Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

siema z rana :hi: , Miszka dobry filmik :polew: :polew: :polew: ale na przyszłość wrzucaj takie , ale z laskami :kox:

[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 11:44_________________________________________________Wolf , kedy wpadasz do mnie ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema z rana :hi: , Miszka dobry filmik :polew: :polew: :polew: ale na przyszłość wrzucaj takie , ale z laskami :kox:

siemanko, nom dobrze powiedziane prezes :cool1:

Opublikowano

Jak sie ogarne !

Opublikowano

siema z rana :hi: , Miszka dobry filmik :polew: :polew: :polew: ale na przyszłość wrzucaj takie , ale z laskami :kox:

[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 11:44_________________________________________________Wolf , kedy wpadasz do mnie ?

z laskami to codzienność... no może nie dla Was :polew:

Opublikowano

siema z rana :hi: , Miszka dobry filmik :polew: :polew: :polew: ale na przyszłość wrzucaj takie , ale z laskami :kox:

[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 11:44_________________________________________________Wolf , kedy wpadasz do mnie ?

z laskami to codzienność... no może nie dla Was :polew:

Miszka pedziu im więcej lasek tym lepiej :kox: wiemy że wolisz chłopców no ale niewszyscy maja takie zapędy jak ty :gwizdanie:

Opublikowano

widze ze podlapaliscie tematy z gliwickich :gwizdanie:

Opublikowano

siemasz Diman :hi:

Opublikowano

:hi:

no i z rana od razu jazda :sex:

Opublikowano

siemasz Diman :hi:

siemano

Opublikowano

widze ze podlapaliscie tematy z gliwickich :gwizdanie:

tak zastanawiamy się nad sprzedaniem Miszki do was :polew: niechcecie kupić? drogo niechcemy dacie nam karton wódy i jest wasz :polew: :polew: :polew:

:wink4:

Opublikowano

widze ze podlapaliscie tematy z gliwickich :gwizdanie:

tak zastanawiamy się nad sprzedaniem Miszki do was :polew: niechcecie kupić? drogo niechcemy dacie nam karton wódy i jest wasz :polew: :polew: :polew:

:wink4:

stary jakie sprzedamy do was jak ja jestem tak samo u was na spotach jak i w gliwicach normalnie mnie obrazasz kolego :embarrassed:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 12:14_________________________________________________z ze do katowic mam ciutke dalej do juz moj problem :gwizdanie:

Opublikowano

widze ze podlapaliscie tematy z gliwickich :gwizdanie:

tak zastanawiamy się nad sprzedaniem Miszki do was :polew: niechcecie kupić? drogo niechcemy dacie nam karton wódy i jest wasz :polew: :polew: :polew:

:wink4:

jak Cię jebnę w łeb gorolu to się nogami nakryjesz :decayed:

Opublikowano

Diman sorki w sumie masz racje :good: :good: :good:

więc ludziki z gliwic no dajcie chociaż jakieś dobre 0,7 za Miszke :polew: :polew: :polew:

jak Cię jebnę w łeb gorolu to się nogami nakryjesz :decayed:

ja tu robie biznes a ty narzekasz przecież byś dostał coś z tego :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Diman sorki w sumie masz racje :good: :good: :good:

więc ludziki z gliwic no dajcie chociaż jakieś dobre 0,7 za Miszke :polew: :polew: :polew:

jak Cię jebnę w łeb gorolu to się nogami nakryjesz :decayed:

ja tu robie biznes a ty narzekasz przecież byś dostał coś z tego :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:

taaaa ale na gliwickich to już ostro, ponoć na dwa baty najmniej lecą :shocked:

Opublikowano

taaaa ale na gliwickich to już ostro, ponoć na dwa baty najmniej lecą :shocked:

dasz sobie radę wierzę w ciebie nie takie rzeczy robiłeś :polew: :polew: :polew: :polew: jeszcze byś ich nauczył paru nowych trików :polew: :polew:

Opublikowano

Diman sorki w sumie masz racje :good: :good: :good:

więc ludziki z gliwic no dajcie chociaż jakieś dobre 0,7 za Miszke :polew: :polew: :polew:

jak Cię jebnę w łeb gorolu to się nogami nakryjesz :decayed:

ja tu robie biznes a ty narzekasz przecież byś dostał coś z tego :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:

:thumbup::friends::ok2:

Diman sorki w sumie masz racje :good: :good: :good:

więc ludziki z gliwic no dajcie chociaż jakieś dobre 0,7 za Miszke :polew: :polew: :polew:

jak Cię jebnę w łeb gorolu to się nogami nakryjesz :decayed:

ja tu robie biznes a ty narzekasz przecież byś dostał coś z tego :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:

taaaa ale na gliwickich to już ostro, ponoć na dwa baty najmniej lecą :shocked:

:polew: :polew: :>

Opublikowano

taaaa ale na gliwickich to już ostro, ponoć na dwa baty najmniej lecą :shocked:

dasz sobie radę wierzę w ciebie nie takie rzeczy robiłeś :polew: :polew: :polew: :polew: jeszcze byś ich nauczył paru nowych trików :polew: :polew:

co za giej :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

kedzior wklej jakies fotki lasek bo sie drentwo robi

Opublikowano

taaaa ale na gliwickich to już ostro, ponoć na dwa baty najmniej lecą :shocked:

dasz sobie radę wierzę w ciebie nie takie rzeczy robiłeś :polew: :polew: :polew: :polew: jeszcze byś ich nauczył paru nowych trików :polew: :polew:

co za giej :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

hehe no z ciebie :polew: :polew: :polew:

:friends:

fajna emotka :good:

kedzior wklej jakies fotki lasek bo sie drentwo robi

mówisz i masz :polew:

23937453.jpg

1226751220546805.jpg

584777.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano
  • Autor

ta druga :slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.