Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema :hi:

clarion jeszcze

ja bym szukal jakiegos pionieera seria od 7 wzwyz :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurr niewiem jakie radyjko zakupić :confused4

Sprzedam Ci moje :tongue4: żarcik. Pioneer, Alpine, Kenwood, JVC inne to pupa :wink4:

nom tak ale znajść który najlepsiejszy ehehe

Nie ma czegoś takiego jak najlepsze. To zależy na czym tobie zależy. Bo są radia co są ok ale np. nie mają żądanego podświetlenia. Albo jak już grają i mają to nie odtwarzają mp3 jeśli ci na mp3 zależy.

Opublikowano

jak zalezy ci na usb\sd

http://allegro.pl/item946451145_pioneer_deh_p7200sd_usb_sd_mp3_aux_sklep_16gb_sd.html[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 18:12_________________________________________________ale ja tam fanem wydawania takiej kasy na audio nie jestem :decayed:

Opublikowano

nom odsłuch to raczej mp3 będzie :gwizdanie:

Opublikowano

Ja jak kupowałem radio, a było to już chyba z 2 lata albo nawet więcej temu to :

-żeby grał w miarę czysto i miał jakąś nieco bardziej rozbudowaną regulację basu/wysokich tonów

-żeby miał podświetlenie psujące do reszty

-czytał mp3 lub SD karty

-miał jedną długą lub najlepiej dwie linijki na wyświetlanie autora utworu/tytuł piosenki/ i wszystkie inne informacje.

Bo takie radia co mają jedną krótką linijkę na wyświetlanie to są o dupe.... bo nic nie widzisz.

Opublikowano
  • Autor

kurr niewiem jakie radyjko zakupić :confused4

Sprzedam Ci moje :tongue4: żarcik. Pioneer, Alpine, Kenwood, JVC inne to pupa :wink4:

ej kierwa , ja mam sony i gro :foch:
Opublikowano

kurr niewiem jakie radyjko zakupić :confused4

Sprzedam Ci moje :tongue4: żarcik. Pioneer, Alpine, Kenwood, JVC inne to pupa :wink4:

ej kierwa , ja mam sony i gro :foch:

A czy Sony to nie przypadkiem imię męskie :mysli:

:polew:

Opublikowano

kurr niewiem jakie radyjko zakupić :confused4

Sprzedam Ci moje :tongue4: żarcik. Pioneer, Alpine, Kenwood, JVC inne to pupa :wink4:

ej kierwa , ja mam sony i gro :foch:

ale szału niema... :polew: :polew: :polew:

joke :dance2: :dance2: :dance2::evil:

Opublikowano

Ja jak kupowałem radio, a było to już chyba z 2 lata albo nawet więcej temu to :

-żeby grał w miarę czysto i miał jakąś nieco bardziej rozbudowaną regulację basu/wysokich tonów

-żeby miał podświetlenie psujące do reszty

-czytał mp3 lub SD karty

-miał jedną długą lub najlepiej dwie linijki na wyświetlanie autora utworu/tytuł piosenki/ i wszystkie inne informacje.

Bo takie radia co mają jedną krótką linijkę na wyświetlanie to są o dupe.... bo nic nie widzisz.

Ja w sumie podobnie. :) Pasujące do wnętrza i mp3 to podstawa. :)

Opublikowano

ja najbardziej na alpinke jestem nastawiony

Opublikowano

ja najbardziej na alpinke jestem nastawiony

Będziesz zadowolony ja sam myślę nad zmianą na Alpine :gwizdanie:
Opublikowano

ja najbardziej na alpinke jestem nastawiony

Będziesz zadowolony ja sam myślę nad zmianą na Alpine :gwizdanie:

nom teraz tylko odpowiedni model wybrac :tongue4::mysli: nie łatwe zadanie :chytry:

Opublikowano
  • Autor
:banned:
Opublikowano

:banned:

:mysli::dontknow:

Opublikowano

ja najbardziej na alpinke jestem nastawiony

dlaczemu? :)

Opublikowano
  • Autor

:banned:

:mysli::dontknow:

kurr niewiem jakie radyjko zakupić :confused4

Sprzedam Ci moje :tongue4: żarcik. Pioneer, Alpine, Kenwood, JVC inne to pupa :wink4:

ej kierwa , ja mam sony i gro :foch:

ale szału niema... :polew: :polew: :polew:

joke :dance2: :dance2: :dance2::evil:

:decayed:
Opublikowano

kieżor podeślesz mi zdjęcia? :)

Opublikowano

:banned:

:mysli::dontknow:

kurr niewiem jakie radyjko zakupić :confused4

Sprzedam Ci moje :tongue4: żarcik. Pioneer, Alpine, Kenwood, JVC inne to pupa :wink4:

ej kierwa , ja mam sony i gro :foch:

ale szału niema... :polew: :polew: :polew:

joke :dance2: :dance2: :dance2::evil:

:decayed:

:wink4::notworthy:

ja najbardziej na alpinke jestem nastawiony

dlaczemu? :)

jakoś mi się najbardziej podobają jeśli chodzi o wygląd noi wszędzie je dobrze oceniają :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.