Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: ludzie

Miszka, weź na spota swoje gadżety :naughty:

zobaczymy czym to handlujesz :gwizdanie:

heheh lepiej niech nie bierze bo wszyscy możemy mieć problem z Policją :cool1:

Witam kolegów :hi:

Można wbic sie goscinnie na waszego spota?? :>

mmh warszawiak :mysli: zapraszamy :tongue4:

:hi:

brać dziś kanapki na spota :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

ja biorę termos z herbatą :wink4: kto bierze kawę?

no to ja wezmę grila i zjemy coś z russztu :>

:hi:

Kędzior, Ty śmierdzący leniu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie mów na niego Leniu bo zamknie się w sobie :polew: :polew:

[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 13:11_________________________________________________

Nie widziałem się z nim jeszcze bo on w domu jest rzadko :tongue4:

mmh zadzwoń do niego :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oko jaki żeś esej napisał :>

Opublikowano

Oko jaki żeś esej napisał :>

heheh biorę udział w akcji: uczę się cytować z A4 klubem :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 13:14_________________________________________________Kędzior o której wyruszacie z Sosnowca na spota?

Opublikowano

nom niewiem tak kolo 19 :polew:

Opublikowano

Oko jaki żeś esej napisał :>

heheh biorę udział w akcji: uczę się cytować z A4 klubem :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 13:14_________________________________________________Kędzior o której wyruszacie z Sosnowca na spota?

na granicy jak nie beda was trzepac to z 5 min tylko postoicie :decayed:

Opublikowano

na granicy jak nie beda was trzepac to z 5 min tylko postoicie :decayed:

spoko mam paszport polsatu puszczają nas bez zatrzymywania :decayed::wink4:

Opublikowano

Oko jaki żeś esej napisał :>

heheh biorę udział w akcji: uczę się cytować z A4 klubem :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 13:14_________________________________________________Kędzior o której wyruszacie z Sosnowca na spota?

na granicy jak nie beda was trzepac to z 5 min tylko postoicie :decayed:

układ z Szengen (czy jakoś tak :naughty:) obowiązuje i przejeżdża się zwalniając do 130 :gwizdanie:

no chyba że Urząd Celny będzie dziś łapał [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 13:25_________________________________________________

na granicy jak nie beda was trzepac to z 5 min tylko postoicie :decayed:

spoko mam paszport polsatu puszczają nas bez zatrzymywania :decayed::wink4:

ty taki i owaki :decayed: nie mówiłeś że jesteś VIPem :tongue4:

Opublikowano

ty taki i owaki :decayed: nie mówiłeś że jesteś VIPem :tongue4:

jeszcze wielu rzeczy o mnie niewiesz :gwizdanie: :tongue4::wink4:

Opublikowano

ty taki i owaki :decayed: nie mówiłeś że jesteś VIPem :tongue4:

jeszcze wielu rzeczy o mnie niewiesz :gwizdanie: :tongue4::wink4:

hhehe im mniej wiem tym dłużej będę żył :polew:

Opublikowano

ty taki i owaki :decayed: nie mówiłeś że jesteś VIPem :tongue4:

jeszcze wielu rzeczy o mnie niewiesz :gwizdanie: :tongue4::wink4:

hhehe im mniej wiem tym dłużej będę żył :polew:

racja :good:

http://www.sadistic.pl/lumyj-lokno-vt34080.htm

Opublikowano

Nie jestem z warszawy :wallbash:

:rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

Opublikowano

Nie jestem z warszawy :wallbash:

:rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

:wink4: ale niedaleko :decayed:

Opublikowano

ty taki i owaki :decayed: nie mówiłeś że jesteś VIPem :tongue4:

jeszcze wielu rzeczy o mnie niewiesz :gwizdanie: :tongue4::wink4:

hhehe im mniej wiem tym dłużej będę żył :polew:

racja :good:

http://www.sadistic.pl/lumyj-lokno-vt34080.htm

Łumyj okno :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Łumyj okno :polew: :polew: :polew:

dobre co nie?? hehe

Opublikowano

Nie jestem z warszawy :wallbash:

:rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

uderz w stół a nożyce... :wink4:

a szkoda bo ja lubie krawaciarzy :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 13:47_________________________________________________

Łumyj okno :polew: :polew: :polew:

dobre co nie?? hehe

Skąd się ci ludzie urwali, są nieziemscy... to muszą być kosmici :polew:

Opublikowano

Nie jestem z warszawy :wallbash:

:rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

:wink4: ale niedaleko :decayed:

Wystarczająco daleko

Nie jestem z warszawy :wallbash:

:rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

:wink4: ale niedaleko :decayed:

Opublikowano

Skąd się ci ludzie urwali, są nieziemscy... to muszą być kosmici :polew:

hehhee nieraz widziałem podobne akcje na żywo :polew:

Opublikowano

Jakoś trudno mi w to uwierzyc ze lubisz krawaciarzy

Opublikowano

jeszcze godzina i łogień na A4

dzisiaj dzień przedmuchiwania turbiny :kox:

Opublikowano

jeszcze godzina i łogień na A4

dzisiaj dzień przedmuchiwania turbiny :kox:

:polew: :polew: :polew: a to co ja mam przedmuchać?? :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.