Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

51b0fa02251a3da3.jpg

c47b022143d5a23e.jpg

f8732998440923a1.jpg

3343e4094607883d.jpg

:kox:

daj na nią jakieś namiary :przebiegly:

tyle wiem , że jest z Czech :decayed: Jana Miartusova dokładnie :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i nareszcie cos porzadnego sie rozkreca bo miszka jakos zniesmaczyl mi rano :decayed:

ta a on to potrafi zrobić :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

nr 2 :kox::slina:

Opublikowano

no i nareszcie cos porzadnego sie rozkreca bo miszka jakos zniesmaczyl mi rano :decayed:

ta a on to potrafi zrobić :thumbdown:

noooooooo :disgust:

Opublikowano

No i pojechali, ale Kubicy coś nie poszło na starcie :confused4:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy wrzucić , bo mam gdzieś link do jej zbioru chyba wszystkich galerii

tylko w niektórych ofen rozkłada nogi itakie tam hardy , a na forum są niepełnoletni :gwizdanie:

Opublikowano

No i pojechali, ale Kubicy coś nie poszło na starcie :confused4:

na ktorym kanale jada :mysli:

Opublikowano

nie wiem czy wrzucić , bo mam gdzieś link do jej zbioru chyba wszystkich galerii

tylko w niektórych ofen rozkłada nogi itakie tam hardy , a na forum są niepełnoletni :gwizdanie:

daj na gg lub pw :gwizdanie:

No i pojechali, ale Kubicy coś nie poszło na starcie :confused4:

na ktorym kanale jada :mysli:

nie na kanale tylko na biegu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No i pojechali, ale Kubicy coś nie poszło na starcie :confused4:

na ktorym kanale jada :mysli:

Polsat

Opublikowano

nie wiem czy wrzucić , bo mam gdzieś link do jej zbioru chyba wszystkich galerii

tylko w niektórych ofen rozkłada nogi itakie tam hardy , a na forum są niepełnoletni :gwizdanie:

a kto do diaska jest niepelnoletni :confused4:

Opublikowano

No i pojechali, ale Kubicy coś nie poszło na starcie :confused4:

na ktorym kanale jada :mysli:

Pewnie na Polsacie u was :wink4:

Keżor z takimi linkami to mogą być problemy. Dawaj każdemu na PW :kox:

Opublikowano

No i pojechali, ale Kubicy coś nie poszło na starcie :confused4:

na ktorym kanale jada :mysli:

Polsat

a oprocz polsatu bo nie mam ;(

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy wrzucić , bo mam gdzieś link do jej zbioru chyba wszystkich galerii

tylko w niektórych ofen rozkłada nogi itakie tam hardy , a na forum są niepełnoletni :gwizdanie:

a kto do diaska jest niepelnoletni :confused4:

Gracjan i brat Gurego :decayed:
Opublikowano

No i pojechali, ale Kubicy coś nie poszło na starcie :confused4:

na ktorym kanale jada :mysli:

Polsat

a oprocz polsatu bo nie mam ;(

Jak trawisz niemiecki to RTL
Opublikowano

nie wiem czy wrzucić , bo mam gdzieś link do jej zbioru chyba wszystkich galerii

tylko w niektórych ofen rozkłada nogi itakie tam hardy , a na forum są niepełnoletni :gwizdanie:

a kto do diaska jest niepelnoletni :confused4:

Gracjan :decayed:

u racja to dawaj na pw :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 13:15_________________________________________________o ja cie nie pierdziele dobrze ze tego tu nie wkleiles dobra jest :gwizdanie:

Opublikowano

o ja cie nie pierdziele dobrze ze tego tu nie wkleiles dobra jest :gwizdanie:

trza jej przyznać że jest fotogeniczna :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

o ja cie nie pierdziele dobrze ze tego tu nie wkleiles dobra jest :gwizdanie:

trza jej przyznać że jest fotogeniczna :gwizdanie:

aparat ją kocha :decayed:
Opublikowano

o ja cie nie pierdziele dobrze ze tego tu nie wkleiles dobra jest :gwizdanie:

trza jej przyznać że jest fotogeniczna :gwizdanie:

aparat ją kocha :decayed:

jak by chciała to mogłbym jej pstryknąć jakieś foto :gwizdanie:

Opublikowano

Kezor myslalem ze ja nie musze pisac :gwizdanie:

Opublikowano

o ja cie nie pierdziele dobrze ze tego tu nie wkleiles dobra jest :gwizdanie:

trza jej przyznać że jest fotogeniczna :gwizdanie:

aparat ją kocha :decayed:

jak by chciała to mogłbym jej pstryknąć jakieś foto :gwizdanie:

no ja widze jak ty pstrykasz te foto jej :gwizdanie: :sex:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.