Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz wróciłem do domu bo się wkurwiłem i poszedłem na pizzę :decayed:

hehe grubasss :polew: :polew: :polew::wink4:

Generalnie to mnie to jebie :kox::polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Teraz wróciłem do domu bo się wkurwiłem i poszedłem na pizzę :decayed:

hehe grubasss :polew: :polew: :polew::wink4:

Generalnie to mnie to jebie :kox::polew: :polew:

:wink4::decayed: ja bym zerzarł co z maka :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Zadzwoń może Ci przywiozą :naughty:

Opublikowano

Zadzwoń może Ci przywiozą :naughty:

raczej wątpie :polew: :polew: :polew: chociaż zadzwonić niezaszkodzi muehehe

Opublikowano

Zadzwoń może Ci przywiozą :naughty:

raczej wątpie :polew: :polew: :polew: chociaż zadzwonić niezaszkodzi muehehe

nie ma szans, nie dodzwonisz sie.... max pewnie wisi na lini :tongue4:

Opublikowano

Zadzwoń może Ci przywiozą :naughty:

raczej wątpie :polew: :polew: :polew: chociaż zadzwonić niezaszkodzi muehehe

nie ma szans, nie dodzwonisz sie.... max pewnie wisi na lini :tongue4:

Hehe już nie róbcie z Maxa takiego żarłoka :gwizdanie:
Opublikowano

Zadzwoń może Ci przywiozą :naughty:

raczej wątpie :polew: :polew: :polew: chociaż zadzwonić niezaszkodzi muehehe

nie ma szans, nie dodzwonisz sie.... max pewnie wisi na lini :tongue4:

Hehe już nie róbcie z Maxa takiego żarłoka :gwizdanie:

nie trzeba z niego robić żarłoka :gwizdanie:

hehe :wink4:

Opublikowano

nie trzeba z niego robić żarłoka :gwizdanie

Każdy ma jakieś hobby :decayed:
Opublikowano

nie trzeba z niego robić żarłoka :gwizdanie

Każdy ma jakieś hobby :decayed:

nie no żartuję :wink4: ja też lubię sobię dobrze wpier*olić hehe :embarrassed:

Opublikowano

nie trzeba z niego robić żarłoka :gwizdanie

Każdy ma jakieś hobby :decayed:

nie no żartuję :wink4: ja też lubię sobię dobrze wpier*olić hehe :embarrassed:

Ja też jak wiadomo :gwizdanie:
Opublikowano

Ja też jak wiadomo :gwizdanie:

powiem ci że zimne czisy mi bardzo smakowały :naughty: co byliśmy w maku po imprezie to niezjadłem ich bo zasnąłem później w domu i je zjadłem rano i były git :good: zastanawiałem się czy sobie tak niekupować i do pracy niebrać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wy o żarciu a ja mam pusto w moim bojlerku :rolleyes:

od kiedy w maku dowożą żarcie? :polew:

Opublikowano

Ja też jak wiadomo :gwizdanie:

powiem ci że zimne czisy mi bardzo smakowały :naughty: co byliśmy w maku po imprezie to niezjadłem ich bo zasnąłem później w domu i je zjadłem rano i były git :good: zastanawiałem się czy sobie tak niekupować i do pracy niebrać :polew: :polew: :polew:

Nie głupi pomysł bo mi nigdy nie chcę się szykować do pracy :naughty:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 03:06_________________________________________________Jak tam na 18-stce było :gwizdanie:
Opublikowano

Jak tam na 18-stce było :gwizdanie:

wrócił trzeźwy więc jak mogło być?? :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

hehe nom chyba będę musiał odwiedzić lodówkę :decayed:

Opublikowano

jak to na 18 stce...młodzież sobie wypiła, emeryci też, a ja tylko 6 kielonków, jakoś nie było towarzystwa do picia :gwizdanie:

żrać też za dużo nie mogłem bo nie chciałem wyjść na wpierdalacza :polew:

Opublikowano

Ja chyba otworzę sobie piwko :naughty:

To drętwa ta impreza. Ten weekend jakoś nikomu dobrze nie wypadł :gwizdanie:

Opublikowano

Ja chyba otworzę sobie piwko :naughty:

To drętwa ta impreza. Ten weekend jakoś nikomu dobrze nie wypadł :gwizdanie:

taa można powiedzieć że oszczędny wekend :decayed:

Opublikowano

taa można powiedzieć że oszczędny wekend :decayed

Dla mnie nie był oszczędny :gwizdanie:
Opublikowano

taa można powiedzieć że oszczędny wekend :decayed

Dla mnie nie był oszczędny :gwizdanie:

ale masz fele :naughty:

Opublikowano

taa można powiedzieć że oszczędny wekend :decayed

Dla mnie nie był oszczędny :gwizdanie:

nom bo zapodałeś fele :naughty: dobrzę że ci doradziłem jak wytrzasnąć kasiorę :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.