Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kezor myslalem ze ja nie musze pisac :gwizdanie:

Nie martw się Arek, mi też nic nie posłał :foch:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kezor myslalem ze ja nie musze pisac :gwizdanie:

Nie martw się Arek, mi też nic nie posłał :foch:

czekajta pany juz wam wysylam :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 13:38_________________________________________________pany poszlo mozecie odlukac :naughty:

Opublikowano

No, ale pierwszej młodości to ona już nie jest :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No, ale pierwszej młodości to ona już nie jest :gwizdanie:

nie było mnie chwile , nie będe wysyłał ludzią co nie chcą :tongue4:

ta laska jest rocznik 83 , jak przyjdzie pewna dziołcha dziś i to zobaczy to masz zdrowo wyebane :decayed:

Opublikowano

dajcie tez :cool1:

Opublikowano
:hi: z rana :decayed: Ale pospałem. Miszka jesteś niesmaczny bardzo :sick3: Dobrze że potem było dużo fajnych cipek od razu się lepiej czytalo :kox:
Opublikowano

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale koleś w aukcji nie napisał ile calowe są te fele. Wystawić aukcję i nie napisać najważniejszego, to tak jakbyś sprzedawał auto i nie napisał jaki silnik jest pod maską :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale koleś w aukcji nie napisał ile calowe są te fele. Wystawić aukcję i nie napisać najważniejszego, to tak jakbyś sprzedawał auto i nie napisał jaki silnik jest pod maską :thumbdown:

ale wystawił je w dziale 18" a na ostatnim zdjęciu widać na oponie napis 235/40 18 :wink4:
Opublikowano

ale się kimłem masakra :decayed:

Opublikowano

k**wa chciałem sobie zrobić logi ale nie umie. Coś tam sie zapisało ale nie umię tego przerobić tak jak piszą :wallbash:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 17:46_________________________________________________A Keżor, Krolu ten błąd to coś poważnego 00519 P0108 Czujnik MAP – wysokie napięcie – G71 :gwizdanie:

Opublikowano

jutro zaś do pracy :kwasny:

Opublikowano

Idź na l4 :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Rafał , nie wiem , nie znam sie , zarobiony jestem :tongue4: poszukaj w dziale vagowania :wink4:

Opublikowano

Idź na l4 :tongue4:

niemogę trzeba haratać :decayed:

kurr niewiem jakie radyjko zakupić :confused4:

Opublikowano

Szukam właśnie bo to coś z map sensorem ;(

Opublikowano

ku***a chciałem sobie zrobić logi ale nie umie. Coś tam sie zapisało ale nie umię tego przerobić tak jak piszą :wallbash:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 17:46_________________________________________________A Keżor, Krolu ten błąd to coś poważnego 00519 P0108 Czujnik MAP – wysokie napięcie – G71 :gwizdanie:

tak jak mówi, keżor - najlepiej poszukać na forum
Opublikowano

kurr niewiem jakie radyjko zakupić :confused4

Sprzedam Ci moje :tongue4: żarcik. Pioneer, Alpine, Kenwood, JVC inne to d*pa :wink4:
Opublikowano

kurr niewiem jakie radyjko zakupić :confused4

Sprzedam Ci moje :tongue4: żarcik. Pioneer, Alpine, Kenwood, JVC inne to pupa :wink4:

nom tak ale znajść który najlepsiejszy ehehe

Opublikowano

kurr niewiem jakie radyjko zakupić :confused4

Sprzedam Ci moje :tongue4: żarcik. Pioneer, Alpine, Kenwood, JVC inne to pupa :wink4:

nom tak ale znajść który najlepsiejszy ehehe

Chyba Alpine jest najlepszy :gwizdanie: Ja mam Pioneera i jestem zadowolony :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.