Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale kiedyś pamiętam były własnie takie teleturnieje przez nich robione częściej albo w sumie sa robione tak samo tylko u nas juz tego niepokazuja bo pamietam kiedys to ogladalem ale niewiem na jakim kanale

pewnie chodzi Ci o takeshi castle czy jakoś tak , dojebane to było :polew: :polew: [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 20:57_________________________________________________
moja mama ma podobne w clio , jakieś takie se :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale kiedyś pamiętam były własnie takie teleturnieje przez nich robione częściej albo w sumie sa robione tak samo tylko u nas juz tego niepokazuja bo pamietam kiedys to ogladalem ale niewiem na jakim kanale

Na DSF takie głupoty leciały... Pamiętam! hahaha :polew:

Opublikowano

takie sobie :gwizdanie: nie w moim stylu :cool1:

ale kiedyś pamiętam były własnie takie teleturnieje przez nich robione częściej albo w sumie sa robione tak samo tylko u nas juz tego niepokazuja bo pamietam kiedys to ogladalem ale niewiem na jakim kanale

pewnie chodzi Ci o takeshi castle czy jakoś tak , dojebane to było :polew: :polew:

tak chyba to to było hehe zawsze to oglądałem :decayed:

Opublikowano

własnie, na DSFie

:polew:

Opublikowano

Kurde, ale jakoś ceny felg pospadały. I tych mniejszych, i większych. Jak się moje 18-tki do końca aukcji nie sprzedadzą to maluję i zakładam nowe gumy. Tych 15tek chciałbym się jedynie pozbyć...

Opublikowano

Z japońskich teleturniejów to LIVE TETRIS jest kox - w wersji włoskiej :gwizdanie:

Real live Bikini Tetris Sexy Girls

Opublikowano

Z japońskich teleturniejów to LIVE TETRIS jest kox - w wersji włoskiej :gwizdanie:

Real live Bikini Tetris Sexy Girls

nie dostukane te laski jakieś :gwizdanie:

Opublikowano

Z japońskich teleturniejów to LIVE TETRIS jest kox - w wersji włoskiej :gwizdanie:

Real live Bikini Tetris Sexy Girls

nie dostukane te laski jakieś :gwizdanie:

szkoda, ze taka słaba jakość ;( widziałem to kiedyś w lepszej :gwizdanie:
Opublikowano

Z japońskich teleturniejów to LIVE TETRIS jest kox - w wersji włoskiej :gwizdanie:

Real live Bikini Tetris Sexy Girls

nie dostukane te laski jakieś :gwizdanie:

To je wystukaj :decayed:
Opublikowano
  • Autor

fajne dupcie :P a teleturniej inteligentny po ch*ju :polew:

Opublikowano

Z japońskich teleturniejów to LIVE TETRIS jest kox - w wersji włoskiej :gwizdanie:

Real live Bikini Tetris Sexy Girls

nie dostukane te laski jakieś :gwizdanie:

To je wystukaj :decayed:

jemu dwa razy nie trzeba powtarzać, zaraz pewnie będzie stukał :decayed:

Opublikowano

]To je wystukaj :decayed:

hehe nom mogę się poświęcić :gwizdanie: :naughty:

a teleturniej inteligentny po ch*ju :polew:

muhehehe padłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jemu dwa razy nie trzeba powtarzać, zaraz pewnie będzie stukał :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak by chciały to bym się mogł poświęcić i wziąść urlop albo nawet L4 :kox:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak by chciały to bym się mogł poświęcić i wziąść urlop albo nawet L4 :kox:

Tobie nic nie potrzebne żebyś brał wolne od pracy :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

dobra panowie , jutro ranne wstawanie , także cisne do wyrka :hi:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak by chciały to bym się mogł poświęcić i wziąść urlop albo nawet L4 :kox:

Tobie nic nie potrzebne żebyś brał wolne od pracy :tongue4:

:wink4: :wink4: :wink4:

dobra panowie , jutro ranne wstawanie , także cisne do wyrka :hi:

trzym sie prezess :hi:

Opublikowano

bry panowie i mialem we wtorek byc na spocie ale kreweznik mi splatal figla i skrzywilem wahacz ;/n jutro adi na serwis ;/

Opublikowano

bry panowie i mialem we wtorek byc na spocie ale kreweznik mi splatal figla i skrzywilem wahacz ;/n jutro adi na serwis ;/

:hi: no to jak ty jeździsz :polew::wink4:

głodny jestem :confused4:

Opublikowano

kurde, jak ja nie cierpie niedzieli wieczorem :disgust:

no chyba, że poniedziałek jest wolny :naughty:

Opublikowano

kurde, jak ja nie cierpie niedzieli wieczorem :disgust:

no chyba, że poniedziałek jest wolny :naughty:

nom kapa na maxa :thumbdown: od samego rana masz myśl że jutro jużdo pracy :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.