Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i jak tam zalałeś Rafałowi? :naughty: :naughty: :naughty:

dzisiaj był najazd Sosnowca- ponad 230 litrów

co?? :polew: to Rafał cysterną przyjechał?? czy do bagażnika mu nalałeś :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i jak tam zalałeś Rafałowi? :naughty: :naughty: :naughty:

dzisiaj był najazd Sosnowca- ponad 230 litrów

co?? :polew: to Rafał cysterną przyjechał?? czy do bagażnika mu nalałeś :polew:

przyjechał z dwoma ziomalami :gwizdanie:

Opublikowano

i jak tam zalałeś Rafałowi? :naughty: :naughty: :naughty:

dzisiaj był najazd Sosnowca- ponad 230 litrów

co?? :polew: to Rafał cysterną przyjechał?? czy do bagażnika mu nalałeś :polew:

przyjechał z dwoma ziomalami :gwizdanie:

hehehe to dlatego nie ma go dziś na forum :polew:

Opublikowano

przyjechał z dwoma ziomalami :gwizdanie:

no to miałeś wsadzania a wsadzania :decayed:

Opublikowano

przyjechał z dwoma ziomalami :gwizdanie:

no to miałeś wsadzania a wsadzania :decayed:

no wąż wchodził i wychodził kilkukrotnie :gwizdanie:

Opublikowano

no fajne, ale raczej jednak będę się decydował na 17" :mysli:

dla każdego co innego :wink4: i jutro zaś do pracy :kwasny:

Opublikowano
:hi: gostek nazekal ze topornie mu sie na nich jezdzi :mysli:
Opublikowano

:hi: gostek nazekal ze topornie mu sie na nich jezdzi :mysli:

siemka :hi: może miał jakieś opony do kitu?

Opublikowano

siemka siemka niewiem maci jak malo kto jakis cwaniaczek :no: fele piekne i sadze ze z jazda niepowinno byc az tak zle :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzierzyn :mysli: ładnie brzmiące miasto :decayed:

może tam są Twoje korzenie :decayed:

może mógłbym tam zapuśćić korzeń jak by jakaś fajna dupeczka była :gwizdanie: :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_kedzierzynkozle_i_okolice-t116453.30.html próbuj :naughty:

:polew: :polew: dobre :polew: :polew: :polew:

Diman co ci nagrać na płytkę? :decayed:

cos fajnego ale nie wiem czy jutro bede :embarrassed:

Opublikowano

ja spadam w kimono

do jutro dziewczyny :wink4:

Opublikowano

wy sie kurna smiejcie ze starego dimana :decayed: ale z ta fryzura ala wodecki to juz przegiecie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wy sie kurna smiejcie ze starego dimana :decayed: ale z ta fryzura ale wodecki to juz przegiecie :polew: :polew: :polew: :polew:

widzieliśmy twoje zdjęcie z czasów młodości niezaprzeczaj :afro:

narka Stanley

Opublikowano

wy sie kurna smiejcie ze starego dimana :decayed: ale z ta fryzura ale wodecki to juz przegiecie :polew: :polew: :polew: :polew:

:friends:

Opublikowano

wy sie kurna smiejcie ze starego dimana :decayed: ale z ta fryzura ale wodecki to juz przegiecie :polew: :polew: :polew: :polew:

widzieliśmy twoje zdjęcie z czasów młodości niezaprzeczaj :afro:

narka Stanley

a jak z mlodosci to moze byc prawda :gwizdanie:

Opublikowano

a jak z mlodosci to moze byc prawda :gwizdanie:

no widzisz :przebiegly:

Opublikowano

ja tez zmykam panowie trzymajcie sie :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.