Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: dobra ja spadam bo sie niesmacznie zrobilo :embarrassed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chodzi mi tylko o towarzystwo jakieś miłem bo przecież Pucka ani Dimana do takiego nie można zaliczyć :polew:

z Dimanem da się fajnie pogadać wporządku jest ale z Puckiem to wiesz :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Chodzi mi tylko o towarzystwo jakieś miłem bo przecież Pucka ani Dimana do takiego nie można zaliczyć :polew:

z Dimanem da się fajnie pogadać wporządku jest ale z Puckiem to wiesz :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Racja Diman sorki :pociesz:
Opublikowano

:hi: dobra ja spadam bo sie niesmacznie zrobilo :embarrassed:

noo ja też będę zmykał, chociaż resztę tygodnia mam na drugą zmianę :disgust:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 23:59_________________________________________________Kędzior...ale Cie dojadę w bukowinie :kox:

Opublikowano

I pogoniliśmy Gliwice tam gdzie ich miejsce :kox:

:polew: :polew:

Opublikowano
:hi: dobra pany powaznie spadam do jutra
Opublikowano

:hi: dobra pany powaznie spadam do jutra

:good::hi:
Opublikowano

I pogoniliśmy Gliwice tam gdzie ich miejsce :kox:

:polew: :polew:

hehe nom porządek musi być :cool1::friends::silacz:

narka Diman :hi:

Opublikowano

noo ja też będę zmykał, chociaż resztę tygodnia mam na drugą zmianę :disgust:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 23:59_________________________________________________Kędzior...ale Cie dojadę w bukowinie :kox:

A Pucek coś za bardzo kozaczy :baseball:
Opublikowano

noo ja też będę zmykał, chociaż resztę tygodnia mam na drugą zmianę :disgust:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 23:59_________________________________________________Kędzior...ale Cie dojadę w bukowinie :kox:

A Pucek coś za bardzo kozaczy :baseball:

wiesz Pucek chyba niewie że trenowałem z czakiem norisem :naughty:

Opublikowano

noo ja też będę zmykał, chociaż resztę tygodnia mam na drugą zmianę :disgust:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 23:59_________________________________________________Kędzior...ale Cie dojadę w bukowinie :kox:

A Pucek coś za bardzo kozaczy :baseball:

wiesz Pucek chyba niewie że trenowałem z czakiem norisem :naughty:

:polew: :polew: A Ty masz juto wolne :gwizdanie:
Opublikowano

:polew: :polew: A Ty masz juto wolne :gwizdanie:

nie ale spałem popołudniu i mi się spać niechce, pozatym szukam sobie radia :gwizdanie:

Opublikowano

Aha chyba że tak. Ja uznaję wsumie tylko Pioneera i Alpine. Mój brat ma zejbiste Alpine ale dał coś koło 1tys :wallbash:

Opublikowano

Aha chyba że tak. Ja uznaję wsumie tylko Pioneera i Alpine. Mój brat ma zejbiste Alpine ale dał coś koło 1tys :wallbash:

a wiesz jakie ma dokładnie? bo ja się zaczynam zapędzać w podobną kwotę :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Aha chyba że tak. Ja uznaję wsumie tylko Pioneera i Alpine. Mój brat ma zejbiste Alpine ale dał coś koło 1tys :wallbash:

a wiesz jakie ma dokładnie? bo ja się zaczynam zapędzać w podobną kwotę :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Musiałbym go zapytać ale na pewno jakiś wysoki model :tongue4:
Opublikowano

to pytaj dresie... :gwizdanie:

Opublikowano

Musiałbym go zapytać ale na pewno jakiś wysoki model :tongue4:

no to spytaj bo my tu z Puckiem już chyba wszystkie modele obgadali :polew:

Opublikowano

to pytaj dresie... :gwizdanie:

A ty czego tu hanysie :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 00:31_________________________________________________A ja szukam nowego laptopa bo na miom nie mogę pograć w żadne gry ;(
Opublikowano

to pytaj dresie... :gwizdanie:

A ty czego tu hanysie :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 00:31_________________________________________________A ja szukam nowego laptopa bo na miom nie mogę pograć w żadne gry ;(

wiesz co zrób zwiększ limit i już będziesz mógł kupić :tongue4:

Opublikowano

Próbowałem nic nie daje :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.