Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:02_________________________________________________kto jutro wybiera się na spota :punk:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:10_________________________________________________

"-puk puk

-kto tam?

-dolny wahacz "

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

siemasz Katowicki :silacz:

:siema: reszta

Może Bulik nas odwiedzi :cool1:

OKO nie obiecuje ale postaram sie jutro zachaczyc tylko ze duuuzo po 19ej....

...do 17ej w robocie

...potem paker hala :decayed:

...a na 19 mam podrzucic ojca na tomograf do Kędzierzyna no i trzeba wrócic...troche napiety grafik...ale sie zobaczy :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:02_________________________________________________kto jutro wybiera się na spota :punk:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:10_________________________________________________

"-puk puk

-kto tam?

-dolny wahacz "

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

siemasz Katowicki :silacz:

:siema: reszta

Może Bulik nas odwiedzi :cool1:

OKO nie obiecuje ale postaram sie jutro zachaczyc tylko ze duuuzo po 19ej....

...do 17ej w robocie

...potem paker hala :decayed:

...a na 19 mam podrzucic ojca na tomograf do Kędzierzyna no i trzeba wrócic...troche napiety grafik...ale sie zobaczy :gwizdanie:

:good:

Opublikowano

Kędzierzyn :mysli: ładnie brzmiące miasto :decayed:

Opublikowano

Kędzierzyn :mysli: ładnie brzmiące miasto :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kędzierzyn :mysli: ładnie brzmiące miasto :decayed:

może tam są Twoje korzenie :decayed:
Opublikowano

Kędzierzyn :mysli: ładnie brzmiące miasto :decayed:

może tam są Twoje korzenie :decayed:

może mógłbym tam zapuśćić korzeń jak by jakaś fajna dupeczka była :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kędzierzyn :mysli: ładnie brzmiące miasto :decayed:

może tam są Twoje korzenie :decayed:

może mógłbym tam zapuśćić korzeń jak by jakaś fajna dupeczka była :gwizdanie: :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_kedzierzynkozle_i_okolice-t116453.30.html próbuj :naughty:
Opublikowano

Kędzierzyn :mysli: ładnie brzmiące miasto :decayed:

może tam są Twoje korzenie :decayed:

może mógłbym tam zapuśćić korzeń jak by jakaś fajna dupeczka była :gwizdanie: :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_kedzierzynkozle_i_okolice-t116453.30.html próbuj :naughty:

:polew: :polew: dobre :polew: :polew: :polew:

Diman co ci nagrać na płytkę? :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

joł joł co tam słychać jak w nowej pracy? będziesz jutro?

Opublikowano

:hi:

joł joł co tam słychać jak w nowej pracy? będziesz jutro?

uczę się hehe, poznaję nowy produkt który mam sprzedawać, od jutro łogień ale i tak raczej domowa robota :naughty:

co do spota to raczej będę no chyba, że będę tyrał do nocy :polew:

Opublikowano

co do spota to raczej będę no chyba, że będę tyrał do nocy :polew:

hehe ta ty i tyranie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

jak mi już brakuje szybkiej jazdy ;( chce już wiosne i letnie kapciory :disgust:

Opublikowano

jak mi już brakuje szybkiej jazdy ;( chce już wiosne i letnie kapciory :disgust:

niech dopier*oli śniegu na jutro żeby można było się poślizgać :decayed:

Opublikowano

jak mi już brakuje szybkiej jazdy ;( chce już wiosne i letnie kapciory :disgust:

jo tyż. Jak się wkurzę to w weekend doprowadzę do porządku fele i w poniedziałek wrzucam na auto niezależnie od pogody. :angry:

Opublikowano
  • Autor

jak mi już brakuje szybkiej jazdy ;( chce już wiosne i letnie kapciory :disgust:

niech dopier*oli śniegu na jutro żeby można było się poślizgać :decayed:

a niech Ci zasypie fure żebyś jej nie mógł znaleźć przed domem , to pogadamy :decayed:
Opublikowano

Miszka :hi: weź ten "produkt" jutro na spota :naughty:

przepytamy cie itd itp

Opublikowano

jak mi już brakuje szybkiej jazdy ;( chce już wiosne i letnie kapciory :disgust:

niech dopier*oli śniegu na jutro żeby można było się poślizgać :decayed:

kędzior jak tam cos dla dimana nagrywasz to zrób x2

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kędzior - pamiętaj o mojej ETCE :gwizdanie:

Opublikowano

jak mi już brakuje szybkiej jazdy ;( chce już wiosne i letnie kapciory :disgust:

niech dopier*oli śniegu na jutro żeby można było się poślizgać :decayed:

:gwizdanie: zwłaszcza Stanley :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.