode masz?? :tongue4:

może jestem dziwny ale widziałem tylko3 b6 u nas na spotach a jeżdże raczej regularnie :gwizdanie:

a to nie idziemy do Maca??

Opublikowano

a to nie idziemy do Maca??

Pewnie pojedziemy jak znowu bedzie taki wypizg :decayed:

Opublikowano

:hi:

Kędzior, Ty śmierdzący leniu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

nie ma jak przyjacielskie pozdro na dzień dobry :polew:

Opublikowano

:hi:

Kędzior, Ty śmierdzący leniu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

fikasz? a ty co robisz miałeś mieć na 12 :mysli:

Keżor a wode masz?? :tongue4:

może jestem dziwny ale widziałem tylko3 b6 u nas na spotach a jeżdże raczej regularnie :gwizdanie:

a to nie idziemy do Maca??

oszczędzamy :gwizdanie: ja na spota zakładam kożuch i wełniane skarpety i góralska czapkę :kox:

Opublikowano

Keżor a wode masz?? :tongue4:

może jestem dziwny ale widziałem tylko3 b6 u nas na spotach a jeżdże raczej regularnie :gwizdanie:

a to nie idziemy do Maca??

nie zbieramy na turbiny/felgi/ledy/blacharza/wydechy i co tylko jeszcze chcesz :tongue4:
Opublikowano

ja mam na 14... :decayed:

nie że fikam, ale twierdzę jedynie że jesteś mega ściemiacz :naughty:

Opublikowano

ja mam na 14... :decayed:

nie że fikam, ale twierdzę jedynie że jesteś mega ściemiacz :naughty:

przez ciebie zaspałem dzisiaj więc wziąłem urlop zamiast na piątek :confused4:

Opublikowano

Keżor a wode masz?? :tongue4:

może jestem dziwny ale widziałem tylko3 b6 u nas na spotach a jeżdże raczej regularnie :gwizdanie:

a to nie idziemy do Maca??

nie zbieramy na turbiny/felgi/ledy/blacharza/wydechy i co tylko jeszcze chcesz :tongue4:

wymieniłeś wszystko na co zbieram :polew:

ale te 10 zł to nawet na zapach mi nie styknie :kwasny:

Opublikowano

:hi:

nie ma jak przyjacielskie pozdro na dzień dobry :polew:

wiesz dawno wpier*la niedostał :gwizdanie: :wink4:

Keżor a wode masz?? :tongue4:

może jestem dziwny ale widziałem tylko3 b6 u nas na spotach a jeżdże raczej regularnie :gwizdanie:

a to nie idziemy do Maca??

nie zbieramy na turbiny/felgi/ledy/blacharza/wydechy i co tylko jeszcze chcesz :tongue4:

i na sprzęt audio :gwizdanie:

Opublikowano

ja mam na 14... :decayed:

nie że fikam, ale twierdzę jedynie że jesteś mega ściemiacz :naughty:

przez ciebie zaspałem dzisiaj więc wziąłem urlop zamiast na piątek :confused4:

a moja wina że nie możesz zdecydować się na radio :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.